Як отримати доступ до Wi-Fi у будь-якому місці в будь-який час

Це трапляється не дуже часто, але бувають випадки, коли ви не можете отримати доступ до Інтернету вдома. Можливо, це пов’язано з тим, що сервісу немає, або, можливо, ви переїхали на нове місце і чекаєте, поки Інтернет-провайдер обійдеться з установкою нової послуги. У цих випадках завжди добре мати на увазі план резервного копіювання, щоб ви все ще мали доступ до Інтернету, навіть коли основне домашнє з’єднання - це МВС. Якщо ви зараз шукаєте план резервного копіювання, маємо на увазі кілька пропозицій.

Якщо є можливість водіння / їзди на роботу

людина сидить з комп'ютером в кафе з крижаною кавою Фабіола Пеньялба / Unsplash

Якщо ви можете і хочете вийти з дому, щоб отримати доступ до Інтернету, є безліч варіантів, якими ви можете скористатися, включаючи деякі очевидні:

  • Кав'ярні
  • Бібліотеки та книгарні
  • Суглоби швидкого харчування
  • Вестибюлі готелів
  • Ваш місцевий університетський містечко
  • Тренажерний зал / фітнес-центр

Майте на увазі, що використання загальнодоступного Wi-Fi у закладі вимагає певного давання та прийому. Це звичайна та загальнолюбська ввічливість завжди купувати щось, коли ви займаєте місце в кав’ярні чи ресторані швидкого харчування. А ще краще, якщо ви добре дасте чайові і познайомитеся з баристами, ніхто не видасть вам смердючого ока, коли ви вставите свій захист від перенапруги в стіну і витягнете робочий день.

Крім того, деякі місця, які пропонують загальнодоступний Wi-Fi, обмежують його лише для учасників. Можливо, вам доведеться показати підтвердження наявності бібліотечної картки, щоб користуватися Wi-Fi вашої бібліотеки, або, можливо, вам доведеться бути членом тренажерного залу, якщо ви хочете скористатися Інтернетом там. Завжди гарною ідеєю зателефонувати заздалегідь і подивитися, яка їх політика, перш ніж скласти надійний план.

Майте на увазі, що загальнодоступний Wi-Fi може бути небезпечним. Ви не контролюєте безпеку, що може не відповідати рекомендованим стандартам, і це можуть бути популярні місця для хакерів, які хочуть перехопити фінансову інформацію. Якщо ви часто покладаєтесь на загальнодоступний Wi-Fi, радимо додати VPN до своїх пристроїв.

Якщо їхати / їздити на роботу не можна

людина п'є каву з ноутбуком і телефоном Андреа Піакадіо / Пікселі

Якщо ви застрягли в ситуації, коли у вас вдома немає Інтернету, і ви не можете застрибнути в машину чи автобус, все стає дещо складніше. Є ще кілька варіантів, які ви можете розглянути, деякі з яких вимагають планування заздалегідь і не можуть бути використані в останню хвилину.

  • Місця в пішій доступності: Це досить просто, але якщо до кав’ярні чи бібліотеки можна дійти за декілька хвилин ходьби, сміливо вирушайте в похід, щоб користуватися Wi-Fi. Це, звичайно, не зручність, але ви будете робити якісь здорові фізичні вправи, поки будете в цьому. Ви також можете спробувати фойє, клубний будинок або орендний офіс свого житлового комплексу (якщо ви живете в квартирі, тобто). Більшість із цих місць пропонують безкоштовний Wi-Fi у своїх місцях загального користування, який є безкоштовним для мешканців, тож обов’язково перевірте, чи це можливо.
  • Міський Wi-Fi: Деякі міста також пропонують власний Wi-Fi у межах міста, який відкритий та безкоштовний як для місцевих жителів, так і для туристів. Ваше місцезнаходження також є фактором у цій ситуації, тому, якщо ви не живете в межах міста, швидше за все, не отримаєте сигналу.
  • Запитання сусідів: Якщо ви застрягли вдома, де ніде поблизу немає безкоштовного Wi-Fi, і ви не можете прив’язати, тоді ваш єдиний варіант - присосуватися до свого сусіда та перевірити, чи зможете ви тимчасово використовувати його Wi-Fi. Якщо ви ніколи не зустрічали свого сусіда, будьте готові до того, щоб вони були дещо обережними, але якщо ви поясніть свою ситуацію, вони, швидше за все, будуть співчутливі і дозволять вам, залежно від того, наскільки вони симпатичні (і наскільки хороші печиво - це те, що ви зробили для підкупу).

Модем

Якщо у вас є смартфон, ви можете підключити з'єднання для передачі даних до комп'ютера, надаючи повноцінний доступ до Інтернету через дані 3G / 4G. Це цілком залежить від прийому вашого телефону, тому, якщо у вас немає особливо гарного зв’язку у вашому домі, то прив’язка, швидше за все, для вас мало що принесе. Однак, якщо це варіант, є кілька способів це зробити.

Офіційний спосіб отримати модем на телефоні та комп’ютері - це активувати функцію точки доступу Wi-Fi у меню налаштувань телефону. Що стосується модемного зв'язку, кожен оператор відрізняється, тому щомісячна плата може змінюватися, а деякі оператори можуть включати його як частину щомісячного обслуговування залежно від плану, який ви маєте.

Ви також можете під’єднати телефон, підключивши телефон до комп’ютера через USB, але для справжнього бездротового зв'язку (без Wi-Fi) ви також можете скористатися Bluetooth для налаштування приєднання. Якщо у вас iPhone, модем зазвичай використовує iTunes, тоді як параметри модема також існують у налаштуваннях Android. Шукайте варіанти створення "особистої точки доступу" або подібної мови.

Створення мобільної точки доступу

Глобальна точка доступу Somewear

Ви також можете отримати спеціальну мобільну точку доступу від вибраного оператора, яка схожа на модем, але розроблена спеціально для мобільних пристроїв, коли ви в дорозі.

Наприклад, на телефоні Android ви просто проводите пальцем вниз від верхньої частини екрана та вибираєте Точка доступу. Вам також слід звернутися до налаштувань свого постачальника, щоб переконатися, що функції мобільної точки доступу ввімкнені. Це дедалі частіша функція для смартфонів та телефонних планів, тому, безумовно, варто перевірити, якщо ви не впевнені. Зазвичай ці точки доступу мають обмеження на кількість пристроїв, які вони можуть підключити, приблизно від 5 до 10 залежно від планів. Ви також хочете переконатися, що ваш телефон заряджається, оскільки це може погіршити тривалість роботи акумулятора.

Існує ще один спосіб отримати мобільні точки доступу, якщо ваш телефон їх не підтримує: окремі точки доступу допоможуть вам отримати надійне з’єднання з Інтернетом, куди б ви не йшли. Існує безліч цих гарячих точок, і багато з них специфічні для оператора, але може бути приємно мати спеціальну точку доступу, яку ви можете зберігати у своїй упаковці під час подорожі. Для їх використання можуть знадобитися плани. Якщо вам цікаво, погляньте на цей мобільний маршрутизатор Nighthawk M1 або на глобальну точку доступу Somewear, яка використовує супутникові зв’язки.

Альтернативи точки доступу: Якщо ви шукаєте мобільну точку доступу, але вам не подобається, що пропонують щомісячні тарифні плани, ви можете розглянути тарифні плани, як-от ті, що пропонують AT&T та StraightTalk. Плани передплаченої мобільної точки доступу AT&T починаються з 25 доларів на місяць за 3 ГБ. Оскільки це передоплата, а не контракт, ви можете просто дати термін дії терміну дії, не поновлюючи його, якщо закінчите використовувати його. StraightTalk також пропонує передплачені тарифи для мобільних телефонів. Його плани починаються з 15 доларів на місяць за 1 Гб.

Не потійте його занадто сильно

Залежно від вашої ситуації та зневіри, може бути просто гарною ідеєю прийняти той факт, що у вас тимчасово немає Інтернету у своєму будинку, і піти робити щось на вулицю. Звичайно, деяким з нас потрібен Інтернет для роботи чи школи, але якщо ви просто шукаєте привід, щоб не відставати від своїх стрічок у Facebook та Twitter, можливо, сприятливий час переглянути свою Інтернет-потребу і просто витратити час на запах троянди, коли Інтернет занепадає. Ідіть читати книгу, готувати щось або навіть закінчити побудову тієї модельної ракети, яку ви відкладали місяцями.

Зрештою, є безліч варіантів, якими ви можете скористатися, якщо чекаєте підключення Інтернету у себе вдома. Залежно від того, наскільки ви наполегливі, ви можете отримати доступ до Wi-Fi, якщо вам потрібно, але просто зачекати його і зайнятися чимось іншим немає шкоди.

Останні повідомлення