Як користуватися Android Auto

Google розробив Android Auto для автомобілістів, які розчаровані рідною інформаційно-розважальною системою свого автомобіля. Як і суперницьке програмне забезпечення Apple CarPlay, Android Auto надає водіям можливість вбудувати у свій сенсорний екран звичний, схожий на смартфон інтерфейс.

Подальше читання

 • Що таке Android Auto?
 • Усі машини з Android Auto
 • Кращі програми для Android Auto

Налаштування Android Auto - це простий процес, і він відносно простий у використанні. Ось що вам потрібно знати.

Як налаштувати Android Auto для роботи на екрані телефону

На відміну від Apple CarPlay, який працює лише на інформаційно-розважальному екрані автомобіля, Android Auto може працювати безпосередньо на мобільному телефоні в транспортних засобах, які або не мають екрану, або не можуть запускати програмне забезпечення. Функціональність така ж, як і на екрані в тире, але вона дозволяє користувачеві відтворювати аудіо через Bluetooth замість того, щоб підключати. ​​Незалежно від підключення, основна функціональність Android Auto однакова. Для початку:

 • Переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено принаймні Android 5.0 (рекомендується Android 6.0)
 • Якщо ви використовуєте Android 9 або старішу версію, вам потрібно буде завантажити додаток Android Auto із магазину Google Play. Android 10 (остання версія на момент написання) постачається із вбудованою програмою.

Завантаживши програму та перевіривши операційну систему телефону, вам потрібно буде запустити програму вперше. Телефон може попросити вас завантажити оновлення для інших програм, які використовуються Android Auto, як-от Карти Google. Додаток також вимагатиме від вас ознайомитись із повідомленням про безпеку та визнати загальні положення та умови, але лише під час першого використання Android Auto.

Як налаштувати Android Auto для роботи з підключенням USB

список бажань для android q Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Подібно до того, як запустити Android Auto на самому екрані пристрою, для використання дротового USB-зв’язку потрібно мати пристрій, на якому працює принаймні Android 5.0, але в налаштуваннях автомобіля є додатковий крок. Вам потрібно буде переконатися, що ваш автомобіль сумісний з Android Auto (десятки) і що він увімкнений у вашому автомобілі. Під час першого підключення телефону вам буде запропоновано завантажити додаток Android Auto, якщо у вас його ще немає. Якщо у вас Android 10 або новіша версія, додаток уже включено.

Щоб завершити налаштування:

 • Переконайтеся, що ваш транспортний засіб працює та безпечно припаркований
 • Розблокуйте екран телефону
 • Підключіть телефон та автомобіль через Bluetooth
 • Оновіть усі необхідні програми, як-от Карти Google
 • Перегляньте нагадування про безпеку
 • Увімкніть сповіщення для Android Auto

Поки ви не вимкнете його, Android Auto автоматично запускатиметься кожного разу, коли ви підключаєте телефон.

Як оновити Android Auto

Є хороші новини для людей, які турбуються про оновлення програмного забезпечення. Android Auto легко оновлювати за допомогою Google Play Store. Оскільки програмне забезпечення працює в основному на вашому телефоні, вам не потрібно робити будь-які серйозні оновлення інформаційно-розважальної системи вашого автомобіля. Якщо він потрібен, ви, швидше за все, отримаєте його через ефірне оновлення програмного забезпечення (OTA), що надсилається безпосередньо виробником, або в рамках звичайної перевірки у затвердженому магазині чи дилерському центрі.

Як користуватися Android Auto

Оновлення Android Auto 2019

Оновлення 2019 року принесло перероблений інтерфейс та нові функції Android Auto. Раніше багато споживачів думали, що це дещо оголена система. Перехід від Android-смартфона до Android Auto відчував усе, що завгодно, але безшовно. На щастя, завдяки вдосконаленню конструкції ми переосмислили попередню оцінку системи. Капітальний ремонт починається з меню системи. Замість "панелі запуску" внизу екрана, оновлений інтерфейс має ящик додатків. Насправді шухляда схожа на ту, що є на самому телефоні. Існує новий екран запуску, який замінює головний екран із попередніх версій. Тепер, коли ви підключите телефон, ви побачите програму навігації з групою запропонованих пунктів призначення. Система розумна і запам’ятає, чи використовували ви Google Maps чи Waze в якості навігаційного програмного забезпечення. Музика або подкаст також почнуть відтворюватися автоматично. Однак ви також можете вимкнути цю функцію. На кожному екрані інтерфейсу є кнопка додому, яка поверне вас до панелі запуску програм. Звідти ви можете вибрати іншу функцію.

Щоб скористатися програмою, просто торкніться піктограми, як на телефоні. Система відкриє програму для використання. Додаток буде продовжувати працювати, доки ви не вирішите переключитися на інший, відключити телефон або вимкнути машину. Багато функцій в системі працюють за допомогою голосового управління, що корисно для роботи в режимі "вільні руки". Але є також чітко позначені та зручні для читання піктограми та меню програм, коли безпечно орієнтуватися з огляду.

Загалом, Google Assistant - одна з найкращих систем голосового управління на сьогоднішній день на ринку. І найкраще - це те, що він може робити майже все у вашому автомобілі, що і на вашому телефоні. Ви можете запитати маршрут або знайти найближчу АЗС і зателефонувати. Ви можете встановлювати та редагувати нагадування в дорозі та отримувати оновлення про завдання протягом дня. Ви також можете попросити музику за назвою пісні, виконавцем або жанром.

Протягом останнього року Android Auto досить сильно змінився, і ми сподіваємось, що він буде покращуватися з кожною новою версією програмного забезпечення. Все більше і більше виробників також додають можливості своїх автомобілів. Тож є велика ймовірність, що ваш наступний автомобіль зможе запустити Android Auto (якщо у вас ще немає сумісного). Всім, хто любить свій смартфон на Android, варто спробувати Android Auto.

Останні повідомлення