Усі виклики Fortnite Season 4 тиждень 1 та як їх виконати

Fortnite знову об’єднався з Marvel - цього разу, для четвертого сезону Battle Royale у розділі 2. Як завжди, сезон приходить з новими щотижневими завданнями, які ви повинні виконати, і виклики першого тижня вже зараз в прямому ефірі. Список містить вісім викликів - від складності - від відкриття скринь до усунення зловісного Доктора Дума у ​​його схованці. Деякі з них можуть викликати певні труднощі, саме тут ми заходимо.

У цьому посібнику ми розглянемо всі вісім завдань і покажемо вам усе, що вам потрібно знати про їх виконання, а також поради та підказки, щоб зробити це якомога простішим. Ось як заповнити все Fortnite сезон 4 тиждень 1 виклики.

Подальше читання

 • Постанова судді не поверне Fortnite до App Store
 • Як продовжувати грати у Fortnite на Android та iOS
 • Найкращі місця для посадки у Fortnite

Перелік завдань Fortnite на тиждень 1

 • Шукати скрині в брудних доках (7)
 • Ліквідації у Холлі Хедж (3)
 • Збирай плаваючі кільця на Туманних Луках (4)
 • Ліквідація Старк-роботів на місцях посадки Quinjet Patrol (5)
 • Заправити автомобіль на ліниве озеро
 • Нанести шкоду противникам за допомогою енергетичних гвинтівок Stark Industries (1000)
 • Ліквідація Доктора Дума в домені Дума (3)
 • Нанести шкоду противникам на Скелястих скелях (500)

Шукати скрині в брудних доках (7)

Початок справи - це відносно прямий виклик для відкриття семи скринь у Брудних доках. Цей район розташований на крайньому сході карти і в ньому дозріло контейнерів для транспортування та скринь, які ви можете відкрити. Ви можете виконати цей виклик у будь-якому режимі, але ми рекомендуємо спробувати його в Team Rumble, оскільки ви зможете відродитися, однак, майте на увазі, що це може бути виконано протягом багатьох ігор. Не обов’язково знаходити всі сім скринь за один раз.

Нам пощастило знайти скрині всередині складських приміщень у цьому районі, але надто їх теж багато. Зібраного нами в цій області є понад сім скринь. Отже, поки ви швидко доберетесь, ви зможете знайти сім за пару ігор. Пам’ятайте, візьміть із собою друга, якщо у вас виникли проблеми.

Ліквідації у Холлі Хедж (3)

Якщо ви почнете працювати над цим викликом ближче до початку 1-го тижня, у вас не повинно виникнути проблем із пошуком гравців, яких потрібно усунути в Холлі Хеджес. Коли ми стрибнули, ми нарахували 10 гравців, які всі приземлилися там, ймовірно, з метою спробувати виконати виклик самостійно. Проблема не в пошуку ворогів, хоча їх усунення може доставити вам проблеми. Що ми виявили, що допомагає, це зайти всередину будинку в Холлі Хеджес, запастись здобиччю (захопити щити, патрони та пристойну зброю) та спробувати вивести гравців, які борються один з одним.

Якщо ви використовуєте цей метод, ви зможете закінчити те, що розпочав інший гравець, що значно полегшує зачеплення елімінації. В іншому випадку, візьміть із собою загін, який допоможе знизити здоров’я опонентів, перш ніж добити їх самостійно. Вам не потрібно наносити всю шкоду - поки ви отримаєте вбивство, це буде рахуватися. Знову ж таки, цей накопичувальний і може бути виконаний протягом декількох збігів.

Збирай плаваючі кільця на Туманних Луках (4)

Це колекційний виклик, і він вимагає, щоб ви захопили всі чотири кільця в Туманних Луках. Вони знайдені розкиданими по дахах району, але без позначок, тому вам потрібно буде звернутися до зображень нижче, щоб знайти їх. Просто пройдіться по них, щоб забрати їх, і ви отримаєте кредит. Після того, як ви зберете його, він зникне, тому ви знаєте, що він врахований.

Єдине, на що слід звернути увагу, це те, що вам доведеться зібрати всі чотири - ви не можете просто зібрати той самий, відступивши і розпочавши новий матч. На щастя, всі вони знаходяться в безпосередній близькості один від одного, тож поки ви тримаєтесь подалі від інших гравців, ви зможете схопити всіх чотирьох за один раз.

Кільце одне

Кільце одне розташоване на даху годинникової вежі на західній стороні Туманних Лугів.

Кільце два

Кільце два - навпроти кільця першого, на схід, на даху сусідньої будівлі.

Кільце три

Цей знаходиться на південний схід від попереднього, на даху невеликого павільйону.

Кільце чотири

Остаточне кільце знаходиться на південь від попереднього кільця, на даху невеликої будівлі.

Ліквідація Старк-роботів на місцях посадки Quinjet Patrol (5)

На початку кожного матчу в четвертому сезоні ви побачите, як багато автобусів пролітають повз автобус, перш ніж ви впадете. Ці реактивні літаки - або Quinjet Patrol, як їх називають - будуть приземлятися у випадкових місцях навколо карти і охоронятимуться Stark Robots. Хороша новина полягає в тому, що ці місця - хоча і випадкові - завжди позначені на карті. Найскладніше - швидко знайти зброю, перш ніж інші гравці наберуться і заберуть ваші вбивства.

Ваша найкраща ставка - вибрати відокремлений патруль Quinjet, де можна приземлитися, щоб у вас не було інших гравців, про яких слід турбуватися. Це легше сказати, ніж зробити, але спробуйте сісти на далекого, щоб зменшити шанс нарватися на інших гравців. Ми також рекомендуємо не приземлятися безпосередньо на (або навіть поруч) струменях. Натомість приземліться поблизу, щоб ви могли запастися спорядженням, перш ніж піти на вбивство. Залежно від того, де приземлився Quinjet Patrol, найближче місце зі зброєю може бути зовсім не дуже близько.

Але ми все-таки рекомендуємо заздалегідь запастися, тому що спроба вивезти всі п’ять роботів Старк за допомогою кирки не піде вам на користь. Навіть оснащення пістолетом низького рівня зробить чудеса - просто не з’являйтеся з порожніми руками.

Заправити автомобіль на ліниве озеро

З усіх завдань на тиждень 1 це, мабуть, найпростіший варіант, оскільки для його виконання вам не потрібно багато робити. Для цього приземліться на Ледачому озері (яке знаходиться на східній стороні карти), виберіть одну із двох АЗС у цьому місці та заправте один із припаркованих поблизу транспортних засобів. Ми вирішили відвідати АЗС із західної сторони цього району, оскільки там було менше людей. Виберіть того, хто з них менш зайнятий, візьміть насос, і після взаємодії з автомобілем ви отримаєте кредит за виконання цього завдання.

Нанести шкоду противникам за допомогою енергетичних гвинтівок Stark Industries (1000)

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/08/fortnite_20200827105849_1.mp4

Посилаючись на попередній виклик для усунення роботів Stark, цей виклик вимагає від вас нанесення 1000 шкоди енергетичними гвинтівками Stark Industries, які скидаються вищезазначеними роботами. Пам’ятайте, їх знаходять на місцях посадки Quinjet Patrol, які позначені на карті. Чудовим у цьому виклику є те, що вам не доведеться завдавати шкоди іншим гравцям. Ви можете насправді скласти це завдання із завданням усунути Stark Robots, вийнявши одного та використовуючи його гвинтівку, щоб усунути решту.

Кожен робот має 100 здоров’я, тому ви можете виконати майже половину завдання, вийнявши чотирьох із п’яти за допомогою енергетичної гвинтівки Stark Industries. Використовуйте відео вище для довідки (той самий спосіб можна використовувати для виймання роботів). Вийнявши їх, ви можете просто повторити цей процес або продовжити поєдинок з цією зброєю, щоб зняти шкоду. Це не потрібно виконувати за один матч, тому сміливо не поспішайте з цим. Поки ви пошкоджуєте роботів або інших гравців, ви будете отримувати прогрес у вирішенні цього завдання.

Ліквідація Доктора Дума в домені Дума (3)

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/08/fortnite_20200827112434_1.mp4

Цей виклик складний, не лише тому, що вам доведеться тричі виводити сильного ворога, а тому, що ви повиннізнайти їх - завдання, яке легше сказати, ніж зробити. Для початку вам потрібно буде відправитися в Doom's Domain, район, розташований на північ від The ​​Authority (там, де колись був Pleasant Park). Доктора Дума можна патрулювати Домен Дума, але, як повідомляється, його ікру часто змінюється. Нам пощастило знайти Доктора Дума на півдні цієї області, у підземній посадці вертольота (під футбольним полем). Відомо, що він нереститься деінде, як у великій будівлі, що виглядає на замок ззаду, - але ми часто зустрічали його тут.

Вам потрібно усунути його тричі, тобто це потрібно робити протягом трьох матчів. Як і попередній виклик для усунення роботів Старк на місцях посадки Quinjet Patrol, ви хочете переконатися, що ви обладнані деяким спорядженням, щоб допомогти при виведенні Doctor Doom. Він не надто складний, але, якщо підготуватися лише з киркою, то вас точно вб’ють. Використовуйте відео вище для довідки.

Нанести шкоду противникам на Скелястих скелях (500)

Для цього виклику ми настійно рекомендуємо грати або в дуети, або у склади, щоб надати вам більше можливостей наносити шкоду, поки ваш суперник не працює. Наприклад, якщо ви граєте в соло, коли ви виводите ворога, він мертвий, але в загонах або дуетах вони падають і можуть бути пожвавлені товаришем по команді. Поки вони знаходяться в такому стані, ви можете вільно вимити ще більше шкоди, фактично зменшивши обсяг роботи, яку потрібно виконати вдвічі.

Що стосується розташування Скелястих скель, це зараз позначено на карті і його можна знайти в північній частині карти. Візьміть трохи зброї та запасіться, щоб ви були готові, коли натрапите на ворога в цьому місці.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found