Як вимкнути 3D та Haptic Touch в iOS 13

У 2015 році, коли Apple випустила iPhone 6S, вона також представила новий інтерфейс iOS під назвою 3D Touch. Ця функція використовує чутливу до тиску поверхню iPhone, щоб допомогти вам переглядати, орієнтуватися та контролювати деякі аспекти програм та функцій пристрою. Ви можете використовувати його для виклику швидких дій програми, попереднього перегляду сповіщень, керування діями з Центру керування та "заглядання та спливання" деяких програм без необхідності їх запуску.

як вимкнути тривимірний та тактильний дотик в iOS 13Як вимкнути 3D і тактильний дотик в iOS 13Як вимкнути 3D і тактильний дотик в iOS 13

3D Touch використовувався в моделях iPhone 6S, 7, 8, X та XS, перш ніж був замінений Haptic Touch, який реагує лише на тривалість натискання пальцем. Хоча деякі люди змогли використати 3D Touch на свою користь і глибоко пропуститимуть його, інші вважали його в кращому випадку неінтуїтивним, а в гіршому - надокучливим. У цій статті пояснюється, як вимкнути 3D Touch на iPhone, які його мають, і як вимкнути Haptic Touch.

Як вимкнути 3D Touch і Haptic Touch

як вимкнути 3D та тактильний дотик в iOS 13Як вимкнути 3D та тактильний дотик в iOS 13як вимкнути тривимірне та тактильне дотик в iOS 13

Незалежно від того, чи є реакція на дотик тривимірною чи гаптичною, деякі люди ненавидять однаково, і ніколи не можуть знайти чи зрозуміти тонкощі преси цієї легкої та середньої фірми або не знаходять результатів корисними. Якщо це ви, є спосіб позбавити телефон постійних реакцій на натиск ваших неправдивих пальців.

Ось як ви вимикаєте 3D Touch.

  • Відкрийте Налаштування додаток.
  • Натисніть Доступність.
  • Натисніть Торкніться.
  • Натисніть 3D & Haptic Touch.
  • Перемкнути 3D Touch вимкнено.
як вимкнути тривимірне та тактильне дотик в iOS 13Як вимкнути 3D та тактильний дотик в iOS 13як вимкнути тривимірний та тактильний дотик в iOS 13

Після вимкнення вас більше не турбуватиме вібруючий телефон щоразу, коли ви торкаєтеся скла або попереджень та меню, які можуть супроводжувати його, залежно від того, де ви натиснули. Ви можете обробляти свій телефон до душі, не провокуючи несподіваних дій.

Що стосується Haptic Touch, то насправді неможливо повністю вимкнути цю функцію. Однак ви можете змінити чутливість Haptic Touch, щоб функції Haptic Touch не спрацьовували так швидко. Ось як ви це робите:

  • Відкрийте Налаштування додаток.
  • Натисніть Доступність.
  • Натисніть Торкніться.
  • Натисніть3D & Haptic Touch(абоHaptic Touchякщо у вас iPhone Haptic Touch-only).
  • ТоркнітьсяПовільнопід Довжиною дотику.

Це буде означати, що вам доведеться натискати на екран довше, щоб спрацьовувати Haptic Touch. Це може допомогти вам уникнути випадкової його активації, що іноді може дратувати.

Різниця між 3D Touch і Haptic Touch

iOS 13 покинув 3D Touch, замінивши його чимось схожим - Haptic Touch. Різниця між 3D Touch і Haptic Touch полягає в тому, що перший реагує на різні рівні тиску різними реакціями та характеристиками. Haptic Touch, навпаки, не розрізняє силу чи інтенсивність тиску. Швидше, він відстежує тривалість натискання пальцем. Цей дзвінок і відповідь залежать від чутливості до тиску, вбудованої на екран iPhone. Залежно від того, яка модель iPhone у вас є, ви отримаєте той чи інший - або обидва. 3D Touch - це апаратна функція. Отже, йому потрібен спеціалізований екран, чутливий до тиску. І навпаки, Haptic Touch заснований на програмному забезпеченні і може працювати на пристроях із чутливим обладнанням екрану або без нього.

Наприклад, нові iPhone 11 та iPhone 11 Pro замінюють 3D Touch на Haptic Touch. Як і на iPhone XR, тактильний зворотний зв’язок складається з тонкої вібрації у відповідь на тривале натискання. Старі моделі з чутливим до дотику склом можуть все ще зберігати оригінальну функцію 3D Touch.

Якщо справа доходить до цього, вимкнення 3D та Haptic Touch дозволяє додатково налаштувати роботу iOS. Але залежно від типу вашого телефону, навігація може виявитися незграбною або незручною. На щастя, ви можете вимкнути обидві функції в будь-якій версії iOS, хоча ви не зможете додати 3D Touch на пристрій, який спочатку не постачався з ним.

Останні повідомлення