Meerkat: Нарешті все закінчилося для програми прямої трансляції

додаток meerkat витягнуто з магазинуСуриката вже немає. Програма прямої трансляції, яка колись обіцяла стільки, щойно витягнута з магазинів додатків для iOS та Android.

Бен Рубін, генеральний директор засновника Meerkat Life On Air, підтвердив цей крок у п'ятницю, додавши, що його команда зараз зосереджується на своєму останньому мобільному програмному забезпеченні, програмі групового відеочату Houseparty.

Ми щойно видалили Meerkat з AppStore, гіркий солодкий момент, коли він пішов під час святкування @houseparty

- Бен Рубін (@benrbn) 30 вересня 2016 р

Звістка про загибель Мірката, ймовірно, здивує мало кого з тих, хто стежив за її історією.

Додаток, вперше запущений для iPhone на початку 2015 року, швидко викликав багато галасу, оскільки користувачі насолоджувались новим та простим способом запуску та перегляду прямих трансляцій на своєму смартфоні.

Але як тільки здавалося, що Meerkat збирається справді злетіти, він опинився в битві з Periscope - конкуруючою службою, в яку власник Twitter влив усі свої ресурси.

Тиск посилився на Meerkat після того, як Twitter обмежив доступ програми до своєї соціальної графіки, що завадило користувачам Meerkat автоматично зв’язувати своїх підписників у Twitter. Це призвело до уповільнення здатності Meerkat рости через службу соціальних медіа, тоді як Periscope насолоджувався зростаючою інтеграцією.

У Meerkat було короткий промінь надії, коли йому вдалося перебити Periscope на Android, але його суперник приєднався до партії лише через кілька тижнів. І коли запустився Facebook Live, вся надія була втрачена.

За словами Рубіна, багато користувачів все ще переглядали прямі трансляції на Meerkat, але їх кількість зменшувалася, коли творці виїжджали на конкуруючі платформи.

Завдяки Meerkat, який уже справді стоїть за цим, Life On Air на 100 відсотків зосереджується на Houseparty (iOS та Android). Нова соціальна програма, яка вже налічує більше мільйона користувачів, дозволяє до восьми користувачів створювати або приєднуватися до кімнат відеочату, при цьому учасники можуть переключатися між кількома кімнатами простим проведенням.

Поки що рано говорити, чи виявиться Houseparty ще одним сурікатом, але Рубін та його команда вперше навчились, збираючи цінний досвід, який повинен дати останнім зусиллям шанс на боротьбу.

Останні повідомлення