Беззеркальні камери перемагають, але чи все-таки ми можемо зберегти дзеркальну камеру?

Дзеркальний або дзеркальний? Це стало віковим питанням у фотографічних колах і темою, про яку технічні та фотографічні медіа нескінченно говорили (включаючи Digital Trends, принаймні ще в 2012 році). Але в 2017 році ми спостерігали дедалі сильніший випадок для беззеркальних , частково завдяки випуску Sony двох беззеркальних камер, які можуть змінити ігри, у своїй повнокадровій серії Alpha, A9 та A7R III. У лютому 2018 року Sony випустила ще одну модель, що змінює ігри - A7 III.

Камери Sony вже давно популярні, але ці вироби останнього покоління безпосередньо вирішують нескінченні проблеми, властиві беззеркальним камерам, а саме швидкість та час автономної роботи. До цього часу DSLR все ще пропонував деякі об'єктивні переваги для певних фотоніш - спорту, весіль та заходів - але це може бути вже не так. Завдяки неймовірній безперервній швидкості зйомки 20 кадрів в секунду та видошукачі з нульовим затемненням та вражаючому 710-кадровому акумулятору A7 III DSLR намагається залишатися актуальним.

Все це викликає у нас запитання: чи досягнув, нарешті, термін придатності DSLR? Можливо, що важливіше: чи є спосіб зберегти його?

Беззеркальні трималися стабільно, поки дзеркальні фотокамери зменшувались

Агресивний поштовх Sony може бути тим, що повертає голову, але вся галузь роками відходить від дзеркальної дзеркальної камери. Вам може сподобатися ваш надійний дзеркальний дзеркальний фотоапарат, але не можна сперечатися з тим, що ринок змінився на користь беззеркальних (і, чесно кажучи, смартфонів).

За даними Асоціації виробників фотокамер і зображень (CIPA), дзеркальні дзеркальні фотокамери продовжують продавати беззеркальні моделі, але розрив з кожним роком скорочується. У 2017 році загальний обсяг відправлень без дзеркал виріс майже на 30 відсотків, тоді як відправлень DSLR зменшився на 10 відсотків. Америка, довгий бастіон дзеркальних фотокамер, зазнала ще більш значного зрушення - беззеркальні поставки зросли на 46 відсотків (дзеркальні дзеркальні фотографії впали трохи менше, ніж загальний міжнародний показник, на 7 відсотків).

Оскільки CIPA почала окремо відстежувати рефлекторні та нерефлекторні камери в 2012 році, загальна кількість беззеркальних відвантажених камер фактично зменшилась протягом 2016 року (слідуючи більшій галузевій тенденції). Однак у 2017 році було відвантажено більше беззеркальних камер, ніж будь-який попередній рік, тоді як поставки дзеркальних дзеркальних фотографій впали приблизно на 50 відсотків з 2012 року. В одному сенсі втрата дзеркальних дзеркальних фотокамер стала беззеркальним виграшем. Незважаючи на те, що галузь, здається, загалом стабілізується - 2017 рік був першим роком, коли загальний обсяг поставок камер збільшився з 2010 року - беззеркальні, ймовірно, продовжуватимуть відходити від продажів дзеркальних дзеркальних фотокамер.

Більше того, самі поставки не розповідають усієї історії. Навіть у період спаду до 2016 року доходи від беззеркальних камер постійно зростали, що свідчить про перехід до моделей вищого класу та дорожчих моделей. Спочатку сегмент професійної фотографії здавався несприйнятливим до зростаючого потоку беззеркальних, але ці цифри показують, наскільки швидко це виявилося хибним.

Роздрібна сторона речей малює подібну картину. "Без дзеркал за останні два роки зріс приблизно з 20 відсотків загального ринку до майже 40 відсотків", - заявив Лев Пекер, головний директор з маркетингу в нью-йоркському рітейлері Adorama, Digital Trends. "Це відбулося завдяки надзвичайним інноваціям Sony, які отримали найбільшу вигоду від цього збільшення і, за словами [дослідницької групи поведінки споживачів] NPD, стали другим за величиною продавцем камер минулого року".

Далі Пекер пояснив, що після збільшення кількості виробників на борту він очікує, що до кінця 2018 року беззеркальні камери досягнуть 50-відсоткової частки ринку.

DSLR не мають властивих переваг

У перші дні беззеркальних камер дзеркальні камери просто робили більшість речей краще. Беззеркальні камери були більш компактними, але це було все. Майже завжди дзеркальний дзеркальний фотоапарат міг фокусуватись швидше, швидше знімати, мав набагато кращий видошукач і частіше за все створював чудову якість зображення.

Але одна за одною ці переваги стиралися. APS-C, а потім повнокадрові датчики потрапили до бездзеркальних камер (як, зрештою, і датчики середнього формату, хоча це вже інша історія), і Sony зараз лідирує на шляху якості зображення. (Технічно це краватка).

Panasonic-Lumix-G9 Девен Метьєс / Цифрові тенденції

Електронні видошукачі тепер значно вдосконалені (навіть на менших камерах Micro Four Thirds, таких як Panasonic Lumix G9) з вищою роздільною здатністю та швидшими частотами оновлення, і пропонують бонуси за можливість попереднього перегляду експозиції, накладання всілякої інформації та продовження функція у відеорежимі, чого оптичні видошукачі робити не можуть. Безперечно, можна стверджувати, що оптичний видошукач все ще може бути перевагою, але насправді він не є об’єктивним. Я люблю хороший оптичний видошукач, але навіть я повинен визнати, що EVF, як правило, більш корисний.

Беззеркальні камери вже не просто більш компактна альтернатива - вони краща альтернатива.

Що стосується автофокусування, завдяки винаходу вбудованого фазового детектування (а також розумнішого автофокусування з виявленням контрасту, як «Глибина» Panasonic від технології Defocus), бездзеркальні камери тут теж не перевершують. Насправді, оскільки вони фокусуються безпосередньо на датчику зображення, беззеркальні камери потенційно можуть запропонувати кращу точність фокусування, а також реалізують такі функції розпізнавання зображень, як фокус обличчя та очей.

DSLR не допомагає, що компанії, що виготовляють бездзеркальні камери, також були щедрішими на відеофункції. Досвід Sony тут добре відомий, як і Panasonic, але навіть Fujifilm сьогодні вкладає професійні функції відео в камеру вартістю до 2000 доларів.

І відео насправді є лише вершиною особливостей айсберга. Panasonic має безліч потужних режимів фотографій 4K та 6K, які дозволяють укладати в камеру фокусування або навіть змінювати точку фокусування після знімка. Panasonic і Olympus мають шалено швидкі режими безперервної зйомки 60 кадрів в секунду. У ці маленькі камери навантажується маса технологій.

Хілларі Грігоніс / Цифрові тренди Хілларі Грігоніс / Цифрові тренди

Це не означає, що компанії більше не роблять вражаючих дзеркальних дзеркальних фотокамер - Nikon D850, насамперед, вражає. Гілларі Грігоніс, Digital Trends, високо оцінила це у своєму огляді, і я мала можливість знімати його пару разів, і мені це дуже подобається. Тим не менш, я повинен визнати, що Sony A7R III, мабуть, ще більше вражає, і це камера, яку мені раціонально довелося б придбати, якщо б я вирішував між ними, переважно за чудову функціональність відео.

Об'єктиви можуть бути однією з областей, де Nikon і Canon підтримують перевагу.

І справа не лише в тому конкретному порівнянні. Практично в кожній ціновій категорії бездзеркальні камери перестають бути просто більш компактною альтернативою і навіть не менш здатною, але іншою альтернативою - вони є кращою альтернативою, повною зупинкою. (Гаразд, у більшості випадків дзеркальні дзеркальні фотоапарати все ще мають чудовий час автономної роботи, але багато беззеркальних камер тепер покращилися до такої міри, що вони наближаються, як неважливо.)

Об’єктиви можуть бути однією з областей, де Nikon і Canon підтримують перевагу, але лише у встановлених користувачів. Беззеркальні системи дозріли, і виробники, від Olympus до Fujifilm до Sony, тепер пропонують широкий асортимент чудового скла для своїх камер. Більш показовим є те, що компанія Sigma, яка виготовляє власні бездзеркальні камери, але більш відома своїми лінзами, також нещодавно оголосила, що розпочне виготовлення дев’яти лінз серії Art в рідному кріпленні Sony E. Раніше Sigma підтримувала користувачів Sony лише через офіційний адаптер, що дозволяв їм підключати версії Canon EF об'єктивів Art до камер Sony.

Як зберегти дзеркальну камеру

Мене зовсім не турбують компанії, які все ще роблять дзеркальні дзеркальні фотоапарати - компанії можуть адаптуватися. Canon вже користується беззеркальним способом і починає серйозно сприймати формат. Nikon наполегливо натякнув, що він увійде в беззеркальний сегмент (або, вірніше, повторно увійти після того, як серія 1 точно не зробила великого часу). Pentax - це ... ну, це Pentax. Можливо, ми побачимо ще один новий бездзеркальний формат від компанії, рівний по хвилюванню Q або K-01.

Але ні, ці компанії будуть у порядку - мене турбує сама дзеркальна камера. Технологія, як правило, не перевищує своєї корисності - див. Betamax, HD DVD, ЕЛТ-дисплеї, Xbox Kinect (добре, останній ніколи не був корисним). І причина, з якою я стурбований, полягає в тому, що я дуже люблю знімати дзеркальні дзеркальні фотоапарати, і я не хочу, щоб вони зникли, і в кінцевому підсумку це лише дивацтва, які ви зустрічаєте при продажах в гаражах.

Отже, що можуть зробити компанії, щоб зберегти DSLR? Ось мої найскромніші пропозиції.

Гібридизуйте його

Оптичний видошукач - це те, що робить дзеркальну камеру дзеркальною, але, як уже зазначалося, це вже не великий продаж, не завдяки збільшеній зручності використання електронного видошукача. Але що, якби ви могли мати обидва?

Серія Fujifilm X100 робить саме це (хоча це не DSLR). Я не інженер, але здається цілком можливим, що подібний тип гібридного видошукача міг би бути включений у дзеркальний дзеркальний фотоапарат, і це, мої друзі, було б приголомшливим. Вам більше не доведеться покладатися на РК-монітор у режимі перегляду в режимі реального часу або в режимі відео, і ви все одно отримаєте економію заряду батареї та чисту, незаплутану чіткість оптичного видошукача, коли цього захочете.

Насправді, схоже, Canon почав розглядати саме цю річ принаймні ще в 2016 році. Nikon також подав патенти на подібну технологію. Минулого року чутка пройшла в очікуванні після витоку зображення, що припустили, що Nikon D850 може бути першим дзеркальним дзеркальним камерою, яка отримала гібридний видошукач. Слух виявився хибним, але, схоже, і Canon, і Nikon могли б застосувати цю технологію в майбутніх дзеркальних дзеркальних фотокамерах, і фотографи, схоже, готові до цього.

Лейка-фй це

Leica - це «Роллс-Ройс» світу камер; виробник сучасної класики. Він продає дорогі цифрові далекоміри людям, яким не вистачає зйомок фільму, і навіть дорожчі спеціальні видання цих далекомірів людям, яким подобається мати гарні прикраси для столу. Вони також практикують прокляте майстерність і роблять одні з найкращих лінз, які вам під руку - якщо не зовсім по кишені.

Зеркальні дзеркальні фотоапарати можуть перейти у нішу високого класу.

DSLR мають глибоку історію в дзеркальних фотокамерах, їхніх предків епохи кіно (Nikon насправді все ще продає один, $ 2670 F6). Canon, Nikon і, так, навіть Pentax могли б взяти сторінку з книги Leica, відроджуючи старі конструкції та приваблюючи любителів класичних камер. Nikon намагався зробити це за допомогою Df, але ця камера була набагато більшою, більш пластичною і набагато заплутанішою, ніж дзеркальні фотокамери епохи фільму, на які вона прагнула наслідувати.

Я можу помилитися тут, але я вважаю, що існує ринок для сучасних поглядів на класичний дзеркальний дзеркальний апарат. Зауважте, це не великий ринок, але ринок далекомірів також не великий, і, схоже, у Leica все добре. Зеркальні дзеркальні фотоапарати можуть перейти у нішу високого класу, спеціально націлену на таких людей, як я, які насолоджуються задоволенням дзеркального дзеркала і кришталево чистим вікном оптичного видошукача.

Принаймні, довести його до рівня

Якщо впровадити деякі справді інноваційні та унікальні технології (див. Вище гібридні видошукачі), якщо дзеркальні дзеркальні фотоапарати просто йдуть в ногу з беззеркальними інноваціями, цього може бути достатньо, щоб уповільнити кровотечу. Наприклад, для Canon і Nikon недостатньо режимів відео, які просто в порядку, наприклад. Вони повинні відповідати Sony та іншим, специфікація для специфікації. Принаймні тоді вирішальні фактори покупки будуть зводитись до особистих переваг, і покупка в дзеркальній системі не буде схожа на те, щоб розпочати гонку з однією ногою, застряглою в зимовому піску.

канон 5D Марк IV

Щоб бути зрозумілим, я не думаю, що одного цього буде достатньо, щоб врешті-решт врятувати DSLR. Одне лише це не зробить це особливим, і я думаю, що це має бути, якщо воно буде продовжувати свою спадщину для майбутніх поколінь.

Зрештою, можливо, це не має значення

Я не можу передбачити майбутнє. Може здаватися, що на стіні написано, що стосується смерті дзеркальної фотокамери, але, можливо, чорнило ще не висохло. Я думаю, що формат можна зберегти, але я не впевнений, що це буде - або навіть, що він повинен бути. Можливо, пора рухатися далі.

Оскільки я люблю знімати, я більше не маю дзеркальної фотокамери. Це робить мене лицеміром? Можливо, так і є. Якби хтось зробив усе, що я порекомендував, зробив класичний, але технологічно сучасний дзеркальний дзеркальний фотоапарат з гібридним видошукачем, чи продав би я весь свій беззеркальний прилад і фактично придбав його? Або я б просто сидів тут і писав статтю про те, як це круто? Я думаю, я можу сподіватися, що хтось хоча б дасть мені шанс прийняти таке рішення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found