Як зробити скло в Minecraft

Як ви продовжуєте розвивати свої твори в Minecraft, зрештою ви захочете почати впроваджувати скло, щоб ялити речі. Скло може зробити вашу структуру набагато повнішою, тому ми рекомендуємо тримати її під рукою. Але, як і більшість матеріалів у Росії Minecraft, ви, швидше за все, не натрапите на жодного у світі. Натомість вам потрібно буде створити його. У цьому посібнику ми розглянемо все, що вам потрібно знати про виготовлення скла Minecraft - від того, які матеріали вам знадобляться, до пошуку їх у світі та різних видів використання скла.

Рекомендована література

  • Що Minecraft?
  • Як розводити коней в Minecraft
  • Де алмази Minecraft?

Матеріали

Матеріали, які вам знадобляться для виготовлення скла, відносно легко отримати, і ви, можливо, їх вже маєте у своєму інвентарі. Для виготовлення скла Minecraft, вам знадобляться такі матеріали:

  • Пісок
  • Будь-яке паливо (деревина або деревне вугілля)

Паливо буває різних видів, але найпростіший спосіб отримати його - це просто рубати дерева. Рубання дерев дасть вам колоди, які можна поєднати з піском, щоб зробити скло. Для виготовлення скла потрібно виплавити його в печі. Пам’ятайте, ви можете створити піч, об’єднавши вісім бруківки на майстерні (для створення її залиште пустий середній квадрат).

Один піщаний блок та одне паливо принесуть вам один склоблок.

Де знайти матеріали

Скло - це один із найпростіших ресурсів для виготовлення завдяки тому, наскільки багато його інгредієнтів. Швидше за все, ви натрапите на пісок, досліджуючи світ. Нагадуємо, вам знадобиться якийсь інструмент, щоб ефективно його викопати, наприклад, лопата чи мотика. Пісок зазвичай знаходить вода.

Що стосується палива, то найпростіший спосіб його отримання - рубати дерева. Напевно, у вас буде якесь паливо, навіть якщо ви досвідчений гравець. Зазвичай це одне з перших речей, яке ви отримаєте, починаючи. Знову ж таки, такий інструмент, як сокира, полегшить вам життя при рубанні.

Інше використання скла

Скло є одним з основних інгредієнтів багатьох корисних матеріалів в Росії Minecraft. З ним можна зробити так багато, починаючи від виготовлення пляшок і віконних вікон і закінчуючи створенням красивих вітражів. Одне з найбільш базових творінь - це панелі, які зроблені комбінуванням шести скляних блоків за ремісничим столом. Обов’язково заповніть два верхні рядки, залишаючи нижній рядок порожнім. Для довідки використовуйте зображення вище. Додавання панелі є важливим для створення вікна, і це зробить ваше творіння набагато детальнішим.

Ви також можете поєднати вісім скляних блоків з барвником, щоб забарвити його і надати йому якийсь колір. Існує безліч барвників, які можна використовувати як на скляних блоках, так і на панелях. Коли фарбуєте блоки за столом для виготовлення, обов’язково використовуйте вісім скляних блоків із середньою квадратною порожньою - саме там ви розмістите барвник. Якщо ви часто граєте, на вас може бути фарба, але в іншому випадку вам доведеться створити його.

Останні повідомлення