Найпоширеніші проблеми iPhone 8 і як їх виправити

Смартфони - це складні пристрої, розроблені для полегшення нашого життя, але іноді вони в підсумку викликають розлад. Ми вражені iPhone 8 та iPhone 8 Plus, але вони не ідеальні. Незважаючи на те, що пристрої Apple, як правило, добре зроблені та працюють безперебійно, час від часу справа може йти і не робити. Тут ми зібрали деякі помітні проблеми з останнім iPhone 8 Plus та загальні проблеми iPhone 8, а також поради щодо того, як ви з ними можете боротися.

Проблема: Група FaceTime не працює

Після виявлення помилки у FaceTime, яка дозволяє абонентам чути та, можливо, навіть бачити одержувачів дзвінків, не приймаючи дзвінок, Apple тимчасово вимкнула функцію Group FaceTime.

Рішення:

 • Слідкуйте за сторінкою стану системи Apple, щоб побачити, коли вона буде запущена та запущена.

Проблема: Wi-Fi постійно випадає

Це загальна проблема з телефонами загалом, але ми бачили про це теми на iPhone 8 Plus на форумі підтримки Apple. Якщо ви виявите, що постійно втрачаєте з’єднання Wi-Fi, існує кілька можливих причин.

Можливі виправлення:

 • Перезапустіть iPhone та маршрутизатор та спробуйте підключитися ще раз.
 • Якщо ви все ще не можете підключитися, перейдіть до Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути налаштування мережі. Це скине ваші мережі Wi-Fi та паролі, а також параметри стільникового зв'язку, VPN та APN.
 • Переконайтеся, що у вас найновіше програмне забезпечення черезНалаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення.
 • Зверніться до свого провайдера або виробника маршрутизатора, чи є оновлення програмного забезпечення для вашого маршрутизатора.

Збій: Не вдається підключитися до LTE

Деякі люди мали проблеми з підключенням до LTE і замість них застрягли в мережі 3G. Про це є тема на форумі підтримки Apple. На щастя, це слід легко виправити.

Можливе рішення:

 • Увімкніть і вимкніть режим польоту знову.
 • Погляньте Налаштування> Загальне> Про програму і подивіться, чи доступне оновлення налаштувань оператора.
 • Перезапустіть iPhone.
 • Спробуйте скинути налаштування стільникового зв'язку, VPN та APN черезНалаштування> Загальне> Скинути> Скинути налаштування мережі.
 • Вимкніть iPhone і вийміть SIM-карту, потім поверніть її назад у iPhone і ввімкніть знову.

Проблеми: Несподіваний перезапуск, заморожений екран або не вмикається

Якщо ви страждаєте від будь-якої або всіх цих проблем, можливо, справа до логічної плати вашого iPhone 8. Apple виявила, що невеликий відсоток телефонів iPhone 8 продається в період з вересня 2017 року по березень 2018 року в Австралії, Китаї, Гонконгу Конг, Індія, Японія, Макао, Нова Зеландія та США мали виробничий дефект.

Рішення:

 • Перевірте на веб-сайті Apple, чи ваш iPhone 8 має відповідний серійний номер, і Apple відремонтує його безкоштовно.
 • Якщо у вас виникли проблеми з екраном, що не відповідає, і у вас немає відповідного серійного номера, перевірте нижче, щоб дізнатися більше про можливі виправлення.

Проблема: Акумулятор швидко розряджається

Ми використовуємо свої iPhone настільки, що час автономної роботи може бути проблемою, але на форумі підтримки Apple деякі люди скаржиться на незвичний, швидкий розряд акумулятора. Ми виявили, що наш iPhone 8 досить швидко розряджається під час гри в AR-ігри, але загалом час автономної роботи досить хороший. Якщо ви страждаєте від акумулятора iPhone 8, який швидко розряджається, ось що спробувати:

Можливі виправлення:

 • Погляньте на наш посібник про те, як заощадити час автономної роботи, щоб отримати безліч корисних порад.
 • Якщо ці поради вам не підходять, то, мабуть, варто спробувати відновити заводські налаштування. Спочатку переконайтеся, що ви зробили резервну копію, але після витирання iPhone розгляньте можливість встановити його як новий - не відновлюйте резервну копію - і перевірте, чи не повертається проблема з акумулятором. Якщо цього не сталося, можливо, щось у ваших старих налаштуваннях або програмі, яку ви встановили, спричинило проблему.
 • Якщо після відновлення заводських налаштувань і без відновлення резервної копії у вас все ще виникають проблеми з акумулятором, це може бути апаратною помилкою, і ви захочете перенести її в Apple для подальшого тестування.

Випуск: Набряк акумулятора

Можливо, ви бачили кілька повідомлень про те, що батареї iPhone 8 Plus розряджаються і викликають відрив екрану від корпусу пристрою. Перший звіт, підібраний TNW, мабуть, зосереджений на iPhone 8 Plus на Тайвані, але з того часу MacRumors повідомляє про ще кілька подібних випадків у Японії, Канаді та Греції. Незрозуміло, наскільки широко поширена ця проблема, але, схоже, це відносно рідкісне явище.

Рішення:

 • Apple розслідує це, але якщо ви зіткнетеся з подібною проблемою, насправді існує лише одна дія: зв’яжіться з Apple і отримайте заміну слухавку.

Проблема: Потріскуючий навушник

Кілька власників iPhone 8 і 8 Plus скаржилися на потріскуючий навушник під час дзвінків. Повторюваний, періодичний статичний звук або спотворення ускладнює правильний слух під час звичайних дзвінків та дзвінків FaceTime. Проблема з’явилася на форумі підтримки Apple, Reddit та інших місцях.

Потенційні рішення:

 • Дочекайтеся оновлення програмного забезпечення. Apple визнала цю проблему та сказала The Verge: «Ми знаємо про проблему, яка зачіпає клієнтів у невеликій кількості випадків. Наша команда працює над виправленням, яке буде включено до майбутнього випуску програмного забезпечення ".
 • Як повідомляється, ця проблема була виправлена ​​в оновленні iOS 11.0.2.
 • Можливо, існує окрема, але схожа апаратна проблема, пов’язана з торканням навушника, йдеться в цьому дописі Reddit. Якщо це ваша проблема, можливо, вам доведеться зв’язатися з Apple щодо заміни слухавки.

Збій: App Store продовжує освіжати

Якщо ви завантажите App Store і виявите, що він просто неодноразово оновлюється кожні кілька секунд, то ви не самотні. Ми зіткнулися з цією проблемою на нашому оглядовому пристрої iPhone 8, але про це повідомлялося в іншому місці, і, схоже, вона не обмежується найновішими пристроями Apple.

Потенційні рішення:

 • Достатньо було простого перезапуску, щоб наш iPhone 8 повернувся в потрібне русло. Утримуючи кнопку сну / пробудження, проведіть пальцем, щоб вимкнути живлення. Потім натисніть кнопку Sleep / Wake, щоб знову увімкнути iPhone. Ми не спостерігали повернення цієї проблеми.
 • Деякі люди мали успіх, вийшовши зі свого рахунку та повернувшись знову. Йти до Налаштування і натисніть на своє ім’я вгорі, а потім iTunes & App Store> Apple ID і вибрати Вийти з аккаунта. Торкніться Увійти і введіть свої дані, щоб знову увійти, а потім спробуйте App Store ще раз.

Проблема: Екран не реагує або застиг

На форумах Apple було кілька повідомлень про те, що iPhone 8 або iPhone 8 Plus не реагують і замерзають на екрані блокування або на головному екрані. Незвично, що в деяких із цих випадків деякі апаратні кнопки та певні жести все ще працюють, але все інше заморожено.

Потенційні рішення:

 • Утримуйте кнопку Sleep / Wake, а потім посуньте для вимкнення живлення, припускаючи, що це працює. Натисніть кнопку Sleep / Wake, щоб увімкнути її знову.
 • Метод примусового перезапуску змінився для iPhone 8 та iPhone 8 Plus. Ви повинні натиснути та швидко відпустити кнопку збільшення гучності, потім натиснути та швидко відпустити кнопку зменшення гучності, потім натиснути та утримувати кнопку сну / пробудження, поки не з’явиться логотип Apple.
 • Якщо проблема повторюється після перезапуску, зробіть резервну копію всього дорогого і спробуйте витерти iPhone, а потім відновіть резервну копію. Дізнайтеся, як відновити заводські налаштування iPhone, щоб отримати повні інструкції.
 • Якщо ви спробували відновити заводські налаштування, а потім відновили резервну копію, і проблема повертається, можливо, причина у цьому є щось у вашій резервній копії. Спробуйте скинути заводські налаштування iPhone 8 і налаштувати його як новий пристрій, а потім протестуйте, чи проблема не зникла.
 • Все ще немає радості? Пора зв’язатися з Apple або зайти в Apple Store і запитати про ремонт чи заміну.

Проблема: Перегрів

Якщо ви виявите, що ваш iPhone 8 або iPhone 8 Plus стає дуже теплим або навіть гарячим на дотик, то, як правило, немає причин для паніки. Ми виявили, що наш iPhone 8 сильно нагрівся під час гри в AR-ігри, але він також може зігрітися, коли ви вперше налаштовуєте його, відновлюєте резервну копію або одночасно використовуєте GPS та гру, як Покемон Го. Якщо нагріється занадто сильно, iPhone 8 призначений для вимкнення певних функцій, таких як спалах, відображення попередження про температуру на екрані та самовідключення.

Потенційні рішення:

 • Очевидне, що потрібно зробити, це зробити перерву у використанні, поки воно не охолоне.
 • Якщо ви можете перейти в прохолодне середовище, то зробіть це. Наприклад, якщо спекотний день залишити свій iPhone 8 на тире у вашому автомобілі, це може спричинити проблему.
 • Якщо у вас є чохол або чохол для iPhone 8, то подумайте про його зняття, щоб швидше розсіялося тепло.
 • Спробуйте вимкнути будь-які функції, якими ви не користуєтесь. Наприклад, перейдіть до Налаштування> Конфіденційність і перемикати Послуги локації вимкнено.
 • Якщо ви перебуваєте в районі з поганим сигналом, можливо, варто провести пальцем угору, щоб відкрити Центр керування, і торкнутися піктограми стільникових даних, щоб вимкнути його. Тільки не забудьте ввімкнути його знову пізніше.
 • Утримуйте кнопку Sleep / Wake, а потім посуньте для вимкнення живлення. Натисніть кнопку Sleep / Wake, щоб увімкнути її знову.
 • Найімовірнішим винуватцем перегріву є певний додаток або гра, тому зверніть увагу на те, що працює, коли це відбувається, і подумайте про видалення чогось проблемного.

Останні повідомлення