Як приховати виріз на Google Pixel 3 XL

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Є багато хороших речей, які можна сказати про новий смартфон Google Pixel 3 XL, але також було багато наслідків через розмір вирізу у верхній частині телефону. Для тих, хто не знає, що таке виїмка, у верхній частині дисплея розміщена фронтальна камера та інші датчики. Намагаючись створити екрани від краю до краю з мінімальними рамками, вирізи є одним із способів максимізувати нерухомість екрану, і це метод, який Apple застосувала у своїх моделях iPhone X та XS.

Як ви ставитесь до вирізу на @ Google # Pixel3XL?

Подивіться, як ми почуваємось -> //t.co/jpyf5V2PlR

- Digital Trends (@DigitalTrends) 10 жовтня 2018 р

Виїмки розділяють. Деякі вважають, що це недолік дизайну, який порушує взаємодію з користувачем, а інші не заперечують проти цього чи не байдужі. Ми не шанувальники, але ми звикли бачити їх на своїх телефонах і не надто сильно проти них. Однак виріз на Pixel 3 XL - один із найпотворніших, які ми бачили на сьогодні. Він глибоко врізається в дисплей, роблячи його відволікаючим, і там багато невикористаного місця займає рядок стану. На щастя, є кілька способів обійти цю позицію на Pixel 3 XL, водночас насолоджуючись плавним досвідом Android від Google. Ми їх зібрали.

Варіант 1. Отримайте менший Google Pixel 3

Google Pixel 3 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Хоча ви можете віддати перевагу більшому розміру Pixel 3 XL, якщо ви не одружені на великому телефоні, Google Pixel 3 майже такий же хороший. Ви отримуєте ту саму техніку камери, те саме внутрішнє обладнання та той же досвід роботи з програмним забезпеченням. Єдиною різницею між ними є відсутність вирізу на Pixel 3, трохи менший екран (5,5 дюйма на відміну від 6,3-дюймового екрана XL) та менший заряд акумулятора (хоча при меншому екрані час автономної роботи, швидше за все, в кінцевому підсумку однакові).

Звичайно, зверху та знизу є товщі рамки, що не робить його таким сучасним, як інші телефони, але це ваш найкращий вибір, якщо ви ненавидите виріз, але хочете телефон із досвідом Google. Pixel 3 також на 100 доларів дешевший за Pixel 3 XL, тож ви заощадите трохи грошей.

Варіант 2: сховати виріз

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Не можете обійтися без великого екрану? Існує спосіб приховати виріз, але ми не рекомендуємо цей метод. Він вбудований у налаштування розробника телефону, але існує ймовірність, що Google може зробити це опцією у стандартному меню налаштувань. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб приховати виріз:

  1. ВідкрийтеНалаштування додаток.
  2. Прокрутіть вниз і натиснітьСистема.
  3. ТоркнітьсяПро телефон.
  4. Прокрутіть вниз і торкнітьсяНомер збірки сім разів, поки ви не отримаєте повідомлення про те, що "ви тепер розробник".
  5. Поверніться до головної сторінки налаштувань і введіть “notch” у рядку пошуку. Натисніть на виклик результатуВиріз дисплея. (Або перейдіть до Налаштування> Система> Параметри розробника>і прокрутіть вниз, поки не побачите Виріз дисплея.)
  6. ВиберітьСховати.

Для людей, які віддають перевагу більш традиційному вигляду смартфона, ми додали можливість приховати виріз дисплея (виріз).

- Створено Google (@madebygoogle) 9 жовтня 2018 р

Тепер ваш Pixel 3 XL повинен мати чорну смужку у верхній частині, приховуючи виріз і замінюючи її на те, що виглядає дещо великою рамкою. Великим недоліком тут є те, що ви втрачаєте більше нерухомості, оскільки рядок стану перемістився нижче. Однак це робить переконливу роботу, роблячи так, що телефон не має вирізу.

Варіант 3: Використовуйте сторонній додаток, такий як Nacho Notch

як приховати виріз на пікселі 3 xl начо прихований - -як приховати виріз на пікселі 3 xl начо

Nacho Notch, сторонній додаток у Google Play Store, був спеціально розроблений, щоб зробити вирізи трохи більш стерпними для тих, хто їх не терпить. Це приховує виріз, але також гарантує, що показ нерухомості навколо вирізу не пропаде даремно. На відміну від вбудованого методу Android, Nacho Notch залишає рядок стану з боків вирізу. Це означає, що піктограми сповіщень та інформація в системному треї залишаються навколо вирізу у верхній частині, але ви все одно отримуєте чорні смуги, які маскують зовнішній вигляд. Це елегантне рішення.

Nacho Notch дозволяє швидко вмикати та вимикати цю функцію, оскільки це панель швидких налаштувань у шухляді сповіщень. Ви навіть можете налаштувати програму на закруглення кутів на дисплеї, завдяки чому вона виглядає набагато природніше на такому пристрої, як Google Pixel 3 XL. Тут є один мінус - функція не працює на екрані блокування, тому ви не зможете приховати виріз там.

Nacho Notch - безкоштовний додаток, доступний у магазині Google Play.

Варіант 4: Придбайте Google Pixel 2 або Pixel 2 XL

Піксель 2 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Якщо вас вразили функції, які показав Google, але вам не обов’язково впасти 900 доларів, щоб придбати найновіший флагманський телефон, то, можливо, замість цього варто піти на Pixel 2 або Pixel 2 XL. Телефони все ще доступні в Google Store з невеликими знижками, або ви можете придбати їх у інших роздрібних торговців за ще нижчі ціни. Pixel 2 налаштований на отримання багатьох виділених функцій, анонсованих поряд із Pixel 3, таких як "Перевірка викликів", який використовує Google Assistant для перевірки дзвінків з незнайомих номерів; Google Duplex, який дозволить вам забронювати ресторани за допомогою Google Assistant; та Night Sight, який використовує штучний інтелект, щоб різко покращити фотографії в умовах недостатнього освітлення.

Останні повідомлення