Як дивитись фільми про Месників по порядку

Кінематичний Всесвіт Marvel панує як одна з найбільших франшиз Голлівуду - а Месники - це його головна команда супергероїв.

Сага на великому екрані "Наймогутніші герої Землі" (як їх знають у світі коміксів) сягає аж до 2008 року Залізна людина, який змусив Ніка Ф'юрі вперше запропонувати можливість "Ініціативи Месника" самому Залізній Людині, Тоні Старку. З тих пір Месники періодично збираються для бою (за висловом творців команди, Стен Лі та Джек Кірбі), «вороги, яких не може витримати жоден супергерой».

Якщо вам цікаво познайомитися зі знаменитою командою супергероїв Marvel, вам пощастило: усі найбільші битви Месників (як разом, так і у вигляді сольних актів) зараз доступні в потоковому сервісі Disney + або через перегляд на вимогу. Немає кращого часу для кіномарафону "Месники", тож ось усі фільми, які ви хочете включити, перераховані в порядку послідовності, коли вони будуть встановлені в загальній хронології Marvel Cinematic Universe (а не їх дата виходу). Однак зверніть увагу, що описи кожного фільму "Месники" (і пов'язаного з Месниками) можуть містити деякі спойлери.

Капітан Америка: Перший месник

Під час Другої світової війни Стів Роджерс добровільно проводить експериментальну процедуру, яка мала на меті перетворити його на могутнього суперсолдата. Експеримент вдався, і його охрестили "Капітан Америка". Його пригоди протиставляють його нацистам і Гідрі, секретній організації, що розробляє потужну зброю, яка використовує артефакт, відомий як Тессеракт.

Читайте нашу повну Капітан Америка: Перший месник огляд

Перегляньте це на Disney +

Залізна людина

Тоні Старк - блискучий інженер-мільярдер, чиє привілейоване життя перервано, коли його викрали терористичні організації. Щоб врятуватися, він розробляє високотехнологічний броньований костюм і стає одноосібною армією - тоді вирішує, що життя героя не все так погано. Намагаючись зберегти в таємниці зв'язок зі своїм броньованим альтер-его, Старк змушений боротися з проблемами як вдома, так і за кордоном. Не забудьте переглянути перші офіційні згадки про Месників у MCU у фільмах.

Перегляньте це на Disney +

Залізна людина 2

Тоні Старк бореться з парою конкурентів - одним професійним суперником, а іншого особистим ворогом на місії помсти - у цьому продовженніЗалізна людина. Разом із пропозицією нової глави в історії Старка, фільм представляє кілька нових, важливих персонажів MCU, включаючи S.H.I.E.L.D. агент (і його майбутня товариш по команді "Месники") Наташа Романофф, більш відома як Чорна вдова.

Читайте нашу повну Залізна людина 2 огляд

Перегляньте це на Disney +

Тор

Горячий принц чужого королівства Асгард, Тор опиняється вигнаним на Землю після неслухняності свого батька Одіна. Тим часом його диявольський зведений брат Локі вживає схему утримати його там і зайняти трон. Під час сцени посткредитування фільму ми дізнаємось, що Нік Ф'юрі та С.Х.І.Е.Л.Д. експериментують з Тессерактом (востаннє бачили в Капітан Америка: Перший месник), але потужний артефакт також є на радарі Локі - дві сюжетні точки, які ведуть прямо до дії в Месники.

Читайте нашу повну Тор огляд

Перегляньте це на Disney +

Месники

Нік Ф'юрі нарешті збирає Месників після того, як Локі проникає в лабораторію S.H.I.E.L.D. та викрадає Тессеракт, сподіваючись відкрити портал для інопланетної армади, яка вторгається на Землю. Брюс Баннер, Тоні Старк, Стів Роджерс і Тор об'єднуються з S.H.I.E.L.D. агенти Чорна вдова та Хоукі, щоб зупинити Локі та інопланетну армію, а остання сцена фільму середнього віку пропонує перший натяк на великого лиходія, з яким їм доведеться зіткнутися: Танос.

Перегляньте це на Disney +

Тор: Темний світ

Стародавній конфлікт знову розгорається, коли Асгардії та Темні Ельфи опиняються в гонитві за потужною таємничою зброєю, відомою як Ефір. Тор змушений заручитися допомогою Локі, щоб перемогти лідера Темних ельфів Малекіта, і до кінця фільму багато з потужних артефактів, представлених до цього моменту в MCU, мають нову назву: Infinity Stones.

Читайте нашу повну Тор: Темний світ огляд

Перегляньте це на Disney +

Капітан Америка: Зимовий солдат

S.H.I.E.L.D. був проникнутий Гідрою, злою організацією з Капітан Америка: Перший месник, а тріо по команді з Месників - Капітан Америка, Нік Ф'юрі та Чорна Вдова - ображені ворогами держави. Їхнім зусиллям щодо викриття величезної змови допомагає колишній пілот-рятувальник ВПС Сем Вілсон (він же Сокол) та його високотехнологічні крила. Їх розслідування виявляє, що одним із найдавніших союзників капітана Америки може бути вбивця, відомий як Зимовий солдат.

Читайте нашу повну Капітан Америка: Зимовий солдат огляд

Перегляньте це на Disney +

Месники: Ера Альтрона

Після возз’єднання Месників та відновлення їх репутації команда знову в дії. Їхні зусилля для вивчення персоналу Локі призводять до створення Ultron, штучного інтелекту, який намагається знищити людство, і в результаті битви знайомий розумний андроїд Vision і два додаткові союзники Месників: потужні близнюки П'єтро та Ванда Максимофф (більш відомі як Quicksilver Червона відьма). Тим часом Танос вирішує остаточно вжити заходів у своєму прагненні придбати Камені Нескінченності.

Читайте нашу повну Месники: Ера Альтрона огляд

Перегляньте це на Disney +

Капітан Америка: Громадянська війна

Події Росії Месники: Ера Альтрона створюють розкол у команді, а теракт, що вбиває лідера Ваканди, лише посилює напругу. Залізна Людина та Капітан Америка опиняються на протилежних сторонах, коли справа доходить до того, як обидва герої розглядають роль Месників, а Капітан Америка та його прихильники швидко опиняються у конфлікті зі своїми колишніми товаришами по команді. Фільм знайомить кількох ключових персонажів з MCU та реєстром Месників, включаючи Spider-Man та T’Challa (він же Black Panther), одночасно залучаючи до дії сольного супергероя Ant-Man.

Читайте нашу повну Капітан Америка: Громадянська війна огляд

Перегляньте це на Disney +

Доктор Стрендж

Хоча він технічно не Месник, доктор Стрендж і його перша сольна пригода відіграють велику роль у майбутніх подіях для команди супергероїв. Фільм прослідковує зарозумілого нейрохірурга Стівена Стренджа, коли він стає новим світовим “Чародієм Верховним” і за допомогою потужного артефакту, який згодом виявляється новим Каменем Нескінченності, заважає вторгненню з іншого виміру.

Читайте нашу повну Доктор Стрендж огляд

Перегляньте це на Disney +

Тор: Рагнарок

Тор опиняється застрягшим на далекій планеті після подій РосіїМесники: Ера Альтрона, висланий туди Гелою, його давно загубленою сестрою. Змушений конкурувати як гладіатор на планеті, його шлях врешті-решт перетинається як з Халком, так і з Локі, а також з Валькірією, іншою асгардианкою. Після втечі з планети та порятунку Асгарда з Гели у відповідному епічному вигляді святкування героїв переривається, коли вони стикаються з масивним військовим кораблем Таноса.

Читайте нашу повну Тор: Рагнарок огляд

Перегляньте це на Disney +

Месники: Війна нескінченності

Космічний завойовник Танос нарешті приносить на Землю свої пошуки Нескінченних каменів, і Месники повинні об'єднати кожного героя у Всесвіті, а також кількох лиходіїв, щоб зупинити його. Але навіть поєднаної могутності всіх вищезазначених персонажів та різних інших героїв MCU, які приєднуються до них, може бути недостатньо, щоб зупинити Таноса збирати Камені Нескінченності та бачити його страшний план до його катаклізмічного кінця.

Читайте нашу повну Месники: Війна нескінченності огляд

Перегляньте це на Disney +

Месники: Кінцева гра

Найбільший фільм про Месників на сьогодні, Месники: Кінцева гра підбирає деВійна нескінченності зупинився, і знаходить, що залишилися герої MCU намагаються створити собі нове життя після дій Таноса в попередньому фільмі. Для того, щоб повернути своїх загиблих товаришів, вцілілі Месники та їх союзники повинні взяти на себе небезпечну місію, яка може загрожувати тканині реальності, але в разі успіху може повернути назад всю шкоду, завдану Таносом. Похвалившись однією з найбільших бойових сцен будь-якого фільму MCU та одними з найбільш привабливих моментів у всій франшизі на даний момент, Кінцева гра є кульмінацією всієї саги про Месників.

Читайте нашу повну Месники: Кінцева гра огляд

Перегляньте це на Disney +

Останні повідомлення