Як знайти Saint-14 і отримати ідеальну рушницю Paradox у Destiny 2

У нарощуванні до Доля 2 Новий Сезон Світанку, Банджі показав, що сезон матиме розповідь, яка обертається навколо легендарного Титану Сен-14. У новому сезоні ви зустрінете Сен-14 і отримаєте його рушницю Perfect Paradox. Однак ці сюжетні ритми спочатку трохи приховані, і вам потрібно пройти ряд послідовно підключених квестових ліній, а не належні сюжетні місії. Якщо ви шукаєте "кампанію сезону світанку", ось все, що вам потрібно знати, щоб отримати Perfect Paradox і зустріти Сен-14.

Крок 1: Завершіть питання часу

Для початку вам потрібно виконати квест A Matter of Time, який ви отримаєте від Ikora Rey під час завантаження гри. Ви можете ознайомитись з нашим путівником "Час часу", який пояснює, як розблокувати діяльність "Сонячний годинник" на Меркурії.

Закінчивши свій перший сонячний годинник, поговоріть з Осірісом, щоб завершити квест. А зараз, відступите і поговоріть з ним ще раз. У нього буде три нові місії, які ви маєте взяти, включаючи одну, яка дозволяє активувати обеліск Марса. Щоб продовжити історію, візьміть квест «Відновлення минулого». Тут ви можете відчути невелику помилку, коли ви заберете один із трьох квестів, а інші два більше не з’являтимуться. Якщо це трапиться, просто закрийте розмову з Озірісом і поговоріть з ним ще раз.

Доля 2 Ідеальний парадокс

Крок 2: Відновлення минулого

Є два кроки до цього квесту. По-перше, вам потрібно буде отримати 100 рушниць і 25 вбивств рукопашним боєм. Квест визначає «здібності ближнього бою», проте, схоже, до цього зараховуються звичайні рукопашні. Займіться своїми звичними процедурами PVE і виводьте ворогів з рушниць та ударів, щоб завершити це.

Після цього вам потрібно буде виконати удар "Піраміда" та зібрати п'ять підсилювачів зброї. Ці предмети можна отримати, виконуючи удари, матчі Тигля або матчі Гамбіт. Ви отримаєте одного за завершення "Пірамідії", тож ви можете запустити його першим, щоб убити двох зайців одним каменем. Запустіть вибрану діяльність кілька разів після цього, поки не з’явиться достатньо підсилювачів зброї.

Щойно ви це зробите, поговоріть з Осірісом, і він дасть вам дві речі: «Ідеальний парадокс Сен-14» і ваш «Ідеальний парадокс». Приберіть Сен-14, бо ви доставите його йому під час наступного квесту.

Доля 2 коридори часу

Крок 3: Неможливе завдання

Отримавши Ідеальний парадокс, поговоріть з Осірісом ще раз, і він матиме для вас ще одне завдання - Неможливе завдання. Для початку вам потрібно буде зібрати частини Vex на Меркурії, Іо та Нессі. Для цього вам потрібно буде подорожувати до кожної планети і прямувати до п’яти Х, які з’являються на кожній карті. Коли ви перейдете до кожного місця, ви побачите плаваючий куб Vex. Зніміть тих, і ви зберете частину.

Деякі з них може бути складно знайти. Хоча багато хто з них просто вимагає певних спостережень з орлиними очима, деякі вимагають трохи більше просторової обізнаності. Наприклад, вам потрібно буде зайти в сектор «Коло втрачених кісток», щоб знайти одну з частин Іо Векса. Тим часом на Меркурії вам потрібно буде спустити крайню праву частину вниз через всю прірву. В іншому випадку дотримуйтесь знаків X, і ви зазвичай знайдете ящики, засунуті в виступи або плаваючі над вами.

Як тільки це буде зроблено, вам потрібно буде вбити багато Vex. Квест говорить про те, що вам потрібно буде зібрати 25 ядер Vex, перемігши складних Vex (Vex з жовтими смужками) і зібрати 50 радіолярійних рідин, вбиваючи будь-якого Vex точними пострілами. Очевидно, ви можете подвоїтися тут, вбиваючи складного Векса за допомогою точних вбивств, коли це можливо. Побувайте в щільних районах Векса, таких як Меркурій або Могила Вартові на Нессі, і вирушайте в Векс, поки це не буде завершено.

Поговоріть з Осірісом ще раз, і він дасть вам належну сюжетну місію, Коридори часу, частина 1. Щоб розпочати це, взаємодійте із сонячним годинником поруч із Осірісом. На початку місії ви будете продовжувати входити в круглі кімнати, наповнені Вексом. Тут не потрібно нічого вбивати; просто шукайте відчинені, світяться двері кожного разу, коли ви входите в них і прямуєте до них, щоб прогресувати. Як тільки ви пройдете це, вам потрібно буде знищити деяких ворогів, щоб відкрити великі світяться ворота, що ведуть до Сен-14.

Зустріч закінчується великим босом між вами та двома елітними ворогами, Слугою та Танком. Сервітор захищає танк від пошкодження, тому сфокусуйте вогонь на цьому першим. Після того як щит танка буде знищений, знищуйте його, як і будь-який інший танк. Тут з’являється маса ворогів, але, на щастя, кімната не є темною зоною, тому не потрібно боятися витиратися.

Закінчіть бій і взаємодійте зі Сен-14, щоб дати йому рушницю. На цьому його історія поки що закінчується, або, принаймні, до другої частини цього сезону.

Останні повідомлення