Найпоширеніші проблеми Google Nest Mini та способи їх усунення

Nest Mini від Google Home - це друге покоління продукту Home Mini, маленький круглий динамік, який можна розмістити по дому та підключити до більшого концентратора Nest або використати для власного маленького особистого помічника / радіостанції. Ви можете перевірити, чому нам сподобалась ця вдосконалена модель, але ми також хочемо розглянути деякі найпоширеніші проблеми, про які люди повідомляють для свого Nest Mini, і те, що ви повинні робити, якщо вони трапляються з вами.

Перегляньте наші поради щодо усунення несправностей для більшої домашньої сторінки Google і загальні поради щодо отримання максимальної користі від Google Home цього року.

Мій Nest Mini не під’єднається

Якщо у вас виникли проблеми з підключенням до Wi-Fi, спершу починайте з основ. Ви намагаєтесь підключитися до правильної мережі Wi-Fi? Ви впевнені, що ваш пароль правильний? Якщо це не вдається, спробуйте перенести свій Mini ближче до маршрутизатора, щоб перевірити, чи не існує сліпих зон чи проблем із перешкодами.

Якщо, здається, все працює добре, найкращим рішенням буде перезавантажити Nest Mini. Базове перезавантаження дуже просто: просто від'єднайте шнур живлення від самого Nest Mini (не розетки) і залиште його відключеним приблизно на дві хвилини. Потім підключіть його знову і запустіть процес підключення знову у своїй програмі Google Home.

Примітка. У більш простих розумних колонках, таких як Nest Mini, перезавантаження завжди є гарним варіантом для вирішення незначних проблем. Якщо ви не пробували перезавантажити, незалежно від вашої проблеми, спробуйте. У додатку Home також є альтернативний варіант перезавантаження, який може бути простішим для вас: Перейдіть до Налаштування, виберіть Більше, а потім виберіть Перезавантажте починати.

Google Nest Mini крупним планом на стіні Джон Веласко / Цифрові тенденції

My Nest Mini має проблеми з відтворенням музики

У ідеальному світі ваш пристрій Nest без особливих зусиль з’єднається з усіма вашими музичними обліковими записами та відтворить все, що завгодно, простою командою. Оскільки ми живемо не в цьому світі, можливо, ваш Nest Mini зіткнеться з проблемами під час відтворення чи пошуку музики.

По-перше, якщо ви не чуєте музику, але, здається, вона звучить, перевірте гучність. Ви завжди можете сказати: "Добре, Google, збільши гучність" або подібну команду, щоб перевірити, чи не було випадково зменшено гучність. У цій примітці ви також можете спробувати різні фрази, коли запитуєте певний список відтворення музики, на випадок, якщо Google Assistant не може зрозуміти вас.

Якщо це не проблема, переконайтеся, що ваші музичні облікові записи пов’язані з вашим додатком Google Home. Google не може автоматично під’єднуватися до таких речей, як Spotify або Pandora, тому спочатку потрібно зайти та надати інформацію про свій рахунок. Якщо ваші облікові записи підключені та активні, відкрийте самі програми та перейдіть до їх окремих розділів налаштувань. Шукайте будь-які варіанти очищення кеш-пам’яті або історії, а потім перезапустіть телефон, щоб перевірити, чи це допомагає проблемі.

Крім того, якщо ви сумніваєтесь, не бійтеся перезавантажуватися.

My Mini продовжує пропускати пісні на музичних сервісах

Google Nest Mini на столі Джон Веласко / Цифрові тенденції

Це трапляється, коли ваш динамік відтворює лише кілька пісень у таких службах, як Spotify, а потім просто починає відтворювати попередній перегляд пісень протягом декількох секунд, перш ніж автоматично намагатися їх пропустити. Це може зробити музичні послуги непридатними для використання. Схоже, це спричинено помилкою в програмному забезпеченні Mini і може бути пов’язано з переходом на новий телефон. Найкраще для вирішення проблеми перезавантажте ваш Mini повністю та повторно підключіться, щоб перевірити, чи це вирішує проблему.

Подібним варіантом є те, що ваш динамік взагалі не відтворюватиме звук, навіть той, який відтворює музика. Зазвичай це трапляється через помилки Bluetooth, і це часто можна виправити шляхом роз'єднання та відновлення всіх пристроїв Bluetooth, якими ви користуєтесь.

My Nest Mini повідомляє, що інші пристрої Nest не налаштовані (коли вони справді є)

Іноді Google Assistant потрібно нагадати, що всі ваші пристрої Nest присутні, особливо якщо ви вводите новий пристрій у себе вдома. Спробуйте сказати: "OK Google, синхронізуй мої пристрої" і перевірте, чи це допомагає навести все в порядку.

Коли я розмовляю зі своїм Nest Mini, він не реагує

Багато різних проблем може спричинити невідповідний Nest Mini. Спробуйте класику, як-от перезавантажити Nest Mini і перевірити рівень гучності, щоб переконатися, що нічого очевидного не в порядку. Якщо це не працює, перевірте, чи не вимкнув сам мікрофон. На Nest Mini є перемикач мікрофона, який повністю вимкне мікрофон з міркувань конфіденційності, і якщо його випадково вимкнули, це є причиною вашої проблеми.

Якщо все здається нормальним, подивіться, де розташований Nest Mini. Потік повітря із сусідніх вентиляційних отворів, звуки з інших колонок, сигнали від таких приладів, як мікрохвильові печі та багато інших факторів навколишнього середовища можуть спричиняти перешкоди. Спробуйте перенести його в більш спокійний район і подивіться, чи це також допомагає.

Якщо нічого з перерахованого не працює, можливо, ви захочете скинути заводські налаштування та розпочати спочатку.

Динамік My Nest Mini створює лише статичний звук

Найкращим варіантом для Mini, який видає лише статику і, здається, не реагує добре, є повне скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що відновлення заводських налаштувань - це не перезавантаження: воно видалить всі дані на Mini, і вам доведеться знову пройти повний процес налаштування.

Для скидання спершу знайдіть кнопку мікрофона збоку від Nest Mini і вимкніть її. Коли це станеться, світлодіодні індикатори у верхній частині Mini повинні засвітитися помаранчевим кольором. Тепер натисніть на верхню частину Nest Mini, ніби це велика кнопка, яку ви натискаєте вниз. Потримайте його близько 15 секунд. Поки ви тримаєте, Mini переходить у фазу скидання, і він буде лунати, коли ця фаза буде завершена - не припиняйте натискати, поки не почуєте звуковий сигнал.

Тепер запустіть резервну копію пристрою та перевірте, чи Mini відповідає правильно.

Google Nest Mini

My Nest Mini продовжує реагувати, навіть коли тихо

Іноді Mini можна активувати розмовами по дому або розважальними системами, але деякі люди виявляють, що у них є проблеми, навіть коли в кімнаті тихо. У цьому випадку іноді вібрації від приладів, що знаходяться поруч - або навіть систем опалення та кондиціонування повітря та трафіку - можуть ненавмисно активувати ваш Mini. Найчастіше це трапляється, якщо ваш Mini знаходиться на нерівній поверхні. Переконайтесь, що пристрій надійно розташований на рівній поверхні та не піддається дрібним вібраціям.

Деякі світлодіоди на моєму Nest Mini постійно світяться

Це постійне питання, яке, здається, Google ще не повністю виправило. Спробуйте перезавантажити за допомогою вищезгаданого методу відключення - від'єднайте шнур живлення від самого Mini і зачекайте близько двох хвилин, перш ніж знову підключити його. Якщо це не допомогло вирішити проблему, можливо, ви захочете скинути заводські налаштування даних і почати спочатку, щоб перевірити, чи це вирішує проблему.

Мій Nest Mini постійно від’єднує мої облікові записи Google Home

На початку 2020 року це було серйозною проблемою, коли Nest Mini кілька разів на день від’єднував облікові записи Google. Здавалося, це помилка в програмному забезпеченні, оскільки Google створив патч для вирішення проблеми. Якщо з часу випробування цього виправлення минуло деякий час, перезавантажте та знову підключіть Nest Mini, щоб переконатися, що останні оновлення набрали чинності. Якщо проблема не зникне, можливо, вам доведеться почекати, поки Google не виправить іншу помилку.

Я не можу з'єднати свій Nest Mini з домашнім Mini Mini першого покоління

На жаль, це не помилка. Оновлення від Home Mini до Nest Mini унеможливлює сполучення двох. Вам потрібно два міні-гнізда Nest або два міні-міні для створення пари. Якщо у вас є дві одиниці однієї моделі, переконайтеся, що вони знаходяться близько - в одній кімнаті - для успішного сполучення.

Google Nest Mini назад Джон Веласко / Цифрові тенденції

Ультразвуковий датчик на моєму Nest Mini не працює

Nest Mini має налаштування, що дозволяє увімкнути ультразвукове зондування. Це визначає, коли ви наближаєтесь до динаміка, включаючи елементи керування музикою, коли ви наближаєтесь, показуючи альтернативну світлодіодну інформацію, коли ви знаходитесь далі. Однак люди іноді виявляють, що ультразвукові датчики просто не реагують на їх присутність, як би вони не підходили.

По-перше, Google попереджає, що інші прилади у всьому будинку можуть видавати ультразвукові вібрації, які заважають датчикам Mini. Спробуйте перенести Mini в ізольоване місце і перевірте, чи там датчики краще працюють - це може бути просто проблема з розташуванням.

По-друге, ця функція наразі здається дуже глючною. Є багато скарг на те, що він взагалі не працює. Схоже, одна з тих ситуацій, коли для повного вирішення проблеми може знадобитися очікування оновлення виправлення.

Nest Mini більше не буде грати в ігри моєї дитини

Nest Mini має можливість грати в різні аудіо-ігри та дрібниці (у нас тут навіть є кілька ідей), включаючи чудові ігри для дітей. Якщо ваші діти виявили, що деякі їхні ігрові команди вже не працюють, це, мабуть, проблема ліцензування з кінця Google, і ви насправді з цим нічого не можете зробити.

Зверніть увагу, що вміст може стати недоступним, оскільки ліцензія закінчується. Зараз ліцензійний контракт Діснея з Google закінчився, і Google скасував певний вміст, пов’язаний із Діснеєм. Це означає, що будь-які ігри принцеси Діснея, ігри Marvel, ігри Pixar, ігри Міккі Мауса та подібні опції більше не доступні на Mini або іншому пристрої Google. Ці ігри можуть знову стати доступними в майбутньому, якщо Дісней поновить контракт із Google. Зараз найкраще зробити ставку - знайти нові, високо оцінені ігри, щоб спробувати ваш Mini.

Мій обліковий запис заблоковано, і я отримую дивний електронний лист із повідомленнями безпеки від Nest

Починаючи з весни 2020 року, Google покращив усіх користувачів Nest двофакторною автентифікацією для кращого захисту. Ваше Nest може попросити новий код, коли ви входите в систему. Перевірте свою поштову скриньку та знайдіть електронний лист із [email protected] із вашим кодом автентифікації. Вам доведеться пройти той самий процес, коли ви вперше увійдете в систему на новому пристрої.

Останні повідомлення