Як дивитися фільми про людей Ікс по порядку

Fox Studios ’X-Menкіносага, укладена в 2019 році зЛюди Ікс: Темний Фенікс, що означає, якщо ви хочете провести марафон усіхX-Menвід початку до кінця, ви можете. Однак є одна велика проблема - порядок. З одного боку, хронологічно кажучи, X-Menфільми повсюдно підскакують. Перші кілька фільмів відбуваються у невстановленому майбутньому, тоді як багато пізніші фільми знімаються, зокрема, в кінці ХХ століття. Як тільки подорожі в часі потрапляють у поєднання, все стає ще складнішим із перезавантаженими часовими рамками та можливим майбутнім. Не кажучи вже про те, що франшиза має деякі нерівномірні якості - включаючи деякі найкращі фільми про супергероїв, які ви коли-небудь побачите, а також кілька найгірших. Маючи все це на увазі, ми вважаємо, що є замовлення у фільмах, яке може змусити їх прекрасно текти, якщо ви готові пробачити кілька невідворотних невідповідностей, не кажучи вже про певні невтішні найманці, які вибивають четверту стіну.

Подальше читання

  • Як дивитись фільми "Форсаж" по порядку
  • Як дивитися фільми про Marvel по порядку
  • Найкращі фільми на Netflix

Люди Ікс: Перший клас

Люди Ікс у 2011 році Люди Ікс: Перший клас

Хоча він вийшов більше десяти років після першогоX-Menфільм, 2011 рікЛюди Ікс: Перший клас є найкращим початковим місцем для версії Fox Studios історії історії мутантів Marvel. Розміщений на початку 60-х,Перший клас показує нам початок того, що стає знаковою командою Чарльза Ксав'є (Джеймс МакЕвой). Ми бачимо, як формується дружба між Ксав’єром та Еріком Леншерром (Майкл Фассбендер), а також найдавніші зради Магнето. Ми також представили Дженніфер Лоуренс як молоду Містіку, яка зустрічається з Ксав’єром, коли вони є дітьми, але їй судилося стати найсмертоноснішим вбивцею Братства-мутанта. Мабуть, єдиний мінус, починаючи з Перший класполягає в тому, що вам доведеться почекати кілька фільмів, перш ніж об’єднатися з цим чудовим акторським складом.

X-Men

Холлі Беррі в ролі Шторм у Люди Ікс

СПерший класпід вашим поясом додається певна емоційна вага у взаємодії професора Ікс (Патрік Стюарт) та його протилежного Магнето (Ян Маккеллен) у 2000-х X-Men. Ми не знаємо, скільки, якщо такі є, контактів з парою з тих пір Перший клас.Цілком можливо, що вони вперше їх бачили після кульмінації преквелу на Кубі. Залежно від того, наскільки ви готові розтягнути призупинення невіри, є кілька моментівX-Menвиходять як невідповідність або інтригуючий розвиток подій у світлі Перший клас. По-перше, існує бажання Містіки (Ребекка Ромін) отруїти Ксав'є, незважаючи на їхню попередню прихильність одне до одного. З іншого боку, професор Х поводиться так, ніби він взагалі нічого не знає про Росомаху (Х'ю Джекман), навіть незважаючи на смішну камею Перший класвиявляє, що Логан мав ранню перспективу вербування.

Х2: Люди Ікс Юнайтед

Рекламне мистецтво для X2: Люди Ікс Юнайтед

Х2: Люди Ікс Юнайтед значно перевершує свого попередника. Візуально це набагато вражаючеX-Men, особливо у випадку замаху Найткраулера (Алан Каммінг) у Білому домі, який чудово використовує кінематичний потенціал сил мутанта.X2дає нам набагато точнішу версію коміксу, що стосується Росомахи, і ми отримуємо трохи симпатичніший образ Братства. Що стосується замовлення годинника, найголовніше пам’ятати, скільки розкрито хмарного минулого Логана. Він зустрічає Вільяма Страйкера (Брайан Кокс), людину, відповідальну за його металеві шнурові кістки, і остання битва відбувається в тому самому приміщенні, де над ним експериментували.

Люди Ікс Походження: Росомаха

Рекламне мистецтво для X-Men Origins: Росомаха

Люди Ікс Походження: Росомаха розповідає історію програми «Зброя X», яка дарує Логану його незламні кістки, а також показує дитинство героя в 19 столітті та те, як він та його брат Віктор (Лієв Шрайбер) проводять ці роки. Зараз є кілька вагомих причин, чому деякі шанувальники можуть сприймати питання щодо розміщення цього фільму тут. По-перше, події відбуваються до перших двох X-Menфільми. По-друге, і найголовніше, це абсолютно жахливо. Отже, ми не звинувачуємо вас, якщо ви вирішите пропустити це на будь-якому марафоні. Але якщо ви все-таки вирішите включити його, той факт, що Логан дізнається набагато більше про своє минуле в РосіїХ2: Люди Ікс Юнайтеднайкраще дивитись цей жахливий приквел одразу після нього. Ми також зауважимо, що одна з пізніших сцен серед фільмів має набагато більший виграш, якщо ви страждаєте через цю.

Люди Ікс: Остання позиція

Рекламне мистецтво для X-Men: The Last Stand

Люди Ікс: Остання позиція - остаточний фільм, що включає оригінальний акторський склад без аналогів зПерший класекіпаж. На жаль, це не переможний кінець трилогії, але в основному розглядається як один із найгіршихX-Menзусилля у кіно. Серед найбільш незручних частин фільму - Вінні Джонс, схожий на те, що його шолом Джаггернаут був виготовлений з пакувального матеріалу, а Скотт Саммерс (Джеймс Марсден) вбитий поза екраном. Однак фільм не позбавлений яскравих плям. Келсі Греммер ідеально виконана в ролі Хенка Маккой, і це перша X-Menфільм, в якому Росомаха не потрапляє в центр уваги. Не кажучи вже про таких персонажів, як Колос (Даніель Кадмор) та Кітті Прайд (Еллен Пейдж) - які з’являються не більше ніж у камеях у попередніх фільмах - нарешті отримають шанс засвітитися.

Росомаха

Х'ю Джекман у фільмі "Росомаха"

На відміну від нашого розміщення першого сольного фільму Росомахи 2013 рокуРосомахаПотрібно привести в порядок його театральний випуск міжЛюди Ікс: Остання позиціяіЛюди Ікс: дні минулого майбутнього. Хоча більша частина фільму відбувається в Японії, на початку фільму ми виявляємо, що Логан живе як відлюдник у канадській пустелі, страждаючи від травми, яку він зазнав після змушення вбити Жана Грея (Фамке Янссен) уОстанній стенд. Кінофільм закінчується дражнінням сцени після кредитівДні Майбутнього минуломуколи професор Х та Магнето переривають прогулянку Логана через пункт пропуску в аеропорту. Хороші новини -Росомахає набагато кращим фільмом, ніжЛюди Ікс Походження, і якщо ви вирішите пропустити попередній фільм, це не погіршить вашого задоволення від останнього. За винятком згадки, що Логан був військовим під час Другої світової війни, Росомахане посилаєтьсяЛюди Ікс Походженнязовсім.

Люди Ікс: дні минулого майбутнього

Рекламні твори від Людей Ікс: Дні минулого майбутнього

Брайан Сінгер використовував 2014-тіЛюди Ікс: дні минулого майбутньогодля досягнення ряду важливих цілей. Разом з тим, що нам дають одне з найкращих фільми у франшизі, Дні Майбутнього минулому викорінив події РосіїЛюди Ікс: Остання позиція і зробив шлях дляПерший класлитий для заміни оригіналів. Є кілька невідповідностей, які потрібно пробачити; наприклад, відсутність пояснень, що Росомаха знову має металеві пазурі, коли їх відрубав Срібний самурай у Росомаха. В іншому випадкуДні Майбутнього минуломує розважальним доповненням до франшизи з величезним ансамблем, вибраним з усіх куточків X-міфов.

Люди Ікс: Апокаліпсис

Апокаліпсис та його вершники в Люди Ікс: Апокаліпсис

Люди Ікс: Апокаліпсис це перший фільм молодшого акторського складу після того, як старший акторський склад пройшов факел. Оскар Ісаак грає титульного поганого хлопця фільму Ен Сабах Нур, він же Апокаліпсис. Він перший мутант Землі і може похвалитися цілою низкою потужних здібностей. На жаль, хоча фільм приносить шанувальникам популярного негідника коміксів, якого вони бажали роками, версія фільму не є настільки переконливою, як комікс, і здебільшого Апокаліпсис відчувається як перероблений шум із попередніх, кращих фільмів. Напевно, найцікавіша частина фільму - це коли Quicksilver (Еван Пітерс) використовує свою надзвичайну швидкість, щоб врятувати мешканців X-Mansion від вибуху на мелодію "Солодкі мрії (зроблені з цього)" Eurythmics, що просто варіація подібної сцени в Дні Майбутнього минулому.

Люди Ікс: Темний Фенікс

Софі Тернер у ролі Джин Грей

Останній фільм, випущений у Fox’sX-Menфраншиза 2019 рокуТемний Фенікс, напрочуд нудне доповнення з огляду на тему. Подібно до Останній стенд, цей пізніший фільм намагається і не зможе дати задовільну адаптацію Marvel Comics ’Темна Фенікс Сага, яка бачить, що Джин Грей (Софі Тернер) перетворена на істоту богоподібної сили. Виробництво фільму, здавалося, приречене на витіснення Брайана Сінгера з фільму, масштабні кадрові зйомки та придбання Діснеєм Fox. Враховуючи роки, вкладені в серіал, і неймовірний творчий талант, задіяний уX-Menфраншиза - не кажучи вже про очікування вболівальників -Темний Фенікс- це ганебно поганий висновок.

Дедпул

Постріл з Дедпула

З тим, скільки Вейд Вілсон (Райан Рейнольдс) щасливо пробиває четверту стіну на регулярній основі, складно впорядковувати його фільми з рештою фільмів Людей Ікс. Аргументувати його розміщення тут чи там з логічних міркувань здається нерозумним, але це найкраще, що ми можемо зробити. Дедпулприходить після невтішногоТемний Феніксзначною мірою через епоху, коли відбуваються відповідні фільми.Темний Феніксвстановлюється у 90-ті роки ДедпулБагато посилань на поп-культуру це твердо ставлять у 2010-і роки. З захоплюючими і часто кривавими діями, а також непристойним і неспокійним гумором, Дедпулмає додаткову перевагу - освіжаюча зміна після пари хо-гулуX-Menпоштовхи.

Дедпул 2

Рекламне мистецтво для Deadpool 2

Це найскладніший вибір, який нам доводилося робити вX-Menпорядок. З веселими згадуваннями Вейда Вільсона про трагічну кульмінацію РосіїЛогану 2018 роціДедпул 2, це зрозуміло, якщо ви вважаєте, що фінальний фільм Х'ю Джекмана у ролі Росомахи повинен бути на першому місці. Але на наш смак - враховуючи емоційну силуЛоган— Дедпул 2 просто не може бути останнім фільмом уX-Menмарафон. Шанувальники можуть відзначити короткий виступ майже всього списку Людей Ікс за часів Уейда, оскільки стажист Людей Ікс повинен якось поставити цей фільм ще раніше, але ми закликаємо вас не сприймати цю веселу камею занадто серйозно (якщо ви теж не хочете запитайте, чому жоден із персонажів не схожий на те, що з тих пір виповнився три десятиліття Апокаліпсис).

Логан

Х'ю Джекман у Логані

Логанє прекрасним прикладом того, що робить упорядкування цих фільмів про супергероїв такою заплутаною справою. Це відбувається в недалекому майбутньому, коли більшість мутантів мертві, професор Х помирає від хвороби Альцгеймера, а адамантій у тілі Логана вбиває його. Немає чіткого способу дізнатись, в якому часовому графіку це відбувається. Незважаючи на це, це не має значення, оскільки це, безперечно, найкраще з X-Menфільми. Багато було зроблено зЛоганРейтинговий рейтинг R після виходу, але набагато більш актуальний, ніж те, скільки насильства є у фільмі, чи дозволено професору Х кидати f-бомби, - це емоційні місця, куди дозволено їхати цим колишнім супергероям. Коли Логан стоїть і плаче над свіжою могилою свого наставника, це, мабуть, найпотужніший і найчесніший момент у житті персонажа в кіно.Логангіркий, трагічний і спокутливий кінець цієї нерівномірної саги.

Останні повідомлення