Як продавати на eBay

Коли мова заходить про продаж усіх видів нових і вживаних товарів у міжнародному масштабі, eBay - це послуга go-to. Будь то новомодні консолі наступного покоління, бейсбольна картка Берта Блівен з автографом або броня морської свинки ручної роботи з чоловічого типу, eBay, мабуть, не знає меж. Це дозволяє користувачам розміщувати та редагувати списки всього, починаючи від модних аксесуарів і закінчуючи іноземними автомобілями, все в зручному веб-інтерфейсі та супровідному мобільному додатку.

Однак продаж трохи складніший, ніж просто розміщення оголошення на такій службі, як Craigslist. Ми проведемо вас через ключові кроки на початку роботи та все, що ви повинні знати про здійснення ефективних продажів на eBay.

Хочете отримати досвід прямого продажу? Спробуйте один із цих сайтів для оголошень.

Початок роботи на eBay

Хоча ви можете переглядати списки eBay без облікового запису eBay, є кілька необхідних та бажаних дій, які ви, можливо, захочете зробити перед продажем цих згаданих марок. Такі завдання, як створення облікового запису та додавання платіжної інформації, є абсолютно необхідними, але навіть такі прості штрихи, як адаптація сторінки вашого профілю та підвищення вашої репутації із сотнями недорогих покупок, можуть змусити вас здатися більш старанними, ніж eBay.

Крок 1: Створіть обліковий запис

Увійдіть на домашню сторінку eBay або зв’яжіть свій обліковий запис з іншою службою, такою як Facebook або Google. Якщо вам потрібно створити обліковий запис, добре подумайте, як він називається. Оскільки ваше ім’я користувача завжди видно, коли ви робите ставку, купуєте та продаєте, виберіть щось професійне і, можливо, говорить від імені того, для чого ви мали намір використовувати свій рахунок.

Перегляньте Угоду користувача та Політику конфіденційності, щоб вивчити деталі продажу на eBay

Крок 2: Пов’яжіть свій рахунок PayPal

Якщо ви ще не пов’язали свій рахунок eBay з PayPal, вам буде запропоновано це зробити під час реєстрації. Якщо у вас вже є обліковий запис без посилання PayPal, наведіть курсор на своє ім’я у верхньому лівому куті під час перегляду будь-якої сторінки та натисніть синій Налаштування аккаунтапосилання з випадаючого меню. Опинившись, виберітьРахунок PayPalліворуч і натисніть на Зареєструйтесь сьогодні кнопку.

Введіть свою особисту інформацію, коли з’явиться відповідний запит, і завершіть процедуру реєстрації. Потім поверніться до панелі eBay PayPal Account і клацніть сірим кольоромПов’язати мій рахунок PayPalв правій частині сторінки, введіть свою реєстраційну інформацію PayPal на отриманій сторінці. Ви також можете "підтвердити" свій рахунок PayPal, щоб допомогти зв’язати банківські рахунки, отримати право на захист продавця тощо, тому це дійсно хороший крок, який слід включити, коли закінчите.

Пов’яжіть рахунок PayPal

Крок 3: Обробіть свій профіль

Любіть це або ненавидьте, але eBay - це гра віри. Коли ви робите ставку або купуєте товар на сайті, ви припускаєте, що продавець є законною особою, а не такою, яка намагається вас обманути. У такому випадку часто найкраще підкріпити профіль свого облікового запису фотографією та копією, щоб ваш профіль виглядав справжнішим та запевняв потенційних покупців, що ви серйозний продавець. Він не повинен бути тривалим або надмірно складним, але він повинен надавати користувачам трохи про себе та свій досвід - особливо якщо ви продаєте в межах ніші такі комікси або ведмежих шкурок.

Щоб відредагувати свій профіль, наведіть курсор на своє ім’я у верхньому лівому куті під час перегляду будь-якої сторінки та клацніть свій блакитний ідентифікатор користувача eBay у спадному меню, що з’явиться. Потім натисніть Редагувати профільу верхній частині результуючої сторінки та додайте зображення та додаткову копію, клацнувши піктограми олівця у верхньому правому куті портретного та текстового полів. Клацніть синійГотово редагуванняпісля закінчення.

Профіль eBay

Крок 4: Підвищте свою репутацію

Ви отримуєте 100 безкоштовних розпродажів щомісяця без передплати або сплати комісії - і ви можете робити стільки покупок, скільки захочете. Скористайтеся цією свободою, щоб почати створювати хорошу статистику для себе. Покупці, як правило, вагаються купувати товари у продавців без рейтингу, тож придбайте кілька предметів, щоб підвищити свій авторитет у спільноті та довести надійність - незалежно від того, наскільки невеликою може бути транзакція. Ознайомтеся з розподілом рейтингів нижче, щоб побачити, як різні піктограми зірочок співпадають із відповідними номерами рейтингу.

ЗіркаКолірКількість оцінок
iconYellowStar_25x25ЖовтийВід 10 до 49
iconBlueStar_25x25СинійВід 50 до 99
iconTealStar_25x25БірюзовийВід 100 до 499
iconPurpleStar_25x25ФіолетовийВід 500 до 999
iconRedStar_25x25ЧервонийВід 1000 до 4999
iconGreenStar_25x25ЗеленийВід 5000 до 9999
зірки-11Жовта падаюча зіркаВід 10 000 до 24 999
зірок-12Бірюзова падаюча зіркаВід 25000 до 49999
зірки-13Фіолетовий падаюча зіркаВід 50 000 до 99 999
зірки-14Червона падаюча зіркаВід 100000 до 499999
iconShootGrn_25x25Зелена падаюча зіркаВід 500 000 до 999 999
iconShootSlvr_25x25Срібна падаюча зірка1000000 або більше

Створення ідеального списку eBay

Щоб створити список eBay, натисніть Продаватипосилання у верхньому лівому куті під час перегляду будь-якої сторінки та введіть товар, який ви намагаєтеся продати, у текстове поле, що з’явиться. Вам не потрібно бути надто конкретним - заголовок можна налаштувати в наступному редакторі списку, - але дещо деталізований допоможе створити відповідні категорії для вашого товару. Якщо вам відомий номер UPC або ISBN для вашого товару, який зазвичай міститься на штрих-коді, введення зазначеного коду у поле заголовка попередньо заповнить багато специфікацій, необхідних у рядку. Ви також можете створити повний шаблон для сторінки продажу, що є чудовим способом заповнити конкретну інформацію. Категорії, субтитри, стан та інша інформація допоможуть вам успішно здійснити продаж.

Крок 1: Написання заголовка списку

Вісімдесят символів можуть здаватися не достатньо місця для опису предмета, але це більше, ніж ви можете подумати. Заголовок списку є одним із перших речей, які бачать потенційні покупці при перегляді списків eBay, тому він повинен бути досить переконливим і зрозумілим, щоб користувачі могли зрозуміти товар, який ви намагаєтеся продати негайно. Будьте описовими під час створення заголовка, зазначаючи марку товару або дизайнера, а також додайте додаткові слова, що виділяють колір, розмір та стан, коли це доречно (хоча поля для цих описів у вас також будуть надалі).

Крок 2: Додавання фотографій

Для розміщення на eBay потрібна фотографія - бажано більше однієї. Найкраще робити знімки під різними кутами, потенційно виділяючи різні ключові компоненти або недоліки, зазначені в описі товару. Фотографії слід робити у добре освітленому приміщенні з використанням природного світла, коли це можливо, і не мати відволікаючих або захаращених фонів, які можуть відвернути користувачів від продукту. Також найкраще уникати стокових зображень, знайдених в Інтернеті, та тих, що постачаються безпосередньо від виробника, оскільки це допомагає переконати потенційних покупців, що ви насправді володієте даним предметом.

Ви можете завантажити до 12 фотографій без меж та тексту, або навіть вибрати Gallery Plus, який стягує плату за завантаження більших фотографій. Ретельно вибирайте свої фотографії. Простіші списки можуть вимагати лише однієї чи двох фотографій, що нормально за правильних обставин.

Спробуйте скористатися новою функцією комп’ютерного зору від Ebay, щоб по-справжньому змусити вашу продукцію також з’являтися.

Крок 3: Написання опису списку

Оголошення живуть і вдихають найдрібніші деталі, такі як косметичні пошкодження та комплекти предметів, кожен з яких повинен надати покупцеві точне уявлення про те, що він отримає. Зберігайте опис товару якомога акуратніше і стисліше, використовуючи належне написання та граматику, пропонуючи текст, який легко засвоюється та порівняно швидко читається. eBay полегшує це завдяки детальним полям; заповніть якомога більше їх і додайте будь-які відповідні поля, щоб надати ще більше інформації.

Крок 4: Вибір правильної ціни

Що стосується eBay, існує дві форми розміщення цін: фіксована ціна та аукціон. Списки з фіксованою ціною або ті, що пропонують ціну «Купи це зараз», - це суворі списки, які не коливаються в ціні, пропонуючи товар за встановленою сумою, яку ви визначаєте спільно з мінімальною сумою, зазначеною eBay. Списки в стилі аукціону також можуть запропонувати ціну "Купі зараз", але вони також дозволяють покупцям робити ставки на товари, причому продаж, як правило, здійснюється за найвищою ціною. Крім того, деякі категорії eBay дозволяють користувачам додати функцію найкращої пропозиції до фіксованих цін, закликаючи покупців та продавців домовитись про ціну продажу за допомогою низки початкових пропозицій та контратацій. Тут ви також встановлюєте тривалість вашого списку, яка автоматично встановлюється на сім днів, але може бути скоригована або запланована на певний час.

Проведіть дослідження, перш ніж перерахувати товар, і проконсультуйтеся з подібними списками для подібних продуктів, щоб отримати уявлення про попит та пропозицію на ринку eBay. Це також область, де ви обираєте варіанти оплати (ідеальним вибором є Paypal), податок з продажу та варіанти повернення. Часто корисно полегшити повернення покупців, але в межах розумного.

Крок 5: Вибір вартості доставки

Ви також можете вибрати різноманітні налаштування доставки залежно від ваших потреб. eBay має чудову систему, яка дозволяє швидко розрахувати вартість доставки, виходячи з вибраних послуг та якостей упаковки. Варто заповнити все в цих полях, щоб створити максимально точну інформацію про доставку. Доставка встановлюється як “плоска” або однакова доставка для всіх покупців, але якщо ви продаєте безліч різних товарів, вам слід скоригувати це, виходячи з конкретного товару.

Деякі продавці пропонують безкоштовну доставку як стимул до покупки, тоді як інші продавці встановлюють витрати на доставку. Це повністю залежить від вас та товару, який ви продаєте, але завжди намагайтеся бути розумними та уникати дешевих тактик на користь чесної політики доставки, з якою стикаються покупці на Amazon чи інших поширених платформах.

Завершення транзакції

Крок 1: доставити товар

Якщо припустити, що перелік закінчився, а покупець успішно заплатив, настав час виконати бурчання. Специфіку вже слід було визначити, оскільки ви раніше окреслювали умови доставки та будь-які пов'язані з ними збори, тому все, що вам потрібно зробити, це доставити відповідно. Предмети, що продаються, повинні бути розміщені у коробці трохи більшій за саму позицію, упаковані акуратно та надійно з використанням паперу, упаковки з міхурами або подібним способом упаковки, а також належним чином позначені адресою покупця та адресою повернення. Крихкі товари неправильної форми можуть вимагати альтернативних способів доставки та включати додаткові збори, але їх все одно слід відправляти протягом попередньо визначеного періоду часу, незалежно від цього. Якщо з будь-якої причини виникають проблеми, повідомте покупця про деталі та обговоріть подальші способи доставки.

Крок 2: Залиште відгук

Продавці можуть надати відгуки, але лише позитивні відгуки - тоді як покупці можуть запропонувати позитивні, нейтральні або негативні відгуки. На перший погляд це може здатися марною тратою часу, залишати позитивні відгуки як продавця насправді є чудовою практикою. Це допомагає встановити довіру серед покупців та звикає вас до процесу зворотного зв’язку. Ви можете залишити відгук, відвідавши Замовлення у центрі продавця.

Кілька бонусних порад та підказок для продажу

Будучи процвітаючим аукціонним співтовариством eBay, немає можливості охопити всі аспекти продажу на сайті за одну статтю. Однак ми хочемо згадати ще кілька визначних особливостей та методів, які раніше не висвітлювались у нашому посібнику з продажу з швидким натисканням. Можливо, вони не потрібні, але вони, безсумнівно, допоможуть вам у ваших невпинних пошуках грошей.

  • Завантажте мобільний додаток: Прив’язка до настільного комп’ютера більше не є проблемою безкоштовного мобільного додатку eBay для Android та iOS. Додаток спрощений та повнофункціональний, завантажений інструментами для купівлі та продажу, а також пропонує додаткові інструменти сповіщення та попередження про ставки, щоб постійно інформувати вас про будь-який аукціон, у якому ви брали участь. Зауважте, що вам потрібно ввімкнути сповіщення в налаштуваннях телефону, щоб отримувати швидкі сповіщення.
eBay мобільний
  • Прийняти повернення: Покупці більше вірять у свої покупки, коли пропонують трохи душевного спокою. Прийняття прибутку, хоч і не є ідеальним, спонукатиме покупців на огорожі придбати ваш товар. Сумнівно, що покупці коли-небудь приймуть вас до пропозиції, якщо ви надали детальні фотографії та точний опис, але комфорт тим не менш привабливий.
  • Створіть хорошу репутацію: eBay має титул "Найкращий продавець", що справді може допомогти покупцям довіряти вам і призвести до збільшення продажів. Ви можете отримати цей рейтинг, створивши хорошу репутацію: уникайте проблем із замовленнями, вирішуйте скарги клієнтів без арбітражу та виконайте принаймні 100 транзакцій, щоб підвищити свій рейтинг.
  • Зберігайте продажі на eBay: Не приймайте платежі за межами eBay, такі як готівка, чеки та грошові перекази. Вони не тільки заборонені політикою оплати сайту, але вони неймовірно ненадійні і нічого не пропонують як належне запевнення або захист продавця.
  • Відкрийте eBay Store:Коли ви реєструєтесь як продавець, у вас також є можливість підписатись на eBay, що дозволяє відкрити магазин на основі вашого рівня підписки. Це надає вам унікальну адресу магазину та розширює ваші можливості продажу, можливості дизайну веб-сторінок, відстеження продажу та багато іншого. Це чудовий вибір для частих продавців із більшими запасами.

Останні повідомлення