Як швидко подорожувати в RDR2

В Red Dead Redemption 2, ви, мабуть, отримаєте задоволення від вивчення величезного світу, який він може запропонувати. Врешті-решт, частина розваг натрапляє на маленькі враження, про які ви б упустили, якби прокручували карту за допомогою швидких меню подорожей. Однак ви можете пропустити більшу частину досліджень, якщо хочете, швидкими подорожами - але вам доведеться зробити кілька підготовчих дій, перш ніж зможете це зробити. Однак гра не дуже багато пояснює цю функцію, оскільки вона хоче, щоб ви насолоджувались усім повільно та методично.

Цей посібник проведе вас через те, що вам потрібно знати про швидкі подорожі в одиночній програмі RDR2.

Подальше читання:

  • Все, що вам потрібно знати про Red Dead Online
  • Кращі моди Red Dead Redemption 2
  • Red Dead Redemption 2: Як знайти найкращих коней
  • Red Dead Redemption 2 чит-код і як їх активувати

Швидка подорож з вашого табору

Існує два методи швидкої подорожі RDR2. Перший спосіб швидкої подорожі можна розблокувати після Розділу 2. Вам потрібно буде розібратися в основних сюжетних місіях та виконати Позику Грошей та Інші Гріхи. На цьому етапі ви розблокуєте книгу у своєму таборі, що дозволить вам придбати предмети та модернізацію, щоб покращити життя Артура та його побратимів. На цьому етапі переконайтеся, що ви придбали голландський намет (First Things First) за 220 доларів, а потім фургон Артура (Next in Line) за 325 доларів.

Після цього ви знайдете карту збоку від намету Артура, що дозволить вам вибрати різні місця на карті, до яких можна швидко подорожувати. Це призведе до того, що Артур візьме диліжанс до місць навколо карти. Приємно те, що це безкоштовно, і ваш кінь піде з вами, що робить цей зручний та ефективний спосіб легким пересуванням. Вам потрібно буде відвідати район, до якого ви хочете швидко поїхати, перш ніж він з’явиться як варіант на карті.

Швидкі подорожі з міста в місто

Інший спосіб швидкої подорожі передбачає перевезення диліжанса з міста в місто. Цей спосіб схожий на подорож із вашого табору, лише не безкоштовний. Щоб скористатися цим методом, підійдіть до одного з пунктів диліжансів на карті - позначеного покажчиком, знайденим у головних містах. Коли ви підійдете, там буде перераховано всі місця, які ви відвідали, з різними цінами на кожне, залежно від відстані. Зробивши вибір, ви отримаєте ярлик сцени диліжанса, який злітає та прибуває до вашого нового пункту призначення. Ви не можете постійно швидко подорожувати, використовуючи цей метод, оскільки після прибуття до пункту призначення настає невелике похолодання. Спіть у готелі, щоб диліжанс знову з’явився, якщо це доставляє вам клопоти.

Неможливо швидко подорожувати, не скориставшись одним із двох методів, тобто якщо ви перебуваєте в пустелі, вам потрібно буде покататися на коні або пройти до найближчого місця швидкого проїзду. Гра створена для того, щоб спонукати вас до вивчення, тому вам спочатку слід заповнити карту, перш ніж добре використовувати цю функцію. Після того, як ви перейдете до всіх місць на карті, ви, швидше за все, опинитеся в розділі після гри, минувши кінцеві титри, тому швидкі подорожі стануть набагато важливішими в цей момент.

Останні повідомлення