Facebook тепер дозволяє додавати відео до ниток коментарів

відео коментаріАгресивне прагнення Facebook до відео продовжується, оскільки компанія тепер дозволяє користувачам завантажувати відеовідповіді у вигляді коментарів до публікації.

Оновлено 09.09.2016 Сакібом Шахом:Додано подробиці щодо запуску та створення коментарів до відео до Facebook.

За словами інженера з продуктів Facebook Боба Болдуїна, відео-коментарі підтримуються у веб-версії для настільних комп'ютерів, iOS та Android. Отже, ви можете використовувати нову опцію візуального медіа для взаємодії з людьми та сторінками, а також у межах груп та подій. Оновлення, швидше за все, призведе до того, що на серверах Facebook буде обмежено набагато більше даних, але це стосується не вашої соціальної мережі, тож завантажте їх.

Щоб опублікувати відеовідповідь у Facebook, користувачі повинні натиснути піктограму камери у полі для коментарів під публікацією (як це було б, якщо б ви хотіли опублікувати фото), яка потім підключиться до бібліотеки камер вашого смартфона, що дозволить вам поділитися попередньо записаним кліп.

Нова опція розширює мультимедійні функції, які вже доступні в розділі коментарів, включаючи можливість розміщувати зображення, посилання, наклейки на Facebook та смайлики.

Коментарі до відео в Facebook доступні у всьому світі Коментарі до відео в Facebook доступні у всьому світі.

Болдуін стверджує, що функція відеокоментарів була створена протягом доби, під час 50-го Хакатону Facebook на початку цього року. Він додає, що хакери, які працювали над новою функцією, включали людей, які раніше вбудовували мультимедійні опції у публікації та сприяли розширенню Facebook Live.

"Додавати підтримку через інтерфейси та в межах двох сервісних служб, таких як коментарі та відео ... [буде] складним завданням за місяць, не кажучи вже про один день", - пише Болдуін.

Незважаючи на те, що порівняння Snapchat дуже багато стосується Facebook, ця функція, безсумнівно, наближає його до програми візуальних повідомлень, яка в основному побудована на обміні зображеннями та відео.

Facebook також сподіватиметься, що це заохочує більше людей ділитися відео, роблячи їх більш комфортними для середовища як форми спілкування. Це, в свою чергу, могло б спонукати користувачів прийняти Facebook Live та почати частіше транслювати.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found