Безкоштовна пробна версія Sling TV: Як зареєструватися без кредитної картки

Хочете взяти Sling TV для кручення? Вам пощастило: наразі діє тижневий безкоштовний пробний період - без зобов’язань, обмеженого доступу чи кредитної картки. Просто введіть свою адресу електронної пошти, і ви отримаєте доступ до всього каталогу поточного вмісту та вмісту на вимогу за лічені секунди. Оцінка.

Потримай! Що таке Sling TV?

Sling TV - це послуга потокової трансляції телевізійних передач, яка пропонує в один клік доступ до понад 45 прямих каналів, включаючи CNN, Cartoon Network, Comedy Central, Discovery Channel, FX, National Geographic, History Channel, Ніка-молодшого та TCL, а також понад 50 000 фільмів та шоу на замовлення.

Як би цього було недостатньо, прямо є хмарний відеореєстратор, який дозволяє користувачам записувати програвання в реальному часі - усуваючи необхідність у дорогій приставці. Його також можна налаштувати одночасно на трьох екранах, щоб ваші діти могли зареєструватися за допомогою Губки Боба, поки ви не відстаєте від Кардашян.

Продано! Як зареєструватися на безкоштовну пробну версію?

Реєстрація на безкоштовну пробну версію Sling TV не може бути простішою. Просто ...

Крок 1:Зайдіть на веб-сайт Sling TV.

Зайдіть на веб-сайт Sling TV і виберіть «Отримати безкоштовне телебачення зараз».

Крок 2:Клацніть на кнопку під заголовком Отримайте безкоштовне телебачення зараз - або натисніть той, що внизу.

Крок 3:Введіть свою електронну адресу, захищений пароль та свій поштовий індекс.

Введіть свою електронну адресу, захищений пароль та свій поштовий індекс.

Крок 4:Насолоджуйтесь!

Суд закінчився! Що тепер?

Вибирайте між слінг-оранжевим, слінг-блакитним та слінг-оранжево-синім. Це різні підписки, які пропонують доступ до абсолютно різного вибору програмування в прямому ефірі, причому останні поєднують ці два. Ціни встановлюються в розмірі 30 доларів на місяць для кожного або 45 доларів на місяць для максимально встановленого пакета.

Також пропонується кілька доповнень, які бачитимуть ще більше каналів, доданих до вашої підписки, включаючи Boomerang, Disney XD, ESPN, E !, MTV та NBA TV. Ми не будемо проходити через все це зараз - наш Посібник для початківців для телевізора для слінг більш детально висвітлює всі членства та доповнення.

Посібник для початківців для телевізора для слінгів З телевізором для слінгів відбувається багато чого. Якщо ви досліджуєте його, щоб перерізати шнур, давайте пояснимо тонкощі. 1 вересня 2020 р слінг-телевізор "/>

Після чогось трохи іншого? Вперед і підпишіться на безкоштовну пробну версію Disney + або, можливо, навіть на комплект Disney +. Пропонуючи необмежений доступ до трьох потокових служб - Disney +, ESPN + та Hulu - всього за 13 доларів на місяць (щомісячна економія 5 доларів), це найкраща пропозиція для потокової передачі.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення