Як користуватися Google Pay та Google Pay Send

Ніхто не любить платити за речі, але принаймні це процес, який можна спростити. А Google Pay спрощує оплату предметів так само просто, як залізти до кишені та розблокувати телефон.

Але не лише вашими продуктами Google спростив оплату. Ви заборгували другові половину обіду, який ви розділили? А може, на якісь вечірні напої? Налаштування друзів теж не повинно бути складним, і саме тут з’являється Google Pay Send, що полегшує швидке та легке балансування книг. Якщо ви маєте заборгованість, ви можете подати запит на оплату.

Опрацювання подібних речей може бути складним, і всі ми знаємо, що це особливо турбує, коли йдеться про фінанси. Але не хвилюйтесь, ми тут, щоб зробити це простіше. Ми підготували короткий посібник із швидкого налаштування облікових записів Google Pay і Google Pay Send.

Google Pay

Додаток, який раніше називався Android Pay, змінив фірмовий стиль і трохи полірував, але це все той же додаток під новим обличчям. Якщо у вас є обліковий запис Android Pay, не потрібно турбуватися - усі збережені картки перенесуться на ваш новий рахунок Google Pay, і вам не потрібно буде робити що-небудь для його налаштування.

Але що, якщо ви новачок у Google Pay і вам потрібно вперше створити свій обліковий запис? Ми вас там теж охопили. Створити обліковий запис Google Pay швидко і легко, і коли ви закінчите, ви зможете перейти до того, що насправді важливо: роздрібна терапія.

Як налаштувати Google Pay

Google Pay привітає вас і запитає, який із підключених облікових записів Google ви хочете використовувати у своєму обліковому записі Google Pay. Потім ви пройдете всі етапи отримання кредитної картки, підписаної на ваш рахунок. Хіт Додайте картку , і Google попередить вас, якщо у вас вже є картка, призначена для вашого облікового запису, і запропонує опцію Додайте нову картку. Якщо до вашого облікового запису не приєднано жодної наявної картки (наприклад, із Google Play Store, наприклад), або ви хочете додати нову картку, ви перейдете прямо до опцій додавання картки.

Звідси ви можете вибрати спосіб додавання картки. Google Pay пропонує вам можливість просто попросити програму переглянути вашу картку через камеру та автоматично додати деталі. В іншому випадку ви можете додати картку самостійно, ввівши номер картки, термін дії та CVC (код підтвердження картки). У будь-якому випадку, вас попросять прийняти умови надання послуг перед тим, як підтвердити свої дані, зателефонувавши до банку або надіславши текстове повідомлення. Введіть код підтвердження (або дозвольте Google автоматично заповнити це для вас), і ви готові до роботи.

Як користуватися Google Pay

Використання Google Pay на вашому смартфоні

Користуватися Google Pay настільки ж просто, якщо не простіше, ніж налаштувати свій обліковий запис. Поки у вашому телефоні є NFC (ближній зв’язок), ви зможете користуватися телефоном як безконтактна картка в багатьох пунктах оплати - просто стежте за символом Android Pay або Google Pay.

символ Google Pay Символ Google Pay

Коли ви будете готові заплатити, вимкніть екран телефону та наведіть його біля терміналу оплати. Ваш телефон видаватиме шум і вібруватиме для підтвердження платежу, а на екрані відображатиметься візуальне підтвердження оплати.

Ви також можете використовувати свій обліковий запис Google Pay для оплати за вибрані програми, такі як Airbnb, Kayak та DoorDash, і це так само просто. Просто виберіть варіант оплати Google Pay під час оплати, і Google Pay попросить вас підтвердити оплату.

Використання Google Pay в Інтернеті

Google Pay більше не обмежується лише використанням на вашому смартфоні. Google розповсюджує платіжну систему в широкому Інтернеті, і незабаром ви побачите, як у Chrome, Safari та Firefox з’являються кнопки "Купувати через Google Pay" - незалежно від того, на якому пристрої ви їх використовуєте.

Кнопка "Купити через Google Pay"

Для того, щоб використовувати свій рахунок Google Pay для оплати покупок на настільному ПК або будь-якому іншому пристрої, просто натисніть кнопку «Купити за допомогою Google Pay» і підтвердьте варіанти картки та адресу доставки, як і при будь-якому іншому платежі варіант. Якщо ви ввійшли в правильний обліковий запис Google, дані вашої картки зберігатимуться на всіх пристроях.

Google Pay Send

Google Pay Send дозволяє надсилати та отримувати гроші від друзів та коханих. Це схоже на Venmo та інші однорангові платіжні служби. Спосіб використання Google Pay Send в значній мірі залежить від вашого місцезнаходження - подекуди, зокрема в США, Google Pay Send включено в додаток Google Pay. В іншому місці Google Pay Send все ще є власною автономною програмою, хоча ми очікуємо, що вона врешті-решт буде впроваджена в додаток Google Pay.

Щоб перевірити, чи потрібно вам користуватися автономним додатком, відкрийте додаток Google Pay і перевірте, чи є кнопка "Надіслати" в нижньому правому куті. Якщо так, ви можете просто скористатися додатком Google Pay, а це означає, що ви можете пропустити кілька розділів нижче і перейти прямо до розділу «Як користуватися Google Pay Send у додатку Google Pay». Якщо ні, вам потрібно буде пройти кроки з налаштування програми, описані нижче.

Як налаштувати додаток Google Pay Send

Налаштування Google Pay Send дуже проста; насправді, якщо ви вже налаштували Google Pay, робота закінчена. Щоб налаштувати Google Pay Send, вам потрібно встановити програму з Google Play Store. Однак якщо ви хочете додати додаткові картки або свій банківський рахунок, процес простий.

Коли ви вперше відкриваєте програму, вам потрібно буде пропустити кілька екранів навчальних посібників. Коли ви побачите екран із $ 0, торкніться піктограми гамбургера зліва та перейдіть до Методи оплати. Звідси ви зможете побачити картотеку у файлі та додати додаткові способи оплати, натиснувши Додати спосіб оплати внизу екрана. Залежно від вашої картки або рахунку, можливо, вам доведеться зателефонувати у свій банк для підтвердження.

Якщо вашим телефоном користується кілька людей, або ви просто хочете отримати додатковий рівень безпеки, ви можете встановити PIN-код для програми. Щоб налаштувати свій PIN-код, просто торкніться піктограми гамбургера, а потім - Налаштування> Безпека і увімкніть Потрібен PIN-код.

Як користуватися додатком Google Pay Send

Користуватися Google Pay Send надзвичайно просто. Просто натисніть $ 0 на головному екрані, введіть суму в доларах і виберіть Надіслати або Запит. Вам буде запропоновано екран із проханням дозволити програмі доступ до ваших контактів; просто натисніть Дозвольте.

Звідси вам буде запропоновано вибрати відповідну особу. Вибравши потрібний контакт, ви можете ввести необов’язкове повідомлення та торкнутися Надіслати або Запит. Коли ви вперше здійснюєте платіж, вам потрібно торкнутися Дозвольте на повідомлення з проханням дозволити додатку отримувати доступ до вашого місцезнаходження. Можливо, вам також потрібно буде ввести особисті дані, як-от своє ім’я, номер соціального страхування та дату народження, коли ви вперше користуєтеся програмою.

Після завершення процесу ви побачите екран підтвердження, що платіж надіслано.

Як користуватися Google Pay Send у додатку Google Pay

Як користуватися Google Pay Send 1як користуватися Google Pay Send 2як користуватися google pay send 3

Якщо ви перебуваєте в районі, де Google Pay Send було введено в Google Pay, кроки дещо відрізняються - але все одно надзвичайно просто. Щоб скористатися Google Pay Send, просто натисніть на Надіслати на панелі завдань у нижньому правому куті програми Google Pay, а потім натисніть Відправити або надіслати запит кнопку.

Звідти все, що вам потрібно зробити, це вибрати друга, якому ви хочете надіслати гроші або у кого вимагатимете, потім введіть суму та натисніть Надіслати або Запит , залежно від того, що ви хочете зробити.

Після виконання цих дій з’явиться екран підтвердження, що ви надіслали платіж.

Останні повідомлення