Як зіграти у Світ мисливців за монстрами: бета-версія на льоду

Нас залишилося менше двох тижнів Світ мисливців на монстрів: Крижаний, але Capcom дозволить мисливцям PS4 та Xbox One перевірити вибірку розширення на початку завдяки люб'язності відкритої бета-версії. У червні Capcom провів два бета-періоди для користувачів PS4. Майбутня бета-версія дозволяє користувачам Xbox One вперше взяти участь у цій акції. Якщо ви хочете взяти участь у урочистостях, що вбивають монстрів - і з цього часу вам слід Крижаний це маса задоволення - ось коли починається бета-версія та як вступити.

Мисливець за монстрами: Крижаний Час початку / закінчення бета-версії PS4:

Користувачі PS4 отримають бета-версію першими. Він відкритий для всіх власників PS4 з підпискою на PlayStation Plus.

 • Час запуску бета-версії PS4: П’ятниця, 30 серпня, о 00:01 за тихоокеанським часом
 • Час завершення бета-версії PS4: Неділя, 1 вересня, о 23:59. PT

Ви можете попередньо завантажити бета-версію PS4, починаючи з 28 серпня. Ми рекомендуємо попередньо завантажити, якщо ви хочете розпочати полювання відразу після запуску бета-версії.

Мисливець на монстрів: Крижаний Час початку / закінчення бета-версії Xbox One:

Користувачі Xbox One можуть перейти на бета-версію після закінчення бета-версії PS4. Хоча це відкрита бета-версія, вам знадобиться підписка на Xbox Live Gold, щоб грати.

 • Час запуску бета-версії Xbox One: Понеділок, 2 вересня, о 00:01 за тихоокеанським часом
 • Час завершення бета-версії Xbox One: Середа, 4 вересня, о 23:59. PT

Попереднє завантаження для Xbox One розпочнеться 28 серпня. Якщо у вас є обидві консолі, ви, звичайно, можете подвоїтись, якщо хочете грати протягом усього бета-вікна.

Що в Мисливець за монстрами: Крижаний бета?

Для користувачів PlayStation 4 нова бета-версія буде схожа на першу. Мисливці Xbox One, навпаки, отримають перший смак Hoarfrost Reach, нової засніженої суші, яка служить місцем для Айсборн сюжетна лінія. Rearfrost Reach - найбільший регіон в Світ мисливців на монстрів. Для цієї бета-версії ви полюєте на чотирьох оголошених великих монстрів, як соло, так і в Інтернеті.

 • Великий Яграс (вже в Світ)
 • Банбаро (нова до Крижаний)
 • Tigrex (представлений у попередніх іграх Monster Hunter, але ні Світ)
 • Вельхана (новий Старійшина Дракон і головний антагоніст Росії Крижаний)

Можливість полювати на Велхану, прикритого монстра і головного антагоніста Росії Крижаний це досить привабливий спосіб змусити користувачів PS4 повернутися до бета-версії вдруге. Хоча прогрес бета-тесту не перенесеться на всю гру, ви можете заробити до чотирьох пакетів похвал, наповнених витратними матеріалами, які можна використовувати в повній грі.

Під час полювання вам доведеться спробувати Крижаний‘S нова механіка. Clutch Claw - це гачок, який дозволяє легко монтувати монстрів, коли вони знаходяться в зоні дії, а Slinger - стратегічно керувати монстрами.

Ми рекомендуємо полювати на чотирьох монстрів у порядку, зазначеному вище. Якщо у вас виникли проблеми, перегляньте наш Крижаний Посібник для початківців, де можна отримати поради та підказки, а наш посібник для монстрів - конкретні поради щодо Great Jagras, Banbaro та Tigrex.

Якщо вам подобається те, що ви граєте ...

Швидше за все, більшість гравців беруть участь у Крижаний бета-версія вже є власною Світ мисливців на монстрів. Для тих, хто грав Світ, ви, мабуть, хочете перевірити файл збереження, щоб переконатися, що ви готові до цього Крижаний коли він запускається 6 вересня на PS4 та Xbox One. Очікується, що він вийде наступного січня для ПК. Вам потрібно закінчити основну історію та досягти Hunter Rank 16 для доступу Крижаний вміст приходить запуск.

Ті, хто вже має Світ мисливців на монстрів можна попередньо замовити цифрову копію розширення Iceborne за 40 доларів. Світ мисливців на монстрів підходить Game Pass на Xbox One / PC, тому, якщо у вас активна підписка, ви також можете просто придбати розширення.

 • Попереднє замовлення Iceborne (PS4)
 • Попереднє замовлення Iceborne (Xbox One)
 • Попереднє замовлення Iceborne (ПК)

Якщо у вас ще немає Світ мисливців на монстрів, Ви можете попередньо замовити Master Edition на суму 60 доларів, який постачається з базовою грою та Крижаний.

 • Попереднє замовлення Master Edition (PS4)
 • Попереднє замовлення Master Edition (Xbox One)

Якщо ви захочете, ви можете попередньо замовити Master Edition Deluxe за 80 доларів. Поставляється з футляром із металевої книги та наступними бонусами за попереднє замовлення: набір броні Silver Knight, одна фарба для обличчя та зачіска, два набори наклейок, три жести та один предмет декору кімнати.

 • Попереднє замовлення Master Edition Deluxe (PS4)
 • Попереднє замовлення Master Edition Deluxe (Xbox One)

Останні повідомлення