Як керувати сховищем фото і відео для iPhone

Фотографії та відеозаписи займають багато місця на вашому мобільному пристрої. Якщо у вас не вистачає кімнати, є спосіб заощадити місце, яке не передбачає їх видалення, особливо якщо ви вже користуєтесь бібліотекою фотографій iCloud. Незрозумілий елемент керування у налаштуваннях Фотографії називається Оптимізуйте сховище iPhone зберігає ескізи замість оригінальних фотографій та відео, що дозволяє економити простір, зберігаючи доступ до ваших зображень. Поки у вас є достатньо місця в iCloud для зберігання оригіналів, ви можете зберігати скільки завгодно фотографій та відео, не збільшуючи слухавку.

Бібліотека фотографій iCloud від Apple є надзвичайною зручністю - вона зберігає та відображає ваші фотографії на всіх ваших пристроях. Але якщо на деяких із цих пристроїв не вистачає місця, видалення фотографій із відеокамери також видаляє їх скрізь. Це не те, що ти хочеш.

Замість того, щоб насправді видаляти зображення, ви можете заощадити на просторі, який вони займають при збереженні з вихідною роздільною здатністю. У iOS 13 увімкнітьОптимізуйте сховище iPhone керування у налаштуваннях "Фотографії", що дозволяє вашому iPhone перетворювати ваші зображення з високою роздільною здатністю у легкі мініатюри. Оригінальні фотографії все ще зберігаються в iCloud, і ви також можете створити їх резервні копії на своєму Mac або зовнішньому диску. За допомогою цього елемента керування оптимізацією ви отримуєте найкраще з обох світів: усі ваші фотографії доступні вам у будь-який час і в будь-якому місці, де ви хочете їх побачити, і ви зможете уникнути місця для зберігання. Ось як це налаштувати.

як керувати сховищем для зберігання фото та відео iphone1як керувати зберіганням фото та відео для iphone3як керувати зберіганням фото та відео для iphone4Управління зображеннями iPhone
  • Торкніться Налаштування> ваше ім’я> iCloud> Фотографії.
  • Ввімкнути Фотографії iCloud.
  • Перевірте Оптимізуйте сховище iPhone.

Перевірка оптимізації - це один із двох варіантів, який ви отримуєте в налаштуваннях Фото. Інший є Завантажте та зберігайте оригінали. Якщо ви перевірите Завантажте та зберігайте оригінали, всі фотографії, які ви знімаєте на iPhone, залишаються на вашій слухавці з повною роздільною здатністю. Крім того, будь-яка фотографія, яку ви робите, зберігаєте на своєму Mac або зберігаєте у своїй бібліотеці фотографій iCloud, також завантажується на ваш iPhone у високій роздільній здатності.

Оптимізуйте сховище iPhone не відображає всі ваші зображення як ескізи відразу - ви можете отримати комбінацію як мініатюр, так і зображень із високою роздільною здатністю, залежно від того, скільки місця у вас на слухавці.

Як iPhone вирішує, які фотографії зберігати у високій роздільній здатності, а які стискати в ескізи? У ньому завжди зберігатимуться найновіші зображення чи відео, зняті або переглянуті з високою роздільною здатністю. Це може змінюватися з часом залежно від того, скільки зображень ви знімаєте та зберігаєте та скільки місця на вашому телефоні. Алгоритм працює автоматично у фоновому режимі на основі фотографій, які ви нещодавно переглядали, і врівноважує їх між тим, скільки місця вам потрібно для додатків та інших даних.

Люди, які мають багато місця на своїх телефонах, матимуть більше зображень та відео з високою роздільною здатністю, що зберігаються локально, ніж ті, у кого менше місця. Якщо ви хочете збільшити стиснене зображення, торкнувшись його, ви завантажите повну роздільну здатність лише цього зображення на ваш телефон. Ви побачите, як стиснуті зображення завантажуються в режимі реального часу, оскільки вони позначені внизу праворуч колом завантаження, коли вони надходять із iCloud.

Останні повідомлення