Як закріпити повідомлення у розбраті

Discord - це програма для чату, подібна до таких програм, як Skype або TeamSpeak, явно орієнтована на геймерів.

Незалежно від того, що ви новачок у програмі Discord чи користуєтесь платформою вже деякий час, завжди добре дізнатись нові речі про програму. Наприклад, чи знали ви адміністраторів, модераторів та користувачів із дозволом «Керувати повідомленнями», які можуть закріплювати повідомлення, надіслані в каналі на сервері? Функція закріплених повідомлень зручна, оскільки дозволяє швидко знаходити та ділитися важливими примітками, такими як правила для конкретного каналу, які були опубліковані раніше, і тепер вони входять в буфер каналів. Закріплені повідомлення - це також чудовий спосіб зберегти смішні або унікальні моменти в межах каналу на вашому сервері.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як закріпити повідомлення в Discord. Це просто - просто виконайте наведені нижче дії.

Як закріпити повідомлення в Discord (за допомогою настільного додатка)

Наведіть курсор на рядок тексту на каналі. “...” (Докладніше) кнопка з'явиться праворуч.

Далі просто натисніть на Закріпити повідомлення Ви отримаєте запит із проханням підтвердити, що впевнені, що хочете закріпити повідомлення. Клацніть на О так, закріпи кнопку.

І все - повідомлення успішно закріплено. Ви можете переглянути закріплене повідомлення, натиснувши піктограму мініатюри, розташовану у верхньому правому куті програми. Переглянувши закріплені повідомлення, ви можете натиснути Стрибати , щоб перейти безпосередньо до цього повідомлення, де ви зможете швидко отримати та поділитися прямим посиланням на публікацію або переглянути контекст закріпленого повідомлення. Якщо натиснути Xі виберіть Так, приберіть його, будь ласка, kthx , Ви зможете видалити наявне закріплене повідомлення.

Як закріпити повідомлення в Discord (через мобільний додаток)

Закріплення повідомлення через мобільний додаток Discord дуже схоже на процес, який можна знайти в настільному додатку. Просто натисніть і утримуйте повідомлення, яке потрібно закріпити, і з’явиться меню параметрів. Натисніть Закріпити повідомлення.

Після натискання Закріпити повідомлення, вам потрібно буде підтвердити, що ви хочете закріпити повідомлення. Торкніться Так.

Якщо ви хочете переглянути закріплені повідомлення на мобільному, проведіть пальцем ліворуч у програмі Discord, і ви побачите список користувачів разом із кнопками пошуку, шпильками, сповіщеннями та налаштуваннями. Натисніть на Шпильки кнопку.

Опинившись у вікні закріплених повідомлень, ви можете торкнутися будь-якого повідомлення, яке потрібно перенести безпосередньо до нього, або довго натискати будь-який із штифтів, щоб побачити можливість відкріпити це закріплене повідомлення.

Це воно! Тепер ви знаєте, як закріпити повідомлення на Discord.

Останні повідомлення