Що таке IFTTT і як він працює?

Рецепти IFTTTУ наші дні наше цифрове життя є величезним, враховуючи багато пристроїв, платформ та послуг. Розчаровує те, що ці пристрої час від часу накладаються на те, що вони роблять - наприклад, Twitter і Facebook - або здається, що вони просто добре працювали б разом, якби ви могли просто знайти спосіб їх підключення.

На щастя, є спосіб зробити це, і він називається IFTTT. Скорочене слово "If This, then That", IFTTT - це простий спосіб автоматизувати завдання, які в іншому випадку можуть повторюватися або не мати змоги спілкуватися між собою. Це працює так: користувачі проводять процес створення простих сценаріїв, також відомих як "рецепти", коли певний тип подій на одному пристрої або службі автоматично запускає дію на іншому. IFTTT також повністю безкоштовний і добре підтримується. Зараз існує більше 300 каналів - саме на це ви посилаєтесь при створенні рецептів - розподілених по цілому ряду пристроїв та послуг, включаючи соціальні мережі, розумні прилади, системи розумного будинку та такі пристрої, як метеостанції, аудіосистеми та носні пристрої.

Починаємо

Налаштувати IFTTT не складно, хоча, можливо, було б непогано перейти на веб-сайт служби та подивитися, що вона підтримує. Хоча кожен зможе скористатися підключенням соціальних мереж IFTTT, справжнє задоволення - якщо у вас є розумний пристрій, що підтримує платформу. На щастя, широкий спектр продуктів підтримує послугу, включаючи Fitbits, різні продукти Nest та широкий спектр розумних домашніх пристроїв та приладів.

Після переходу на веб-сайт IFTTT натиснітьЗареєструйтесь посилання у верхньому правому куті та введіть електронну адресу та пароль, які ви хотіли б використовувати. IFTTT проведе вас через аварійний курс використання веб-сайту, а потім запропонує вибрати три канали, які вас цікавлять. Як підказка, виберіть канали партнерів, у яких у вас є акаунти - ви будете використовувати ці канали, коли виготовлення рецептів. Якщо ви хочете, ви також можете вибрати більше трьох, а також натиснутиПоказати більше каналів посилання, щоб побачити інші канали, які ви можете додати. Коли закінчите, натисніть Продовжуйте, і ви побачите сторінку з різними рекомендаціями щодо рецептів на основі вибору каналу.

Використання IFTTT

Тепер, коли ви підписалися, погляньте на рецепти. Ви, ймовірно, побачите, що хтось пов’язує ваші соціальні мережі. Наприклад, цей рецепт дозволяє синхронізувати ваші фотографії профілю у Twitter та Facebook, а інший дозволяє автоматично завантажувати фотографії Facebook, на яких вас позначили, на Google Drive. Виберіть тих, які вас цікавлять - як ви будете використовувати IFTTT, насправді залежить від вас.

Найкраще, що я знайшов у своєму власному досвіді IFTTT, - це те, що найкраще автоматизувати завдання, які можуть повторюватися для вас, або ті, що просто болять у самій невідомості. Наприклад, у мене є два рецепти, які роблять роботу йомена для просування мого письма. Обидва використовують RSS-канали DigitalTrend і відстежують їх на наявність нових записів, що містять моє ім’я. Коли він бачить новий запис, він автоматично пише твіт у моєму каналі Twitter і публікує допис на моїй сторінці у Facebook. Раніше мені доводилося робити це вручну, що забирало багато часу.

Ще один рецепт, який, на мою думку, досить крутий, пов’язує з моїм обліковим записом Strava і створює електронну таблицю Google для моїх тренувань. Я також пропоную вам щоденний рецепт поділитися тимчасовим інтервалом з моєї веб-камери Bloomsky через Twitter. Як бачите, можливостей майже нескінченно.

Однак перед тим, як почати додавати рецепти, бажано пройти 300+ каналів і подивитися, скільки їх можна додати, перш ніж з’їхати. Коли ви додаєте більше каналів, рекомендації каналів IFTTT стануть кращими. Здається, щотижня додаються нові канали, тому продовжуйте перевіряти також.

Наскільки добре це працює?

Мій досвід роботи з IFTTT був досить безпроблемним. Більшість із запропонованих рецептів добре працюють без модифікацій, хоча для деяких потрібно трохи пошатувати, щоб відповідати вашим потребам. Створення рецептів - це, в основному, справа, що наводить і клацає, яка є простою і дає широкий простір для налаштування. Майте на увазі, що деякі канали працюють лише в одному напрямку, тобто вони можуть ініціювати дію, але не навпаки, або навпаки.

Також надайте рецептам трохи часу. Більшість зв’язків між службами соціальних медіа відбувається майже миттєво, але я чекав 30 хвилин після того, як у стрічці DT RSS з’явиться запис, щоб публікації вийшли. IFTTT не перевіряє постійно ці тригери, а замість цього перевіряє службу чи пристрій для тригера, який ви встановили за попередньо встановленим (але не розкритим) розкладом.

Також є деякі негативні наслідки щодо IFTTT. Ви можете мати лише один активатор події та одну дію. У деяких випадках ви, мабуть, хочете виконати більше однієї дії, а з IFTTT це неможливо. Є подібні служби, які можуть це зробити - Stringify, на мій досвід, є найкращим варіантом, - але ці інші служби не мають великого переліку партнерів, які є у IFTTT, тому ви зараз застрягли у створенні декількох рецептів.

Деякі пропозиції щодо рецептів

Не хвилюйтеся, якщо ви шукаєте ідеальний рецепт для початку - служба має власні списки рецептів, які ви можете переглянути. Ось лише декілька найкращих, які варто перевірити.

Рецепти для домуРецепти для iOS
Рецепти для AndroidРецепти для впорядкування ваших соціальних мереж
Рецепти здорового способу життя 

Останні повідомлення