Як встановити ISO

кріплення-iso-2

Встановлення файлу ISO - далеко не найскладніша річ у світі, незважаючи на залякуючу термінологію. Файл ISO, який часто називають зображенням ISO, є точною копією всіх даних, що зберігаються на оптичному диску (наприклад, CD, DVD тощо), який можна використовувати замість фізичного диска за допомогою відповідного програмного забезпечення. Окремі файли неймовірно зручні для розповсюдження великих програм цифровим способом і є чудовою альтернативою, якщо ви не хочете постійно завантажувати та вивантажувати свій улюблений диск.

Вам важко підписатися? Ну, ISO-файли, по суті, працюють як коробка Legos різними способами. Сама коробка не робить нічого іншого, як зберігати всю цеглу всередині, або в даному випадку скопійовані дані. Однак файл стає чимось зовсім іншим, якщо у вас є спосіб відкрити, зібрати та використовувати вміст усередині. На щастя, існує безліч преміальних та безкоштовних методів для того, щоб це зробити.

Ось наш посібник із монтажу образу ISO на Windows і Mac OS X. Час відмовитися від своїх старих дисків на користь чогось трохи портативнішого та зручнішого.

Використання Daemon Tools (Mac OS X / Windows)

Daemon Tools вже деякий час є опцією переходу на віртуальний диск і вважається одним з флагманських емуляторів медіа в галузі. Існує чотири різні версії програмного забезпечення - Lite, Pro Standard, Pro Advanced та Net - але безкоштовного видання Lite буде достатньо для монтажу образу ISO.

Номер одинЗавантажте, встановіть та запустіть Daemon Tools. Програмне забезпечення доступне як для Windows, так і для Mac, але будьте обережні під час встановлення програмного забезпечення, щоб уникнути небажаних панелей інструментів, віджетів та іншого різного шкідливого програмного забезпечення, яке може поставлятися в комплекті з програмою. Завантажте файл безпосередньо з веб-сайту Daemon Tools, а не від третьої сторони, щоб переконатися, що ви не отримуєте кілька небажаних вірусів разом із програмним забезпеченням.

Другий номерПісля запуску клацніть піктограму диска DT із знаком додавання внизу, щоб додати віртуальний диск Daemon Tools. Видання Lite дозволить вам імітувати до чотирьох віртуальних дисків у будь-який момент, тоді як преміум-пакети запропонують вам ще більше. Для випадкових користувачів чотири мають бути більше, ніж вам коли-небудь знадобиться.

Як встановити ISO: Daemon Tools

Номер триДалі оберіть ISO-зображення, яке ви хочете змонтувати, клацнувши піктограму зображення оптичного диска зі знаком додавання внизу. Потім перегляньте або знайдіть на своєму комп’ютері відповідний файл ISO, виберіть його та клацніть навідчиненов правому нижньому куті.

Як встановити ISO: Daemon Tools Add

Номер чотириЦе все! Обраний вами файл ISO повинен виглядати як віртуальний диск, завантажений у віртуальний диск, до якого ви його додали. Тепер зображення буде функціонувати так само, як звичайний оптичний диск, але без фізичної частини диска. Повторіть процес за необхідності.

Використання утиліти Mac OS X Disk (Mac OS X)

Disk Utility - це зручна невеличка частина програмного забезпечення, яка постачається з попередньо встановленою версією майже у всіх версіях Mac OS X. Утиліта не тільки може стирати, форматувати, відновлювати та розділяти жорсткі диски, це чудовий інструмент для монтажу зображень ISO додаткове програмне забезпечення.

Номер одинЗапустіть Disk Utility - програмне забезпечення вже має бути встановлене на вашому Mac. Ви можете отримати доступ до програми, перейшовши в основну папку програм Mac, вибравшиКомунальні послуги, і клацнувши піктограму із жорстким диском та стетоскопом.

Як встановити ISO: утиліта Mac OS X Disk Utility

Другий номерПісля запуску перейдіть до основних параметрів файлу програми та виберітьВідкрийте зображення дисказі спадного меню. Потім перегляньте або знайдіть на своєму комп’ютері відповідний файл ISO, виберіть його та клацніть навідчиненов правому нижньому куті.

Як встановити ISO: Зображення диска утиліти Mac OS X Disk Utility

Номер триОсь і все! Обраний вами файл ISO повинен автоматично відображатися як віртуальний диск на робочому столі. Тепер зображення буде функціонувати так само, як звичайний оптичний диск, але без фізичної частини диска. Повторіть процес за необхідності.

Використання Virtual Clone Drive (Windows)

Незважаючи на те, що Virtual Clone Drive не такий популярний, як Daemon Tools, програма є однією з найкращих альтернатив на ринку. Стороннє програмне забезпечення дозволяє змонтувати багато поширених типів файлів, включаючи файли .ISO та .BIN, у віртуальний привід, який, по суті, працює так само, як порожній привід DVD або CD-ROM вашого комп’ютера. Існує шість різних версій програмного забезпечення - від скороченої версії до професійної, - але всі вони, крім Virtual Clone Drive, вимагають придбання ліцензійного ключа через 21 день використання.

Номер одинЗавантажте, встановіть та запустіть Virtual Clone Drive. Програмне забезпечення доступне для Windows 2000, Vista, XP, 7 та 8, але майте на увазі, що ви повинні бути адміністратором для встановлення програмного забезпечення за допомогою Windows 2000 або XP. Як і Daemon Tools, будьте обережні під час процесу встановлення, щоб уникнути встановлення небажаних файлів, що входять до комплекту програми. Можливо, доведеться перезавантажити комп’ютер, щоб зміни набрали чинності.

Як встановити ISO: віртуальний диск клонування

Другий номерПісля запуску виберіть кількість дисків, які ви хочете використовувати - Virtual Clone Drive емулює до восьми одночасно, вибравши номер зі спадного списку поруч із Кількість приводів. Потім на вашому комп'ютері ви побачите окремий привід BD-ROM, що відповідає кількості дисків, які ви вибрали для використання.

Як встановити ISO: BDROM

Номер триДалі знайдіть або перегляньте на своєму комп’ютері потрібний ISO-образ, який потрібно встановити. Двічі клацніть файл, і він автоматично встановиться на перший доступний віртуальний диск на вашому комп'ютері. Якщо ви хочете встановити образ ISO на інший диск, клацніть правою кнопкою миші потрібний віртуальний диск, клацніть наВіртуальний клон-диск варіант, і виберітьКріплення зі спливаючого меню. Потім вам буде запропоновано вибрати шлях до вашого зображення ISO.

Як встановити ISO: Mountool

Номер чотириЦе все! Обраний вами файл ISO повинен виглядати як віртуальний диск, завантажений у віртуальний диск, до якого ви його додали. Тепер зображення буде функціонувати так само, як звичайний оптичний диск, але без фізичної частини диска. Повторіть процес за необхідності.

Використання інших альтернатив

Існує ряд інших альтернатив, які дозволять вам змонтувати різноманітні формати файлів на віртуальному диску на своєму комп’ютері. Більшість із них трохи складніші у використанні, ніж Daemon Tools або Virtual Clone Drive, але вони зроблять трюк, якщо у вас виникнуть проблеми з рекомендованим програмним забезпеченням. Переконайтеся, що ваш комп’ютер оновлений антивірусним програмним забезпеченням, щоб запобігти вторгненню шкідливого програмного забезпечення, з яким ви можете зіткнутися в процесі встановлення.

  • Алкоголь 52% (Windows)
  • Чарівний диск (Windows)
  • Потужність ISO (Windows)

Що ви думаєте про наш посібник із монтажу зображень ISO як на Windows, так і на Mac OS X? Чи є у вас кращий спосіб монтування файлів? Повідомте нас у коментарях нижче.

[Верхнє зображення через xmodulo / Flickr]

Останні повідомлення