Як використовувати фільми в будь-якому місці для консолідації всіх ваших цифрових фільмів

як користуватися фільмами в будь-якому місці

Можливість робити цифрові покупки фільмів надзвичайно легко переглядати улюблене знову і знову, не займаючи місця громіздкими дисками Blu-ray. Єдина проблема полягає в тому, що там так багато магазинів - від iTunes до Google Play до незліченних інших - що може бути складно переходити між різними службами, щоб переглядати різні цифрові матеріали, якими ви володієте. Movies Anywhere, який спочатку вийшов у 2014 році під назвою Disney Movies Anywhere, має на меті вирішити цю проблему, дозволяючи переглядати фільми з різних цифрових магазинів в одному місці, а оскільки він продовжує встановлювати партнерські стосунки з різними цифровими магазинами та кіностудіями, він наближається досягнення цієї мети весь час.

Що таке Movies Anywhere?

Простіше кажучи, Movies Anywhere - це система, яка дозволяє отримати доступ до своїх покупок у будь-якій студії-студії та роздрібній торгівлі (та пов’язаних додатках) та організувати їх в одну програму.

Наприклад, скажімо, що ви вже є власникомЗоряні війни Епізод III: Помста ситхів (придбавши його багато років тому в iTunes), і ви нещодавно придбалиRogue One: Історія "Зоряних воєн" через Amazon. Раніше для перегляду цих фільмів на вашому смартфоні чи іншому пристрої вам знадобився б як додаток iTunes, так і додаток Amazon Video - і якщо ви нещодавно перейшли на пристрій Android, вам довелося б застосувати якесь тіньове обхідне рішення, щоб навіть дивитисьЕпізод III.

У програмі Movies Anywhere обидва фільми з’являться в обох бібліотеках, а також в офіційному додатку та на веб-сайті Movies Anywhere. Те саме стосується, скажімо, Аватар - власність 20th Century Fox, яка є частиною Movies Anywhere - або всіх фільмів про Людину-павука, від Sony Pictures. Отже, якщо ви витратили роки, накопичуючи величезну колекцію цифрових фільмів, розповсюджених на кількох ринках, тепер набагато простіше і простіше дивитися їх там, де ви хочете, коли хочете.

Які фільми включені?

Наразі "Фільми будь-де" включає фільми з вражаючої колекції видатних кіностудій, включаючи Дісней, Sony Pictures, 20th Century Fox, Warner Bros. та Universal Pictures. Загалом на момент публікації кількість підтримуваних фільмів перевищила 7300, і ця кількість буде зростати з кожним новим випуском однієї з вищезазначених студій та їхніх дочірніх компаній (таких як Sony Columbia Pictures).

Зараз Paramount та Lionsgate - два найвидатніші винятки; Джерела припускають, що Lionsgate може в якийсь момент кинути капелюх на ринг, тоді як Paramount, як повідомляється, тримається через фінансові розбіжності. Якщо ці дві студії опиняться на борту, Movies Anywhere представлятиме безпрецедентний рівень співпраці в епоху з надлишком конкуруючих VOD-потокових послуг.

Які торгові мережі займаються?

Movies Anywhere - це не лише перша в своєму роді співпраця, яка поєднує кілька кіностудій, це ще й чудове партнерство між цифровими роздрібними продавцями, включаючи Apple (iTunes), Google Play, Vudu, Amazon Video, FandangoNow та Microsoft. Після реєстрації будь-які фільми, придбані у одного з цих роздрібних продавців, з’являться у вашій бібліотеці через веб-сайт і додатки Movies Anywhere та не включаючи будь-яких логістичних проблем (таких завжди є), ці фільми також повинні відображатися у бібліотеках звсі цих роздрібних торговців.

Як користуватися Movies Anywhere

Примітка: "Фільми в будь-якому місці" наразі доступні лише в США. Вибачте, всі інші.

Налаштування

Для початку вам знадобиться обліковий запис Movies Anywhere. Зайдіть на веб-сайт і натисніть Почати (синя кнопка в центрі сторінки). Ви можете увійти, використовуючи свій обліковий запис Google або Facebook, а можете просто зробити це «по-старому» і скористатися електронною адресою.

Фільми в будь-якому місці

Потім, встановивши деякі прапорці (якщо ви хочете відмовитись від обміну даними пізніше, натисніть тут), вам буде запропоновано пов’язати свої облікові записи з Vudu, Google Play, iTunes, Amazon Video, FandangoNow або Microsoft.

Фільми в будь-якому місці керують роздрібною торгівлею

Зв’яжіть один із цих облікових записів, і ви автоматично отримаєтеЛьодовиковий періоді Мисливці за привидами (2016) безкоштовно, за акцією 5 Movies On Us; додайте інший обліковий запис, і ви отримаєте Великий герой 6, Джейсон Борн, іЛего Фільм. Хоча це далеко не всі фільми, гідні Оскара, вони є приємною винагородою за менше ніж п’ять хвилин роботи.

Зв’язавши всі свої облікові записи, ви знайдете всі сумісні фільми у своїй бібліотеці Movies Anywhere. Щоб додати облікові записи, натисніть своє ім’я у верхньому правому куті та виберіть у спадному меню пункт Керування роздрібними продавцями.

Як дивитись

Тепер, коли ваші облікові записи пов’язані, ваші цифрові колекції синхронізовані. Це означає, що незалежно від того, з якими продавцями ви придбали фільм (або навіть якщо ви ввели цифровий код завантаження з фізичного DVD або Blu-ray диска), він відображатиметься у всіх ваших бібліотеках. Отже, якщо у вас є значна кількість фільмів на Vudu, але ви набагато віддаєте перевагу перегляду через iTunes, це вже не проблема.

Бібліотека Amazon Amazon Movies Anywhere

Якщо ви цікавитесь найкращим маршрутом для фактичного перегляду вашого вмісту, ну, справжньої "правильної" відповіді немає. Ви завжди можете завантажити новий додаток Movies Anywhere (або скористатися веб-сайтом, якщо ви перебуваєте на комп’ютері), або скористатися будь-яким спеціальним додатком / пристроєм для відповідних роздрібних продавців. Див. Таблицю нижче.

Роздрібний продавець / додаток

Сумісні пристрої

Amazon Prime Videoпристрої iOS

Пристрої Android

Пристрої Amazon Kindle Fire & Fire TV

Розтяжки Roku

PlayStation 4

Xbox One

Windows 7+ (Chrome, Firefox, IE, Edge, Opera)

MacOS 10.7+ (Chrome, Firefox, Opera, Safari)

Linux / UNIX (Chrome)

Виберіть розумні телевізори

Google Play Фільми та ТБ

пристрої iOS

Пристрої Android

Android TV

Chromecast

Розтяжки Roku

Виберіть розумні телевізори

Фільми в будь-якому місціпристрої iOS

Apple TV

Пристрої Android

Пристрої Amazon Kindle Fire & Fire TV

Chromecast

Розтяжки Roku

Windows (Chrome, Firefox, IE, Edge)

MacOS (Chrome, Firefox, Safari)

Вудупристрої iOS

Apple TV

Пристрої Android

Android TV

Chromecast

PlayStation 4

Xbox One

Виберіть смарт-телевізори та програвачі Blu-ray

Фандангопристрої iOS

Пристрої Android

Android TV

Chromecast

Розтяжки Roku

Windows (Chrome, Firefox, IE, Edge)

MacOS (Chrome, Firefox, Safari)

Додаток для телевізора (Apple)пристрої iOS

Apple TV

Microsoft Movies & TVWindows 10

Xbox One

Часті запитання (FAQ)

Отже, це технічно не поширені запитання - принаймні, поки що, оскільки «Кіно в будь-якому місці» не існує досить довго, щоб хтось запитував нас про це. Тим не менш, це питання, які ми очікуємо у користувачів щодо послуги.

Чи підтримує Movies Anywhere відтворення 4K та / або HDR?

Так і ні. Ви не зможете переглядати нічого у форматі 4K (або 3D, або HDR) у додатку або на веб-сайті Movies Anywhere, навіть якщо ви придбали фільм в одному з цих форматів. Однак якщо ви є власником фільмів у цих форматах, ви можете переглядати їх у форматі 4K (або HDR, або 3D, якщо у вас правильний телевізор) через сумісні програми та пристрої.

Примітка. Якщо ви пов’язали свій обліковий запис iTunes із Movies Anywhere, iTunes автоматично оновить деякі сумісні фільми до 4K безкоштовно (залежно від студії та продавця, де ви його придбали).

Чи можу я викупити цифрові коди копій у Movies Anywhere?

Так! Перейдіть на цю сторінку, щоб викупити цифрові коди з фізичних дисків DVD та Blu-ray. Якщо вас бентежить концепція, вирушайте сюди. Після викупу фільм з’явиться у бібліотеках усіх підключених продавців. Це включає ультрафіолетові коди.

Чи можу я завантажити фільми для перегляду в режимі офлайн?

Так. Ви можете завантажувати фільми у форматі SD (за замовчуванням) або HD за допомогою програми Movies Anywhere, якщо у вас є достатньо місця на обраному пристрої. Ви також можете зробити це через Amazon Prime Video, Vudu або телевізійну програму для iOS, якщо віддаєте перевагу будь-якому з цих варіантів.

Скільки потоків я можу дивитись одночасно?

Ви можете використовувати свій обліковий запис Movies Anywhere на чотирьох різних пристроях одночасно. З будь-якої причини, якщо ви хочете переглянути один і той же фільм на кількох різних пристроях, ви обмежитеся двома.

Чи включає Movies Anywhere якийсь спеціальний вміст чи функції?

Будь-який фільм із вашої колекції Movies Anywhere буде читатися як "придбаний" у iTunes, Amazon, Vudu та Google Play. Це означає, що такі функції, як Amazon X-Ray та iTunes Extras, є у вільному доступі - навіть якщо ви не купили фільм у цих конкретних роздрібних продавців. Веб-сайт і програма Movies Anywhere також пропонує деякий додатковий вміст, який залежить від назви.

Чи можу я створити окремий обліковий запис для своєї дитини з обмеженнями для батьків?

Так. Увійшовши на веб-сайт Movies Anywhere, перейдіть до Керування профілями. Звідти ви можете додавати нові профілі та обмежувати перегляд за рейтингами MPAA, від G до R.

Я щойно купив фільм, і він не відображається у всіх моїх бібліотеках. Що дає?

За даними Movies Anywhere, поява фільмів може зайняти до восьми годин.

Чи працюють фільми де-небудь на прокат?

Ні. Принаймні зараз це лише для покупок, і це, мабуть, скоро не зміниться.

А як щодо телевізійних шоу?

Ні. Звідси і назва.

Для будь-яких інших питань, сумнівів чи усунення несправностей відвідайте офіційну сторінку довідки тут.

Останні повідомлення