Як користуватися додатком Clean Master: Повний посібник

Наші телефони переповнені старими файлами, програмами, зображеннями та іншим вмістом, на який ми вже навіть не дивимося. Той, хто володіє старим телефоном Android або просто розміщує багато речей на своєму смартфоні, мабуть, отримає користь від весняного прибирання.

Програма Clean Master - одна з найпопулярніших засобів для чищення телефонів, і вона навіть попередньо встановлена ​​на деяких телефонах. CleanMaster має вражаючий середній рейтинг 4,5 зірки, який базується на 31 мільйоні відгуків, тому ви знаєте, що це має бути добре.

Питання в тому, чи знаєте ви, як використати це з найкращою перевагою? Clean Master - це всеосяжний, але заплутаний додаток, тому ми підготували посібник, як отримати від нього максимум користі.

Незалежно від того, чи є Clean Master вашою останньою інсталяцією додатка або програмою, яка втратила фоновий фон на вашому новому пристрої, ось що вам потрібно про це знати.

Починаємо

Програма Clean Master доступна безкоштовно через Google Play Store і сумісна з переважною більшістю пристроїв Android. Завантажте, встановіть та запустіть програму, щоб розпочати. Початкове сканування розглядає те, що додаток описує як "сміття", що включає кешовані файли, дані, які більше не потрібні таким програмам, як Twitter, тощо. Він забезпечує повну розбивку всіх файлів, які він хоче видалити, і скільки місця буде звільнено. Торкніться великого Чистий мотлох і все зникне. Додаток звільняє багато місця на вашому телефоні та може покращити продуктивність.

Це найпростіша частина. У верхньому правому куті є кнопка, позначена Розширений. Торкніться його, і ви отримаєте широкий вибір додаткових опцій, про які ми розглянемо у наступних розділах. Функції Clean Master часто можна знайти в різних розділах, під різними заголовками, а іноді і під різними назвами.

як користуватися чистим початком запуску екрана головного додатка -Як користуватися чистим головним екраном керівництва додаткомяк користуватися чистим головним екраном керівництва додатком

Усі різні розділи роблять Clean Master кошмаром для користувацького інтерфейсу, а також він містить рекламу для інших додатків та статей, а також спонсорований вміст. Ви натрапите на оголошення, прокручуючи сторінку під Додому , але ви дійсно хочете звернути увагу лише на верх цієї довгої сторінки, сповненої спаму, де ви побачите чотири основні піктограми - Сміттєві файли, Підсилення телефону, Антивірус, і Менеджер програм - поряд із швидким оглядом доступної оперативної пам'яті та місця для зберігання.

Найкращі можливості

Торкніться Сміттєві файли, і Clean Master виконає те саме тестування, що і при першому відкритті програми. Хіт Підсилення телефону, і ви отримаєте список запущених програм та поради щодо того, чи можна їх примусово закрити для підвищення продуктивності телефону. Існує інструмент для перевірки температури процесора вашого телефону, який закриває порушувальні програми, якщо чіп працює занадто гаряче.

Антивірус перевірить ваш телефон на можливі загрози безпеці і завжди радить зробити дві речі: Налаштуйте код доступу для програм, що містять приватні дані, за допомогою CM AppLock, і заохочує завантажити програму CM Security. Цей додаток також виробляє Cheetah Mobile, компанія, що стоїть за Clean Master.

CM AppLock додає ще один рівень захисту програм, яких ви, можливо, захочете уникати від сторонніх очей. Він вводить код розблокування жестом, коли ви намагаєтеся відкрити певний додаток, подібно до того, який ви можете використовувати для розблокування телефону. Наприклад, він захищає електронну пошту, обмін повідомленнями, соціальні мережі та веб-браузери як стандарт. Ви можете вручну додати цю функцію до будь-якої програми, встановленої на вашому телефоні.

як користуватися чистим головним керівництвом програми - менеджером екрануяк користуватися чистим головним додатком керівництва екраномяк користуватися чистим підсиленням екрану головного додатка -

Після налаштування AppLock його неможливо повністю вимкнути, але списком програм, які він блокує, легко керувати, натискаючи піктограму, подібну на замок, у верхньому правому куті екрана. Тут ви також знайдете можливість активувати фронтальну камеру, щоб зробити знімок кожного, хто помилково вводить код розблокування більше ніж за встановлену кількість спроб, а також більше можливостей для встановлення програми CM Security.

Нарешті, торкніться Менеджер програм і вам відображаються три різні варіанти: Видалити програми, видалити файли APK або перемістити файли з внутрішньої пам’яті на карту MicroSD. Будьте тут обережні, оскільки встановивши прапорці поруч із будь-якими програмами, ви можете швидко їх видалити, і ви втратите всі дані, для яких не створили резервну копію. На щастя, Clean Master також надає можливість зберігати важливі дані. Торкніться, щоб вибрати додатки, натисніть кнопку Резервне копіювання, виберіть пункт для резервного копіювання, і все готово.

Усі ці функції є основою функцій Clean Master. Керуйте, видаляйте та переміщуйте дані, програми та файли. Додаток виконує всі ці дії без вини і є дуже стабільним.

Зберігання та оперативна пам’ять

Чистий головний екран головного екранаПоверніться на головний головний екран і торкніться значка Зберігання і ОЗП кнопки для отримання додаткових функцій. Сховище забезпечує ярлик для очищення будь-яких тимчасових файлів додатків, а також інший спосіб видалення програм та пов’язаних даних. У ньому перелічені програми за розміром, причому найбільші спочатку. Торкніться одного і поставте галочку в кожному полі, потім - Видалити внизу екрана. Ви отримали попередження, що таким чином програма та її дані назавжди зникнуть.

Прокрутіть цю сторінку вниз і доступні інші опції. Clean Master шукає дублікати фотографій для видалення та старі файли .apk, а також виділяє музику, яку, на його думку, ви більше не слухаєте, а також відео, які ви не дивилися, та додатки, які, на його думку, є "старими". , і ви можете помилково видалити важливі дані. Clean Master з радістю видалив би музику, яку я додав на карту MicroSD за тиждень до цього, якби їй дали шанс, і навряд чи я назвав би це «старим» вмістом.

Поверніться на головний екран і торкніться значка ОЗП дисплей. Той, хто нещодавно користувався телефоном, виготовленим ZTE, Huawei, Xiaomi чи багатьма іншими китайськими виробниками, розпізнає цю функцію, оскільки її часто вбудовують у пристрій. Він автоматично сканує запущені програми, які він може закрити, щоб звільнити оперативну пам’ять. Торкніться значка Підсилення внизу екрана, щоб завершити дію.

Меню Інструменти

Другий варіант головного меню - Інструменти. Вони призначені для подальшого підвищення продуктивності телефону, починаючи від акумулятора. Заощадження заряду акумулятора переведе в сплячий режим програми, за якими він забирає енергію, працюючи у фоновому режимі. Сюди входять програми Amazon, програми для потокового відео та соціальні мережі. Щоб увімкнути цю функцію, вам доведеться дати дозвіл Clean Master на закриття програм, що робиться під Налаштування/Доступність меню.

Енергозбереження також надсилає сповіщення про програми, які споживають багато енергії, коли акумулятор розряджається, і оптимізує використання протягом ночі. Їх можна вимкнути за допомогою значка меню у верхньому правому куті екрана.

Поверніться до меню Інструменти, і є ярлики для багатьох функцій, знайдених у чотирьох основних категоріях на головному екрані, включаючи охолоджувач процесора, який знаходиться під Підсилення телефону, а також можливість видалення фотографій з диспетчера програм.

як використовувати чистий головний екран керівництва додатком iswipe -як користуватися чистим головним додатком керівництво екраном тихий - -як користуватися чистою головною програмою керівництва заставкою -

У цьому розділі є кілька ярликів до інших функцій Clean Master. Тихі сповіщення змінюють спосіб доставки сповіщень Android. Активуйте його, і ви зможете вимкнути звук певних програм, не захаращуючи панель сповіщень. Clean Master заповнює це для вас, але перевірте, оскільки він помилково додав Android Wear, Hangouts та Slack до списку "приглушеного" на нашому тестовому телефоні.

iSwipe - це спеціальна програма для швидкого запуску програм. Проведення пальцем збоку від головного екрану Android «складає» його в сторону, як сторінки книги, відкриваючи кілька часто використовуваних додатків. Він також надає деякі популярні результати пошуку за допомогою Yahoo та рекламу ігор. Ярлик AppLock - це та сама функція, яка спостерігається в антивірусному режимі, Ігри - це серія оголошень, а параметр Перевірити мережевий трафік - запрошення завантажити програму CM Data Manager. Ми б сказали, що ні iSwipe, ні ці останні функції не варті вашого часу та зусиль.

Твій профіль

Clean Master Screen MeТретій і останній варіант на головній сторінці Clean Master позначений Я. Першим варіантом тут є реєстрація на хмарній платформі зберігання Clean Master, яка постачається з 2 ГБ безкоштовного сховища, а також можливістю автоматичного резервного копіювання фотографій, зроблених на вашому телефоні. Після того, як ви заповнили ці 2 ГБ, вам доведеться заплатити за більше. Це коштує 2 долари на місяць за 20 ГБ або 1000 ГБ за 6 доларів на місяць.

Мабуть, найбільш корисний варіант у розділі Я меню є Налаштування, який забезпечує більшість налаштувань Clean Master в одному місці. Замість того, щоб перекопувати меню, намагаючись знайти будь-яке сповіщення, яке вас дратує, скоріше перевірте тут.

Ярлики додатків на головному екрані

Чистий головний екран іконкиАктивуючи деякі функції Clean Master, на домашньому екрані Android з’являється відповідний значок ярлика. 1 Торкніться Boost кнопка швидко закриває будь-які небажані процеси, поки 1 Торкніться сплячого режиму гарантує, що програми, вибрані в розділі Заощадження акумулятора, закриті та не витрачають дорогоцінний заряд батареї. Нарешті, піктограма «Ігри» збирає ігрові програми, встановлені на вашому телефоні, і містить рекламу для інших.

Хоча параметри 1 натискання є неясно корисними, Ігри - ні, за винятком того, що ви не можете мати одного без іншого. Найгірше - спробуйте їх видалити, а сам Clean Master видаляється.

Проблеми конфіденційності

Clean Master вимагає значного доступу до вашого смартфона, щоб функціонувати. На своєму веб-сайті Cheetah Mobile має вичерпну заяву про конфіденційність щодо Clean Master, в якій зазначено, що він ніколи не збирає особисту інформацію. У минулому ця заява не заважала виділяти її як загрозу безпеці.

Ніколи не було жодних доказів, що Cheetah Mobile або додаток Clean Master є загрозою безпеці. Однак, як і будь-який сервіс, який пропонує рекламу для монетизації, включаючи Amazon, Facebook, Google та інші, він використовуватиме інформацію, яку анонімно збирає, і законно збирає для націлювання оголошень для вас. Якщо це проблема, Clean Master, мабуть, не для вас. Подібним чином, якщо думка про будь-який додаток, що модифікує ваш телефон для налаштування продуктивності або зміни інтерфейсу, викликає холодний піт, це теж не для вас.

Однак для всіх, хто не носить капелюхи з фольги, Clean Master, швидше за все, безпечний у використанні. Згідно з PrivacyGrade.com - веб-сайтом, який ведуть дослідники з Університету Карнегі-Меллона - він був сертифікований оцінкою A, Відмінний рейтинг. Snapchat отримує B, для порівняння.

Це працює?

Це останнє питання. Clean Master обіцяє деякі основні переваги, починаючи від покращення продуктивності телефону і продовжуючи термін служби акумулятора. Всі цього хочуть, але чи працює це? Відповідь складна. Загальна думка - так, він виконує свої функції правильно - видаляє кешовані файли, історію пошуку та невикористані файли - плюс він ефективно закриває програми; але чи має це якесь значення, все ще залишається на дискусії.

У кращому випадку це на деякий час пришвидшить процес, а в гіршому - ефект може бути недовгим, оскільки Android може повторно відкрити програми та скасувати переваги, або, можливо, доведеться оновити кеш, коли йдеться про програму використовується знову. Якщо ви можете обійти нескінченну рекламу та заплутаний інтерфейс, Clean Master - це швидкий спосіб очистити ваш телефон Android. Подумайте про це так, і ви не будете розчаровані.

Якщо ви використовували Clean Master і бачили різницю в роботі вашого телефону, повідомте нам про це в коментарях.

Останні повідомлення