Як видалити дані про місцезнаходження зі своїх фотографій iPhone у iOS 13

Коли ви знімаєте фотографію на своєму iPhone або iPad, iOS автоматично використовує GPS для запису точного місця пострілу. Це надзвичайна зручність, оскільки дозволяє каталогізувати безліч зображень за точним місцем розташування (а також за випадком). Це допомагає сортувати фотосесії та допомагає стежити за родиною та друзями протягом багатьох років.

Здебільшого вітаються метадані розміщення фотографій. Однак іноді це не так.

Коли ви ділитеся фотографією з координатами геолокації, позначеними в даних EXIF ​​фотографії, глядачі можуть за допомогою програми «Фотографії» з’ясувати, де зроблено знімок. Коли ви публікуєте фотографії в соціальних мережах, особливо в Twitter, ви, мабуть, не хочете розміщувати фотографії, які знаходяться занадто близько до дому - або в у вашому домі - без способу видалити цю інформацію та захистити вашу конфіденційність. Навіть з Facebook, який славиться тим, що стежить за вами по всьому Інтернету, вам може бути не комфортно розміщувати зображення, що містить стільки цінних даних.

Видалення даних геолокації із зображень у iOS 13

За допомогою iOS 13 Apple подвоює свою прихильність до технологій безпеки та захисту від відстеження, надаючи новий спосіб видалення інформації про місцезнаходження фотографій з будь-якого знімка, перш ніж ділитися з кимось або в соціальних мережах. Тепер ви можете видалити місце розташування з фотографій, відеозаписів чи кількох зображень та фільмів, які ви хочете надіслати через пошту, повідомлення, Facebook, Twitter, Messenger або будь-яку іншу програму. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про те, що незнайомець дізнається ваше місцезнаходження на ваших знімках з iPhone. Ось як це зробити.

як видалити дані про місцезнаходження зі фотографій iphone в iOS 13як видалити дані про місцезнаходження з фотографій iphone в iOS 13 location2як видалити дані про місцезнаходження зі фотографій iphone в iOS 13 location3як видалити дані про місцезнаходження зі фотографій iphone в iOS 13
 • Знімайте свої фотографії або відео, як зазвичай, за допомогою програми Камера.
 • Знайдіть фотографію у своїх альбомах.
 • Якщо ви просто ділитесь одним зображенням чи відео, відкрийте його та торкніться значка Поділитися кнопку.
 • Щоб поділитися кількома фотографіями та відео, торкніться Виберіть у вікні альбому або розділу торкніться всіх файлів, які ви надсилаєте, і торкніться значка Поділитися кнопку.
 • Коли ви збираєтеся поділитися у додатку Фотографії, спостерігайте за новим Варіанти в iOS 13.
 • Натисніть Варіанти а на наступній панелі вимкніть Розташування.
 • Потім надішліть свою фотографію через будь-який вподобаний канал. Тепер глядач не зможе розшифрувати місце, де він був знятий. Зверніть увагу, що перемикач не є історичним, але його слід скидати після кожного надсилання.

Ви можете видалити місце розташування лише в програмі iPhone Photos, тому не забудьте поділитися своїми знімками безпосередньо з програми. Ця зручна функція конфіденційності iOS 13 призначена лише для фотографій та відео, якими ви ділитесь з іншими. Фотографії, розміщені на вашому пристрої, зберігають всю інформацію про своє місцезнаходження - лише ті, що надсилаються за допомогою тексту, електронної пошти чи соціальних мереж, видаляють дані про місцезнаходження. Решта метаданих, пов’язаних із вашим зображенням, - час, тип пристрою, витримка та діафрагма, залишаються на вашому знімку.Ви бачите, що дані про місцезнаходження фактично були вилучені в iOS 13. Щоб переглянути, де було зроблено фото чи відео, проведіть пальцем угору в програмі Фото. Якщо місцезнаходження було ввімкнено під час його зйомки, з’являється карта, яка точно визначає його в Місцях. Якщо вимкнути розташування за допомогою нової функції iOS 13, це означає, що коли ви ділитесь ним, це зображення не містить метаданих про місцезнаходження.

Видалення геолокації з фотографій в iOS 12

Навіть якщо ви ще не встановили iOS 13, ви все одно можете приховати свою геолокацію від зображень, які ви публікуєте для всіх. В iOS 12 існує кілька способів позбавити геотеги з фотографій та відео, але для цього потрібні додаткові кроки і він не такий гнучкий, як iOS 13. Ось як це зробити.

Вимкніть служби локації

як видалити дані про місцезнаходження з фотографій iphone в ios 13як видалити дані про місцезнаходження зі фотографій iphone в iOS 13 location122як видалити дані про місцезнаходження зі фотографій iphone в iOS 13 location123як видалити дані про місцезнаходження зі фотографій iphone в iOS 13 124
 • Вибирайте Налаштування на головному екрані вашого пристрою.
 • Прокрутіть униз, щоб знайти Конфіденційність виділення та торкніться.
 • Торкніться Послуги локації.
 • Торкніться Камера.
 • Торкніться Ніколи.

Ця дія заважає програмі Камера записувати інформацію про місцезнаходження у вашому знімку, тому ви не можете ділитися тим, чого не маєте. Але цей метод може бути незручним, якщо ви хочете зберегти ці метадані для особистого користування, навіть якщо ви не хочете ними ділитися.

Використання сторонніх додатків

Існує безліч сторонніх програм, за допомогою яких можна видалити метадані iPhone Camera. Ось пара наших улюблених.

Метафона: Metapho - це розширення спільного доступу, яке з’являється, коли ви натискаєте команду спільного доступу до будь-якої фотографії на телефоні. Це дозволяє переглядати метадані фотографій iOS, такі як дата, назва файлу, розмір, модель камери, витримка та місце розташування. Ви можете перевірити метадані та експортувати зображення без метаданих. Metapho також надає вам доступ до EXIF-даних ваших фотографій. Існує функція Safe Share, яка позбавляє файли зображень їх геотегів та іншу особисту інформацію. Ви можете використовувати Metapho для зміни даних геолокації, редагування дати та часу, редагування декількох метаданих одночасно та збереження у вигляді нової копії або заміни оригіналу на версію, що підлягає відновленню.

Exify: Exify ($ 2) не тільки дозволяє отримати доступ до надзвичайно детальної інформації про ваші зображення, наприклад, про місцезнаходження, висоту та карти, а також фіксує час за місцевим часом та UTC, а також дозволяє вибірково видаляти, змінювати та замінювати інформацію. Ви можете використовувати Exify для видалення інформації про місцезнаходження та передачі даних GPS іншого файлу зображення.

ViewExif: Розширення програми ViewExif ($ 1) дозволяє обмінюватися зображеннями, не розкриваючи жодної особистої інформації. Ви можете використовувати ViewExif для видалення метаданих файлів зображень, перш ніж ділитися ними в соціальних мережах або надсилати їх електронною поштою.

Останні повідомлення