Як зробити GIF на телефоні Android

Як зробити GIF на телефоні Android

Чи знали ви, що можете створювати GIF-файли безпосередньо зі свого телефону Android? Ви можете перетворити свої улюблені шоу та фільми на рухомі реакційні зображення або створити кілька цікавих GIF-файлів із відео своїх друзів, сім’ї чи домашніх тварин! Ви навіть можете додавати рухомі елементи до своїх фотографій, щоб створювати унікальні GIF-файли. Навчитися робити GIF-файли на своєму телефоні - це цікавий спосіб створювати рухомі зображення на ходу, тому ви завжди матимете ідеальний GIF-відгук, коли надсилаєте повідомлення друзям.

Робити GIF-файли на телефоні Android легко завдяки GIPHY. Ми пояснюємо, як використовувати цю програму для створення власних GIF-файлів, якщо ви не впевнені, як це зробити.

Що таке GIF?

Веб-сайт GIPHY

З точки зору відваги, GIF - це растровий формат зображення, який був створений ще наприкінці 1980-х років інформатиком Стівом Уайтхайтом. GIF - це абревіатура, що розшифровується як "Graphics Interchange Format". Спочатку він був розроблений як формат зображення, який можна легко завантажити з неіснуючого провайдера CompuServe. Однак GIF отримав свою підписну здатність демонструвати анімацію лише через кілька років та кілька версій після первинного випуску.

Сьогодні GIF-файли - це поширений формат зображень, який використовується в Інтернеті, щоб легко демонструвати короткі анімації. Спільноти, такі як r / GIF, на Reddit, присвячені обміну одними з найкращих GIF-файлів, доступних в Інтернеті, та демонстрації можливостей формату. Завдяки порівняно невеликому розміру файлу у порівнянні з відео з повною роздільною здатністю, GIF-файли стали простим способом обміну моментами в Інтернеті. Важливо зазначити, що GIF-файли насправді є форматом зображення, і тому не можуть відтворювати звук - вони мовчать.

Створення GIF на Android за допомогою GIPHY

GIPHY в магазині Google Play Завантажте GIPHY з магазину Google Play

Щоб розпочати створювати власний GIF, вам потрібно буде завантажити програму з магазину Google Play. Після тестування ми виявили, що улюбленим варіантом є додаток GIPHY. Запущена в 2013 році, GIPHY - одна з найпопулярніших баз даних GIF в Інтернеті, але додаток Android також включає можливість створити свою власну. Почніть із завантаження програми за посиланням, наведеним вище, а потім виконайте наші кроки нижче, щоб розпочати.

Завантаживши програму GIPHY на пристрій, відкрийте її. Вам одразу ж буде представлена ​​галерея GIPHY, з якої ви зможете переглядати та шукати різні GIF-файли - якщо ви не знайомі з форматом, це чудове місце для вивчення та початку роботи. В іншому випадку, щоб розпочати створення власного GIF, торкніться значка Створити у правому верхньому куті екрана. Якщо ви вперше використовуєте програму, вам потрібно буде затвердити два запити дозволу, щоб програма могла працювати належним чином.

Тепер вам представлена ​​камера GIPHY; звідси ви починаєте створювати свій GIF. Основні елементи управління включають X кнопка у верхньому лівому куті для виходу із процесу створення, а також дві піктограми у верхньому правому куті -; а блискавка щоб увімкнути спалах камери та кругова стрілка перекинути з передньої на задню камеру і навпаки.

Використання GIPHY Використовуйте кругову кнопку, щоб розпочати запис, а потім фіолетову стрілку, щоб поділитися своїм творінням

Щоб розпочати зйомку GIF, натисніть і утримуйте велика кругова кнопка внизу-посередині екрана. Коли ви утримуєте кнопку, програма почне зйомки, а кольорова облямівка почне інкапсулювати екран - коли межа прокладеться, у вас закінчиться час запису. Після завершення відпустіть кнопку, і буде показано попередній перегляд вашого GIF. Торкніться значка кнопка стрілки фіолетовий зберегти GIF; Ви можете поділитися ним або завантажити в GIPHY для зберігання.

Порада: Хочете працювати з відеокліпом, який ви вже записали? На екрані камери натисніть кнопку «стос фотографій» у нижньому лівому куті, після чого ви зможете обрати наявні відео на своєму пристрої для конвертації у GIF-файли.

Розважатися з GIF-файлами на Android

Наклейки та ефекти GIPHY GIPHY дозволяє застосовувати цікаві ефекти до ваших GIF-файлів

Додаток GIPHY також дозволяє декілька різних функцій налаштування, щоб надати вашим GIF-файлам деякі особливі пізаззи. Перш ніж почати запис, на екрані камери торкніться смайлика в нижньому лівому куті, щоб задіяти деякі фільтри. Крім того, як тільки ваш GIF буде захоплений, і перш ніж натиснути кнопку фіолетової стрілки, щоб продовжити, ви можете налаштувати GIF-файли, додавши текст, спеціальні ефекти та наклейки. Ви навіть можете обрізати свій GIF, якщо хочете видалити його частини.

Motion Stills: Альтернатива GIPHY

Motion Stills від Google Motion Stills - це альтернативний варіант створення GIF-файлів на Android

Якщо ви не шанувальник програми GIPHY, ви можете спробувати додаток Motion Stills від Google. Motion Stills, який є безпосереднім переможцем нашої улюбленої програми GIF для Android, також дозволяє створювати GIF-файли за допомогою камери. Нам подобаються деякі більш унікальні функції, які дозволяє Motion Stills, такі як можливість пришвидшити 60-секундне відео до коротшого GIF-файлу та деякі функції доповненої реальності програми. Однак ми не шанувальники 3-секундного обмеження часу GIF і неможливості імпортувати наявні відео з вашої фотогалереї.

Останні повідомлення