Як використовувати блокування обертання екрана в Android 9.0 Pie

Ви один із щасливчиків, які отримали оновлення Android 9.0 Pie? Нова версія операційної системи Android виглядає чудово і містить інтуїтивні вдосконалення, одне з яких знімає розчарування від автоматичного обертання екрана.

Користувачі смартфонів у всьому світі знають, як прикро, якщо ввімкнути автоповорот, оскільки найменша зміна орієнтації телефону може іноді перевести весь екран у альбомний режим у невідповідні моменти. Google має просте лікування цього в останній версії Android, і воно передбачає повне вимкнення функції автоматичного обертання.

Налаштування обертання екрана

як користуватися блокуванням обертання екрана в скріншоті Android 9 pie 20180806 163426як використовувати блокування повороту екрана в скріншоті Android 9 pie 20180806 163318

У старих версіях Android все, що ви можете зробити, - це увімкнути або вимкнути автоматичне обертання. Коли його ввімкнено, переведіть телефон у альбомну орієнтацію, і програма відповідатиме цьому режиму. Вимкніть його, і кожна програма залишатиметься заблокованою в книжковій орієнтації. Якщо його вимкнути, це менш розчаровує, ніж мати справу з випадковими обертаннями екрану, але ввімкнути його знову, коли вам потрібен ландшафтний режим, не швидко.

Новий метод Android 9.0 Pie набагато простіший і простіший у використанні. Якщо у вас є оновлення, спочатку вимкніть Автоповорот. Проведіть пальцем вниз, щоб відкрити шухляду сповіщень, знайдіть плитку Автоповорот швидких налаштувань і торкніться її, щоб вимкнути. Тепер ваш телефон заблоковано на одну орієнтацію.

Використання блокування обертання екрана

Як тільки блокування обертання екрана буде вимкнено в шухляді сповіщень, відкрийте будь-яку програму, яку ви хочете використовувати, і поверніть телефон у альбомну орієнтацію (деякі програми, наприклад Instagram, не підтримують альбомний режим). Ви помітите, що програма не переходить у альбомний режим, але ви побачите новий значок, який з’явиться праворуч від кнопки головного екрана. Він має дві стрілки в протилежних напрямках, утворюючи прямокутник. Торкніться його, і програма перейде в альбомний режим. Тепер, якщо ви повернетеся до книжкової орієнтації, ви знову побачите той самий значок. Ще раз торкніться його, і ви повернетесь у портретний режим. Це набагато швидша система обміну екранами, оскільки вам не потрібно проводити пальцем вниз, щоб відкрити панель сповіщень.

Нова функція обертання екрана доступна лише в Android 9.0 Pie, тому вам доведеться почекати, поки виробник вашого смартфона не витіснить оновлення. Якщо вам цікаво, коли ваш телефон отримає пиріг, не хвилюйтеся: ми зв’язались із кожним великим виробником слухавки, щоб запитати, коли вони планують оновити свої пристрої.

Останні повідомлення