Нові наклейки та фільтри від мобільного додатка Tumblr - це необхідність для користувачів

фільтри наклейок програми tumblrTumblr - це остання платформа, яка рухається по шляху Snapchat, надаючи користувачам грайливі варіанти налаштування візуальних зображень. У вівторок компанія, що належить Yahoo, оголосила, що вводить наклейки та фільтри для своїх мобільних додатків, які можна застосовувати як до зображень, так і до GIF-файлів.

Той, хто очікує хіп-фільтрів у стилі Instagram, повинен усвідомлювати, що ми маємо справу з цим Tumblr. Натомість затяті шанувальники, швидше за все, обіймуть запропоновані психоделічні фільтри та наклейки, які кивають на графіку веб-дизайну 90-х.

Щоб отримати доступ до нових функцій, вам доведеться спочатку оновити додаток Tumblr до останньої версії. Далі, все, що вам потрібно зробити, це вибрати піктограму складання в центрі дисплея та вибрати опцію фотографії або GIF, обидві з яких використовують камеру вашого телефону. Тепер у вас є вибір завантажити фотографію або GIF, які ви вже зберегли, або створити нову. Після цього ви перейдете на екран редагування, де ви побачите нові опції внизу дисплея, включаючи можливість додавати наклейки, фільтри та текст поверх візуального зображення. Ви можете переміщати наклейки, натискаючи та перетягуючи, збільшувати їх, стискаючи, та обертати, повертаючи пальці.

фільтри наклейок програми tumblr -фільтри наклейок програми tumblrtumblr додаток наклейки фільтри текст

На вибір є понад 100 наклейок, але фільтрів напевно менше (загалом п’ять). Як і у випадку з GIF-програмою Tumblr для iMessage, ви також можете змінити колір тексту, який накладаєте на візуальні зображення. Tumblr стверджує, що на шляху ще більше наклейок, що, ймовірно, означає, що в майбутньому він також введе більше фільтрів. Буде цікаво подивитися, чи слідкує Tumblr за Twitter та Snapchat, монетизуючи цю функцію, представляючи спонсоровані наклейки.

З подібними функціями, які вже доступні на Snapchat, Facebook Messenger, Twitter і WhatsApp, Tumblr дійсно мав щось наздогнати. Тим не менше, добре бачити, як платформа входить у свою творчу сторону, коли справа доходить до її варіації популярної функції, а не просто видає копію Snapchat (ми розглядаємо вас у Facebook).

Додаток Tumblr доступний для завантаження для iOS та Android.

Завантажити для iOS Завантажити для Android

Останні повідомлення