Як скинути Samsung Galaxy S10, S10e або S10 Plus

Навіть найкращі смартфони на ринку, такі як Galaxy S10e, S10 або S10 Plus, час від часу стикаються зі своєю часткою проблем. На щастя, для відновлення вашого попереднього стану смартфона Samsung потрібен лише м’який скидання або скидання до заводських налаштувань.

Якщо ви хочете продати свій Galaxy S10 або просто хочете, щоб пристрій знову працював належним чином, ви, мабуть, захочете скинути налаштування. Прочитайте далі, щоб дізнатись, як ви можете легко виконати функцію скидання на своєму Galaxy S10.

Як м’яко скинути Galaxy S10

М'яке скидання - це ваш перший порт дзвінка, коли у вас виникають проблеми з вашими Galaxy S10, S10 Plus або S10e. Коли ви м’яко скидаєте налаштування телефону, ви просто змушуєте його вимикати та вмикати. Втрата даних не відбудеться, тож реального ризику немає. Якщо ваш екран S10 замерз, він не реагує на дотики або, можливо, він надзвичайно млявий, тоді спробуйте м’який скидання. Ось як:

 • Натисніть і утримуйте Потужність і Зменшення гучності кнопки одночасно протягом декількох секунд.
 • Коли ваш Galaxy S10 перезапуститься, ви можете відпустити його.

Якщо ваші проблеми не зникають після м’якого перезавантаження, вам слід ознайомитися з нашими типовими проблемами та виправленнями Galaxy S10 для можливих рішень. Якщо нічого не працює, можливо, вам доведеться спробувати відновити заводські налаштування.

Подальше читання

 • Найкращі смартфони Samsung, доступні в 2020 році
 • Найкращі поради та підказки Samsung Galaxy S10
 • Як користуватися Samsung Pay

Як відновити заводські налаштування Galaxy S10

Galaxy S10 Plus Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Скидання до заводських налаштувань може вирішити більш невловимі або серйозні проблеми, але це повністю знищить ваш телефон. Це означає, що ви втратите всі повідомлення, фотографії, контакти, програми та все інше на телефоні, якщо ви не зробите резервну копію спочатку. Ви також захочете скинути заводські налаштування вашого S10 перед тим, як продати його або передати комусь іншому. Після завершення скидання до заводських налаштувань ваш телефон повернеться до стану, коли він був уперше вилучений із коробки.

Заглядати Налаштування> Облікові записи та резервне копіювання> Резервне копіювання та відновлення і ви повинні побачити варіанти Резервне копіювання моїх даних і Автоматичне відновлення. Переконавшись, що ви створили резервну копію всього, що не хочете втратити, виконайте такі дії:

 • Йти до Налаштування> Резервне копіювання та скидання> Скидання заводських налаштувань.
 • Прокрутіть вниз і торкніться Скинути.
 • Введіть свій PIN-код або пароль.
 • Торкніться Видалити все.

Після цього ви можете встановити його як новий або відновити резервну копію. Якщо ви здійснили скидання заводських налаштувань для боротьби з проблемою, найкраще перевірити, чи не вдалося вирішити проблему, перш ніж відновлювати резервні копії файлів та знову встановлювати програми та ігри.

Захист від заводських скидок

Якщо ви перезавантажуєте Galaxy S10, щоб передати його або продати, то перед тим, як скинути заводські налаштування, вимкніть захист від заводських скидок; в іншому випадку вам буде запропоновано ввести дані свого облікового запису Google, щоб увійти в телефон. Це захід безпеки для стримування злодіїв. Це легко вимкнути:

Йти до Налаштування> Облікові записи та резервне копіювання> Облікові записи> Google> Видалити обліковий запис потім підтвердіть і торкніться Видалити обліковий запис знову.

Як відновити заводські налаштування Galaxy S10, який не відповідає

Все може здатися безнадійним, якщо вам потрібно скинути заводські налаштування Galaxy S10, але сенсорний екран не працює. Не хвилюйтеся, це можна зробити за допомогою апаратних клавіш. Тільки пам’ятайте, що ви втратите все, що не було резервне копіювання. Ось як відновити заводські налаштування за допомогою клавіш:

 • Натисніть і утримуйте Потужність , поки Galaxy S10 не вимкнеться.
 • Натисніть і утримуйте Збільшити гучність і Біксбі одночасно, потім натисніть і утримуйте кнопку Потужність ключ.
 • Коли ви бачите зелений логотип Android, ви можете відпустити всі клавіші.
 • Використовувати Гучність кнопки для навігації вгору і вниз і виділення видалити дані / скидання налаштувань варіант.
 • Натисніть кнопку Потужність , щоб вибрати його.
 • Тепер ви захочете натиснути Зменшення гучності для виділення Так - видалити всі дані користувача варіант.
 • Натисніть Потужність щоб вибрати його.
 • Після завершення скидання, Перезавантажте систему зараз слід виділити, і ви можете натиснути Потужність клавішу для перезапуску S10.

Як відновити заводські налаштування з комп’ютера

Не лише втрата телефону - це повна незручність (можливо, у вас все життя на цьому пристрої!), Але це також може становити загрозу для вашої приватності, фінансових записів тощо. На щастя, за допомогою веб-сайту Find My Mobile ви можете дізнатись, де знаходиться ваш телефон, і навіть віддалено скинути його до заводських налаштувань, виконавши такі дії:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Samsung на веб-сайті Find My Mobile.
 • Буде список усіх ваших раніше використовуваних пристроїв, пов’язаних з вашим обліковим записом Samsung. Клацніть ліворуч модель телефону, яку потрібно скинути.
 • Клацніть Стерти дані> Стерти.
 • Скидання було успішним, якщо ви починаєте бачити індикатор виконання.

Останні повідомлення