Як використовувати iMessage від Apple у iOS 13

З виходом iOS 10 Apple повністю оновила iMessage, перетворивши платформу із простої заміни SMS на функціональний досвід обміну повідомленнями. Зараз ми перейшли на iOS 13.3, і нам просто подобається, як дозрівали iMessages за останні кілька років. Але чи знаєте ви, як отримати доступ до всіх цікавих функцій?

Ми робимо ставку, що ні.

Хоча Apple, як правило, робить своє програмне забезпечення досить простим у використанні, iMessage - це не ваша типова платформа для SMS. Тепер ви можете додавати наклейки, спецефекти, GIF-файли, надсилати гроші, ділитися музикою, грати в ігри, надсилати ескізи тощо. У ньому навіть є спеціальний простір в App Store лише для створення вашого арсеналу iMessage.

Незалежно від того, новачок ви у iOS або досвідчений ветеран, ось як отримати максимум від iMessage.

Початок роботи з iMessage

Це працює на моєму телефоні?

Безпека iMessage Критчанут / Shutterstock

Щоб використовувати нову платформу iMessage, потрібно мати принаймні iOS 10 на своєму текстовому пристрої за замовчуванням. Щоб отримати повний досвід, вам і одержувачу потрібен iMessage. Однак ваші друзі з Android не повністю втратили задоволення.

Щоб використовувати iMessage як платформу обміну текстовими повідомленнями за замовчуванням, потрібно мати пристрій із SIM-карткою. Зазвичай це iPhone, але ви можете використовувати iPad із спеціальним номером мобільного телефону та послугою обміну текстовими повідомленнями. Все інше, підключене до вашого облікового запису iMessage - MacBook, iPod Touch, Apple Watch тощо - працює через цей базовий номер мобільного телефону.

Саме це робить платформу iMessage від Apple такою чудовою: ви можете писати тексти з будь-яких синхронізованих пристроїв iOS, TabletOS та MacOS, зберігаючи при цьому iPhone у кишені. Однак є кілька налаштувань, які можна ввімкнути на кожному пристрої.

Увімкнення iMessage

На пристрої iOS та iPadOS, переконайтеся, що iMessage активовано, дотримуючись цих інструкцій:

Крок 1: Торкніться значка шестірні на головному екрані, щоб відкрити Налаштування додаток.

Додаток налаштувань iPhone

Крок 2: За допомогою Налаштування тепер відкрийте програму, прокрутіть вниз і торкніться Повідомлення варіант.

Налаштування повідомлень iPhone

Крок 3: На iOS параметр iMessage з’являється у верхній частині наступного екрана. Для iPadOS він містить заголовки панелі праворуч. В обох випадках торкніться налаштування, щоб увімкнути перемикач (зелений), якщо це ще не зроблено.

iPhone Увімкніть iMessages

Крок 4: Зачекайте активації.

Ще одне важливе, що слід зауважити, - анімація не працюватиме, якщо у вас є зменшити рух включено. Йти до Налаштування> Доступність >Рух щоб вимкнути функцію, якщо вони не працюють.

iPhone зменшує рух

На вашому пристрої MacOS, переконайтеся, що iMessage активовано, дотримуючись цих інструкцій:

Крок 1: Клацніть на Повідомлення на док-станції.

Відкриті повідомлення MacOS

Крок 2: За допомогою Повідомлення додаток відкрито, натисніть Повідомлення розташована у верхньому лівому куті.

Крок 3: Клацніть на Преференції у спадному меню.

Налаштування повідомлень MacOS

Крок 4: У наступному спливаючому вікні клацніть на iMessage вкладку, якщо вона не активна за замовчуванням.

Крок 5: Поставте прапорці біля Увімкнути цей обліковий запис і Увімкніть Повідомлення в iCloud.

MacOS Увімкнення повідомлень iMessages

Тепер, коли ви активували iMessage на всіх трьох платформах, ви можете перейти до наступного розділу нашого посібника.

Як використовувати iMessage на вашому iPhone

iPhone Надішліть своє повідомлення

Надсилання та отримання iMessages нічим не відрізняється від надсилання та отримання SMS-повідомлень, і все це робиться за допомогою програми Повідомлення за замовчуванням. Щоб надіслати повідомлення, просто введіть те, що ви хочете сказати, у текстове поле та торкніться зеленої стрілки, щоб надіслати. Це воно! Якщо клавіатура коли-небудь зникає, просто торкніться текстового поля, і воно з’явиться знову.

Коли ви надсилаєте повідомлення одержувачу за допомогою пристрою Apple, ваш повітряні кулі чату сині. Якщо ви комусь надсилаєте текстові повідомлення з пристроєм Android або іншим пристроєм, який не є Apple, ваш повітряні кулі чату зелені.

Ви також можете використовувати аудіо, але інструкції залежать від версії iOS, запущеної на вашому телефоні. Ви можете побачити мікрофон (або невеликі вертикальні звукові смуги) у текстовому полі для надсилання голосових повідомлень, а не тексту. Піктограма мікрофона, розміщена поруч із віртуальною пробілом, дозволяє вам диктувати своє повідомлення та відправляти його у вигляді тексту. У iOS 13 ця кнопка диктування переміщена в нижній правий кут екрана під клавіатурою.

Зверніть увагу, що ви не побачите кнопку звукових повідомлень під час надсилання текстів на Android або інші пристрої - звукові повідомлення призначені лише для пристроїв Apple. Однак ви все ще можете використовувати диктант для надсилання текстового повідомлення.

Ви можете зробити більше, ніж надсилати лише слова та речення. Платформа iMessage від Apple пропонує безліч функцій, таких як додавання ефектів, GIF-файлів, статичних зображень, реакцій, Animojis тощо. Читайте далі, щоб дізнатись, як можна оживити повідомлення, незалежно від того, чи одержувач на пристрої iPhone або Android.

Текстові ефекти

Якщо ви хочете додати ефекти до свого повідомлення, виконайте жест Force Touch на зеленій стрілці перед тим, як відправити повідомлення. Зробіть це, сильно натиснувши на зелену стрілку, щоб відкрити Надіслати з ефектом меню. Потім ви побачите дві категорії: Міхур і Екран.

Ефекти iMessages

Міхур ефекти відображаються за замовчуванням. Шлем, Голосно, Ніжна, і Невидиме чорнило всі бачать ваші слова у супроводі відповідного ефекту, який надає їм більший вплив і дозволяє передати емоцію. Просто натисніть, який з них ви хочете застосувати ефект, і надішліть повідомлення.

Торкніться значка Екран і ви отримаєте доступ до більш драматичних, повністю анімованих ефектів, ніж просто бульбашки. До них належать Відлуння, Прожектор, Повітряні кулі, Конфетті, Любов (велике світловідбиваюче серце), Лазери, Феєрверки, Падаюча зірка, і Святкування. Якщо жодне з них не підходить, просто натисніть «X», щоб повернутися до стандартного перегляду повідомлень.

Якщо одержувач використовує iMessage, ваші ефекти автоматично відображаються у відкритому повідомленні. Якщо одержувач використовує пристрій, який не є компанією Apple (Android тощо), ефект не з’явиться. Натомість у повідомленні буде вказано "надіслано феєрверком" або щось подібне разом із передбачуваним текстом.

Реакції

Реакції iMessages

Замість того, щоб додати смайлик, як тільки надійде повідомлення, чому б не додати свою реакцію на саме повідомлення?

Наприклад, ви погоджуєтеся з повідомленням і хочете підняти йому великі пальці. Тривале натискання повідомлення, і екран розмивається, зберігаючи для повітряної кулі повідомлення та панелі інструментів. Тут ви побачите значки для любові, великі пальці вгору, великі пальці вниз тощо. Просто натисніть відповідну реакцію, щоб прикріпити її до повітряної кулі.

Зручні поради iMessage

Стікери, смайлики та програми

Смайли та люди

Усі звичайні смайли доступні в iMessage через вибрану вами клавіатуру, будь то власна пропозиція Apple або альтернатива. Однак iMessage пропонує безліч додаткових наклейок та смайликів, які доступні на спеціальному порталі в App Store.

Ящик додатків iMessages

Ваше повідомлення включає шухляду додатків (або панель) над клавіатурою. За замовчуванням він включає Store, Photos, Music, Digital Touch, #images, Apply Pay, Animoji та Memoji. Він також включає піктограми для всіх сумісних програм, які вже встановлені на вашому пристрої. Якщо ви не бачите цього шухляди (панелі), торкніться сірого значка Store, який стоїть поруч із полем введення тексту, і він з’явиться. Далі торкніться синьої піктограми Store на панелі програм.

iMessages App Store

App Store ковзає вгору і здебільшого заповнює ваш екран. Тут ви знайдете безкоштовні та платні наклейки, ігри, смайли та багато іншого, щоб оживити ваші повідомлення. Просто виберіть та встановіть вибрану вами програму iMessage так само, як і будь-яку іншу програму з App Store. Якщо ви не знаєте, з чого почати, перегляньте наш список найкращих програм, ігор та наклейок iMessage.

Ви можете будь-коли керувати цими програмами, дотримуючись цих інструкцій:

Крок 1: Прокрутіть ліворуч на панелі програм і торкніться три крапки Більше піктограма, розташована праворуч.

Кнопка додаткової панелі додаткової програми iMessages

Крок 2: З'явиться список сумісних програм. Торкніться Редагувати розташований у правому верхньому куті.

Крок 3: Торкніться перемикача програми, розташованого праворуч, щоб увімкнути його (зелений) або вимкнути (сірий) у iMessages. Торкніться зеленого значка «плюс», щоб додати його до вибраного, або червоного значка «мінус», щоб видалити його із вибраного.

iMessages Редагувати список програм

Крок 4: Торкніться значка Готово у верхньому правому куті.

Крок 5: Торкніться іншого Готово у верхньому лівому куті списку програм.

GIF-зображення та картинки

iMessage Додати зображення

Окрім смайлів та наклейок, ви також можете додавати зображення та GIF-файли до розмови iMessage. Просто натисніть піктограму Store поруч із текстовим полем, якщо панель додатків ще не відкрита. Прокрутіть ліворуч на панелі та торкніться значка # зображення піктограми та введіть тему у відповідне поле пошуку. Торкніться потрібного зображення та його вставленого у поле введення тексту. Введіть текстове повідомлення, якщо хочете, а потім натисніть зелену стрілку, щоб надіслати.

Як варіант, якщо ви встановили Giphy, він має розширення для iMessage. За умови, що розширення активовано в розділі управління, виберіть замість # зображення на головному екрані, щоб побачити безліч інших варіантів.

iMessage Додати фото

Спільний доступ до ваших фотографій, як у прямому ефірі, так і з вашої камери, теж дуже простий. На головному екрані повідомлення торкніться сірого значка камери ліворуч від поля введення тексту, щоб надіслати знімок у реальному часі за допомогою камер телефону. Торкніться значка Фотографії додаток у шухляді програми, щоб надіслати зображення, збережене у вашому рулоні камери.

Слухайте Apple Music

iMessage Поділитися музикою

Це в першу чергу для абонентів Apple Music. У шухляді додатка Музика Ця опція дозволяє ділитися нещодавно відтвореними піснями з кимось іншим. Однак якщо ви не підписалися на Apple Music, ви зможете почути лише попередній перегляд відповідної пісні.

Як показано вище, натисніть нещодавно відтворену пісню, і вона автоматично завантажиться в поле текстового повідомлення. Додайте власне повідомлення, якщо хочете, і натисніть зелену кнопку зі стрілкою, щоб надіслати. Простенька.

Digital Touch

iMessage Digital Touch

Отримайте доступ до Digital Touch, прокручуючи ліву панель програми та торкаючись значка серця. Це являє собою невелику чорну рамку в нижній половині екрана, доповнену круговим кольоровим варіантом з одного боку та значком камери з іншого. Тут ви можете каракулювати пальцем, використовуючи сім різних кольорів, надсилати круті ефекти або використовувати фронтальну камеру для зйомки відео чи зображення.

Ось сім способів надіслати ескіз або ефект:

  • Розбите серце Торкніться і перетягніть два пальці вниз по екрану
  • Вогненна куля Торкніться і утримуйте екран одним пальцем
  • Серцебиття - Торкніться і утримуйте екран двома пальцями
  • Поцілунок - Торкніться екрана двома пальцями
  • Ескіз - Намалюйте пальцем, використовуючи вибір із семи кольорів
  • Натисніть - Торкніться пальця, щоб надіслати крутий ефект дзвінка

Щоб надіслати малюнок або відео, у комплекті з ескізами торкніться піктограми камери праворуч від чорної рамки (ескізна панель). На екрані з’являється пряма трансляція з вашої фронтальної камери разом із кольоровими зразками, викладеними вгорі. Внизу ви побачите кнопки для фотозйомки (біла), захоплення відео (червона) та піктограму камери для перемикання на задню камеру.

Відео триває 10 секунд. Поки ви знімаєте, ви можете малювати та додавати ефекти, поки не закінчиться ваша 10-секундна тривалість. Закінчивши, торкніться значка синьої стрілки, щоб додати кліп до повідомлення. Додавання ескізів та ефектів до знімків, зроблених камерою, працює так само.

Нарешті, замальовка в маленькій чорній скриньці Digital Touch - це - складний. Для більш широкого робочого простору знайдіть маленьку лінію між панеллю шухляд програми та ескізною панеллю. Утримуйте палець на цій лінії та проведіть пальцем вгору, щоб увійти в повноекранний режим. Це значно полегшує створення вашого шедевра.

Анімодзі

iMessage Animoji

Для цього вам знадобиться пристрій, що підтримує Face ID. Анімодзі для зйомки потрібна камера TrueDepth ваш дані обличчя, щоб він міг належним чином анімувати обличчя мавпи, робота, черепа, інопланетянина, какашки та багато іншого.

Прокрутіть ліворуч на шухляді програми та торкніться мавпоподібного обличчя Анімодзі кнопку. У нижній частині екрана представлений ряд граней, які можна прокрутити, проводячи пальцем ліворуч або праворуч. Виберіть піктограму, яку потрібно анімувати, а потім наблизьте пристрій до свого обличчя, поки не розпочнеться попередній перегляд анімації в режимі реального часу.

Просто натисніть червону кнопку запису та зніміть до 30 секунд анімації, включаючи звук. Закінчивши, натисніть червону кнопку, щоб зупинити запис. Анімація миттєво відтворюється як попередній перегляд, однак ви можете поміняти обличчя, проводячи пальцем вліво або вправо. Торкніться синього Повтор посилання, якщо вам потрібно переглянути попередній перегляд ще раз.

Якщо анімація пройде, натисніть синю кнопку зі стрілкою для автоматичного надсилання. Якщо ні, натисніть червону кнопку сміття, щоб розпочати спочатку.

Заключна примітка

Apple iOS 10 Beta 1 Маларі Гокі / Цифрові тенденції

Цифрові медіа, якими обмінюються в iMessage - тобто відео, картинки або зображення Digital Touch - з часом зникнуть у ваших текстах, щоб зберегти локальне сховище. Швидше за все, ви побачите два варіанти: завантажити та зберегти. Оскільки всі вкладені носії знаходяться в iCloud, ви можете просто натиснути Завантажити щоб побачити, що Ви спочатку надіслали. Щоб зберегти аудіо та цифрові мультимедійні носії, торкніться значка Тримай варіант, зазначений під кожним вставленим елементом.

Останні повідомлення