Посібник з ендшпілю в дивізіоні 2: Як досягти світового рівня 5

Посібник з ендшпілю в дивізіоні 2

Після спілкування з гієнами, справжніми синами та ізгоями у Вашингтоні округ Колумбія ваша робота агента підрозділу ще не закінчена. Четверта фракція «Чорні бивні» створює магазин на карті. Негідна та підкована в технологічному плані група вас точно не вітає Дивізіон 2‘S endgame.

На сьогоднішній день найрозумніша та найпотужніша фракція у грі, Чорні бивні представляють грізний виклик. Щоб продовжувати вдосконалювати свою збірку та досягти світового рівня 5, вам доведеться довести до них бій. Ось усе, що вам потрібно знати про просування Дивізіон 2‘Ендшпиль.

Усі поради щодо агента відділу, які вам потрібно знати, див. У нашому посібнику для початківців, посібнику з вирівнювання та посібнику з навичок та пільг.

Вторгнені місії

Посібник з ендшпілю в розділі 2

Відразу після початку ендшпілю ви побачите, що приблизно половина вже виконаних вами місій стала червоною. Тепер ці іконки представляють вторгнені місії. Чорні бивні тепер стоять замість гієн, ізгоїв і справжніх синів у шести різних основних місіях по окрузі Колумбія.

 • Торговий центр Джефферсона
 • Готель Гранд Вашингтон
 • Повітряно-космічний музей
 • Штаб космічного управління
 • Центр подій Потомак
 • Федеральний аварійний бункер

Місії не виконуються точно так само, як раніше, хоча ви будете розчищати ті самі кімнати та зони.

Деякі місії задаються завантаженням файлів із комп’ютерів та захистом завантаження даних на тривалий час. Інші просять вас знищити глушники EMP на додаток до того, щоб позбутися ворогів у кімнаті.

Додаткові цілі не обов'язково роблять Вторгнені місії довшими, ніж їх звичайні аналоги. Але сподівайтесь боротися з більшою кількістю ворогів, ніж ви вперше. У кожній місії "Вторгнені" в кінці на вас чекає один могутній бос, як правило, один із грубих чуваків із руйнівними міні-мульти.

Ви можете технічно виконувати ці місії в будь-якому порядку, але ми рекомендуємо виконувати їх у порядку, зазначеному вище. Як і основна гра, Торговий центр Джефферсона набагато простіший, ніж Федеральний аварійний бункер.

Крепості Чорного Бивня

Посібник з ендшпілю в дивізіоні 2

На додаток до стандартних вторгнених місій, є чотири твердині. Як і три, які ви завершили в основній сюжетній лінії, місії Stronghold займають більше часу і мають декількох босів. Три боси Чорного Бивня чекатимуть на вас ближче до кінця кожного Оплоту.

Однак ви не можете одразу увійти до фортець. Вам потрібно виконати певні вторгнені місії, щоб розблокувати кожну фортецю, а також мати досить високий бал передач. У світовому рівні 1 вам потрібно мати 275+ оцінок передач, щоб увійти до першої опори. World Tier 2 вимагає 325+ та World Tier 3 викликів для 375+ Gear Score. Перші три опорні пункти не мають встановленого порядку, але ми рекомендуємо брати їх у наступному порядку:

 • Район Юніон Арена: Повний готель Grand Washington та торговий центр Джефферсона.
 • Будівля Капітолію: Повний музей авіації та космосу та адміністрація космосу.
 • Острів Рузвельта: Повний центр подій Потомак та Федеральний аварійний бункер.
 • Приливний басейн: Завершіть окружну арену Юніон, будівлю Капітолію та оплоти острова Рузвельта. Має мати понад 425 балів передач. Приливний басейн ще не розблокувався, незважаючи на те, що з’явився на карті. Тож якщо ви прибудете сюди найближчим часом, можливо, ви не зможете його відтворити.

Світові рівні та коробки передач

Посібник з ендшпілю в дивізіоні 2

В кінцевій грі ви більше не піднімаєтесь. 30 - це обмеження, яке замінюється вашим Gear Score після завершення основної кампанії. Це насправді може дещо заплутати при перегляді місій на карті. Вторгнені місії покажуть “рівень 31” відразу після входу в ендшпіль. Це працює так, що ваш новий "рівень" по суті становить 30 плюс будь-який світовий рівень, в якому ви перебуваєте.

Ви починаєте на світовому рівні 1. Завершення твердині перенесе вас на наступний світовий рівень, а твердиня приливної басейну виведе вас на світовий рівень 5 (“рівень 35”), найвищий поточний рівень.

Світові рівні також безпосередньо корелюють з лімітом Gear Score. Коли ви ввійдете в ендшпиль, ви, ймовірно, отримаєте Gear Score десь від 200 до 250. Здається, обмеження становить приблизно 300 в World Tier 1. Ми знайшли кілька одиниць снасті на пару очок вище, ніж 300 у World Tier 1, але недостатньо, щоб наш середній показник перевищив 300.

Ось обмеження рівня для світових рівнів:

 • Світовий рівень 1: 300 (275 потрібно взяти на твердиню і просунутися на наступний рівень)
 • Світовий рівень 2: 350 (325 потрібно взяти на фортецю і просунутися до наступного рівня)
 • Світовий рівень 3: 400 (375 потрібно взяти на твердиню і просунутися на наступний рівень)
 • Світовий рівень 4: 450 (425 потрібно взяти на твердиню і просунутися до наступного рівня)
 • Світовий рівень 5: 500 (поки що недоступний)

Через обмеження рівня, ми пропонуємо виконати дві вторгнені місії, а потім відповідний оплот. Завершивши твердиню, ви перейдете до наступного Світового Ярусу і почнете знаходити дедалі кращі здобичі. Ви обмежуєтеся грабежем до 300 на більш тривалий час, якщо намагаєтеся вирішити всі вторгнені місії перед тим, як відвідати твердиню.

Під час просування через світові рівні ви все одно будете заробляти очки досвіду. Однак, заповнивши панель, ви не станете могутнішим. Натомість ви отримаєте кеш польових знань, що містить два-три одиниці спорядження та бали за спеціалізацію.

Використовуйте спеціалізації

Посібник з ендшпілю в розділі 2

У вас з’явиться нова іграшка для використання в фіналі завдяки спеціалізаціям. На початку ендшпілю ви зможете обрати один із трьох шляхів у інтенданті Білого дому: Демоліціоніст, Виживач або Стрілець.

Однак ви незабаром зможете розблокувати всі три спеціалізації, тож це не обмежувальний вибір. Однак одночасно ви можете мати лише одну призначену спеціалізацію. Підривники отримують багатоцільовий гранатомет M32A1, виживачі отримують арбалет з вибуховим наконечником, а стрільці - гвинтівку TAC-50 C.

Спеціалізаційна зброя оснащена додатково до двох основних видів зброї та зброї. Однак вони мають обмежені та рідкісні спеціальні патрони. Як така, ця зброя неймовірно потужна. Не забудьте використовувати їх проти фракції Чорного бивня під час загарбницьких місій та фортець.

Щоб переключатися між спеціалізаціями, вам доведеться повернутися до інтенданта. Ви не можете зробити це під час місії, тому перед тим, як зануритися, переконайтеся, що ви вирішили свою конструкцію.

Кожна спеціалізація також має дерево навичок, щоб розблокувати нові варіанти навичок, пільги та інші смаколики. Ви зароблятимете бали, які будете витрачати на деревах навичок, виконуючи місії та заходи та “вирівнюючи” через очки досвіду.

Бойова тактика Чорного Бивня

Посібник з ендшпілю в дивізіоні 2

Чорні бивні - це легко найорганізованіші та найвигідніші з чотирьох Дивізіон 2 фракції. Їх мілітаризований стиль, розроблений на основі захоплення SHD Tech, робить їх важкими.

Перше, що ви помітите - це собаки-роботи в стилі Бостон Динамік. Називані бойовими собаками, ці роботи-собаки трохи моторошні. Вони також досить потужні. Вони вистрілюють пронизливі кулі, які можуть майже миттєво прорвати вашу броню. І вони важко броньовані. Націльтесь на їхні ноги, оскільки це їх слабке місце. Якщо ви вистрілите з їхньої гармати або мейнфрейму, їх усунення займе набагато більше часу.

Наступною тактикою, яку ви помітите, є використання безпілотників. Майже кожна зустріч з Чорними бивнями включає декількох ворогів, що володіють можливостями виготовлення безпілотників. При першій побудові дрони виглядають як яскраві плаваючі вогні. Стріляйте в них якомога швидше, бо вони підірвуться, коли наблизяться до вас, вибиваючи вас з-під прикриття в процесі.

Члени Чорного Бивня, які виготовляють безпілотники, часто тримаються поза увагою в прикритті, через що їх важко вбити. Хоча один із чудових способів їх убити - це стріляти в безпілотників прямо під час входу в небо. Вибух уразить їх, завдавши тонни збитку, часто смертельного.

Нарешті, потрібно знати, що вороги Чорного Бивня взагалі просто розумніші. Вони краще флангують, вони змінюють стилі на льоту, і вони переконаються, що ви перебуваєте у своїй грі A. Як загальні вороги, так і броньовані вороги будуть діяти агресивно в один момент і контролювати наступний. Коли у вас є отвір для виймання, дуже важливо, щоб ви це зробили.

Важко боротися з роботами-собаками та безпілотниками, а також з іншими ворогами, але не можна ігнорувати відкриття. Вам слід грати обережно, але не бійтеся бути агресором, змінивши свій стиль і ставши таким же непередбачуваним, як і сам ворог.

Підконтрольні Чорному Бивні райони

Посібник з ендшпілю в дивізіоні 2

Коли ви вперше увійдете в ендшпіль, ви помітите, що поселення Кампус тепер червоне на карті. Регіон був захоплений Чорними бивнями.

Щоб витіснити Чорні бивні з району та відновити поселення, вам потрібно закінчити? позначте активність, на яку вказує червона лінія, показана на зображенні вище. Можливо, Чорні бивні періодично захоплюватимуть інші населені пункти, хоча ми ще не бачили цього.

Щоденні проекти та заходи

Посібник з ендшпілю в дивізіоні 2

На додаток до вторгнених місій та фортець, ви помітите діяльність Чорного Бивня у відкритому світі, подібну до тих, з якими ви мали справу в основній грі з іншими трьома фракціями. Деякі захоплені Точки управління також будуть повернені ворогом. Повторне їх очищення перекриває доступ до приміщення для доставки з новими здобичами.

У населених пунктах ви можете переглянути щоденні проекти, які зазвичай включають щедрості та інші заходи. Заповнюючи їх мережами, ви отримуєте очки. Усі ці дії в ендшпілі допоможуть покращити ваш Gear Score завдяки придбанню нового здобичі.

Ймовірно, бувають випадки, коли у вас немає необхідного балу передач, щоб увійти в твердиню. Пройти шлях до деяких дій або навіть переграти старі місії на важких труднощах допоможе вам дістатися.

Останні повідомлення