Подайте цей веб-сайт на розгляд справи проти людства: «Вона руйнує дім»

shes homewrecker останній повія ганьба сайт особливо мерзенний

Існує новий веб-сайт під назвою She's Homewrecker, який дозволяє жінкам публічно ганьбити інших жінок, які, на їхню думку, розірвали стосунки. Цей останній приклад цифрового вказівки пальців та ганебного шлюбу нічим не відрізняється від інших цифрових пліток на основі помсти.

Одержання обману на відстій (якщо у вас немає рогоносець фетиш, що є темою для дуже інша стаття). Люди повинні злитися, навіть розлючуватися, коли їхні романтичні партнери порушують їхню довіру і виходять за межі домовлених меж своїх стосунків. І якщо вони дізнаються, що особа, з якою їх партнер обдурив, знала, що вони віддані комусь іншому, але все ж спонукали до інтриги, звичайно, добре бути неймовірно злим і на цю людину, але, можливо, розуміють, що для цього потрібно двоє танго в центрі міста.

Ви знаєте, що не круто? Створення веб-сайту для публічного сорому жінок, які заохочують чоловіків виходити за межі своїх стосунків. Розробка форуму для заклику жінок щодо сприйняття ними неправомірних дій не сприяє відновленню порушених стосунків, а також заохочує купорос та створює настільки непродуктивний цифровий простір, який є не що інше, як платформою для знущань.

She's a Homewrecker дозволяє жінкам знущатись над іншими жінками через суперечки з чоловіками, але це не дозволяє "homewrecker" розповісти свою сторону історії, і в багатьох темах коментарів "homewrecker" отримує доксацію від коментаторів, її особисто інформація, що видається. Застереження веб-сайту наполягає на тому, що "все стосується пліток і сатири", але, як видається, записи написані всерйоз, з метою підбурити гнів до суб'єктів (а в розділі коментарів багато гніву). Більше того, на вступній сторінці авторам повідомляють, що їм потрібно детально розглянути, щоб їхні історії з’явились на сайті, але крім заборони розміщувати повідомлення про людей молодше 18 років, не існує жодної перевірки фактів що означає, що це ідеальний спосіб наклепити жінку, яка тобі не подобається.

Ось зразок відкриття статті про «Домашнього шкідника»: «Два роки тому мій чоловік мав роман із цією повією. Він сказав їй, щоб вона залишила його одного. Днями ввечері вона вирішила почати йому надсилати текстові повідомлення, і каже, що не намагається створювати жодних проблем. Так правильно." У верхній частині запису у вказаної “повії” є її зображення та повне ім’я, а також підписи “Увага! Я повія »та« Мені подобається гвинтити одружених чоловіків », прикріплених до її фотографії.

Творець веб-сайту Аріелла Олександр навіть витрачає час, щоб присоромити "шкідників дому" на своїй особистій сторінці в Pinterest, і, схоже, вона запускає супутній блог "Він домашній руйнівник", але це може бути просто спробою придушити критику щодо того, що її сайт неправильний орієнтуватися лише на жінок.

Одна срібна підкладка: принаймні деякі коментатори почали вказувати, наскільки смішний сайт:Знімок екрану 05.11.2013 о 26.25.05

[год / т Єзавель]  

Останні повідомлення