Як забути мережу на Mac

Зручно, що наші ноутбуки швидко запам’ятовують знайомі мережі, не вимагаючи дозволу на підключення, але іноді вам захочеться забути мережу вручну. Наприклад, якщо вам важко з офісом або домашнім Wi-Fi, іноді все, що вам потрібно зробити, це видалити мережу з налаштувань Wi-Fi, а потім знову підключитися. Цей посібник покаже вам, як забути мережу на Mac за три простих кроки. У нашому посібнику ми використовуватимемо найновішу версію MacOS, Catalina, однак для більшості версій MacOS кроки однакові.

Крок 1: Відкрийте Налаштування мережі

Як забути мережу в MacOS

Спочатку наведіть курсор миші до панелі пошуку, а потім натисніть піктограму Wi-Fi. Це відкриє список усіх ваших мереж Wi-Fi поблизу. Звідси натисніть Відкрийте Налаштування мережі внизу списку.

Тут ви знайдете всі розширені налаштування мережевих пристроїв вашого Mac.

Крок 2: Відкрийте Додаткові налаштування

Як забути мережу в MacOS

Тут ви можете додавати та видаляти мережеві адаптери, вимикати або вмикати Wi-Fi та налаштовувати параметри для своїх окремих мереж Wi-Fi - чи потрібно автоматично підключатись до певних мереж, чи просити приєднатися до нових мереж. Тут ви також можете побачити свою мережеву IP-адресу, яка може бути корисною для діагностики інших мережевих проблем. Майте на увазі це меню, якщо забуття мережі не вирішить проблеми з Wi-Fi, оскільки воно містить корисну інформацію для подальшого усунення несправностей. З огляду на це, все, що ми тут будемо робити, - це натискання Розширений внизу і переходьте до нашого останнього кроку.

Крок 3: Видаліть мережу

Як забути мережу в MacOS

Після натискання кнопки Додатково ви побачите безліч опцій та панелей налаштувань, про які не потрібно турбуватися. Це меню ви використовували б для ручного додавання мереж, вивчення ваших налаштувань TCP / IP, налаштувань мережевого обладнання та унікальної адреси Wi-Fi вашого Mac. Якщо існують різні мережі Wi-Fi, якими ви регулярно користуєтесь, ви можете вибрати та перетягнути мережу, щоб налаштувати їх порядок. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на мережу і перетягнути її вгору або вниз.

Якщо є мережа, яку ви хочете вилучити із цього списку, виберіть її та натисніть на піктограму мінус, розташовану внизу списку. Ця дія видалить мережу зі списку.

Сподіваємось, це має прояснити проблему з мережею. Можливо, вам доведеться перезавантажити Mac і знову підключитися до Інтернету, щоб вирішити будь-які проблеми. А якщо ти досі маючи проблеми після цього, можливо, пора перевірити один з наших інших путівників - можливо, у вас є більша проблема на руках.

Останні повідомлення