Як перейти з iOS 10 на iOS 9

Як знизити рівень iOS 9 Apple iPhone 5c витоку Сонні Діксон Якщо ви несамовито шукали в Інтернеті, намагаючись з’ясувати, як знизити iOS 10 і повернутися до iOS 9, ми відчуваємо ваш біль. Правду кажучи, однак, вам, мабуть, відповідь не сподобається. Пряма відповідь полягає в тому, що можна перейти з iOS 10 на iOS 9, але це може зробити лише невелика група людей.

Коротше кажучи, вам доведеться мати iPhone з 32-розрядною архітектурою, який у першу чергу підтримував iOS 10. Це означає, що ви зможете це зробити лише з iPhone 5 або iPhone 5C. Однак поки не святкуйте, якщо у вас є будь-яка пропозиція. Серед тих, хто має будь-який із цих двох iPhone, зможуть знизити версію ті, хто зберігав свої файли BLOB-файлів SHSH, коли вони вперше оновились до iOS 9. Якщо у вас цих файлів немає, ви повторно не пощастило.

По суті, ми в основному говоримо про щось, що називається помилкою відновлення, що дозволяє встановити неподписану прошивку за умови, що у вас є файли BLS-шап для цієї згаданої прошивки.

Що таке файли BLOB-файлів SHSH?

BLOB-файл SHSH - це невеликий файл, який є цифровим підписом, створеним Apple під час оновлення iPhone. Він використовується для управління версіями iOS, які ви можете встановити на свій iPhone; як iOS 10.3.2, так і 10.3.1 в даний час підписані Apple. Якщо ви спробуєте відновити iPhone до будь-якої іншої версії, ви не зможете цього зробити.

Люди, які раніше робили джейлбрейки своїх телефонів iPhone, регулярно зберігали свої файли BLS-файлів SHSH. Це означає, що якщо у вас є iPhone 5 або 5C, і ви зберегли файл BLOB-масиву SHSH під час оновлення до iOS 9, ви зможете повернутися до попередньої версії. Однак це буде непросто, якщо у вас немає технічних ноу-хау та необхідних інструментів для цього.

Ви можете завантажити файл BLOB-файлу SHSH з iPhone на цей веб-сайт, ввівши номер ECID свого пристрою. Коротше кажучи, ви підключаєте iPhone до комп’ютера, відкриваєте iTunes і натискаєте серійний номер, поки не з’явиться номер ECID. Потім ви вибираєте, який iPhone - в даному випадку iPhone 5 або 5C, і натискаєте "Надіслати". Потім вам буде надано посилання для завантаження файлу BLOB-масиву SHSH.

Немає необхідності переглядати детальний покроковий посібник, як це зробити, тому що якщо у вас ще немає цього файлу, ви не зможете відновити iPhone 5 або 5C до iOS 9. Ви виконували цей крок під час оновлення до iOS 9.

Що мені потрібно для зниження версії?

Поговоримо про інструменти, які вам знадобляться для зниження версії.

  • Завантажити інструмент iDeviceReRestore, який доступний для Windows, MacOS та Linux.
  • Майте файл IPSW для прошивки iOS 9.x, яку потрібно відновити.
  • Майте збережений файл .shsh BLOB для прошивки, яку ви намагаєтесь відновити. Переконайтеся, що ви завантажили правильну версію iOS для файлу BLOB-файлу .shsh, який ви зберегли. Однак файли BLOB не можуть бути OTA-краплями. Це повинні бути файли BLOB, які ви зберегли після оновлення через iTunes.
  • Очевидно, вам знадобиться ваш iPhone 5 або 5C.

Кроки для переходу з iOS 10 на iOS 9

Попередня Наступна 1 з 5 знизити ios 10 до ios 9знизити ios 10 до ios 9знизити ios 10 до ios 9знизити ios 10 до ios 9знизити ios 10 до ios 9

Крок 1:Розпакуйте інструмент iDeviceReRestore та назвіть його “IDeviceReRestore.”

Крок 2:Скопіюйте файл прошивки IPSW у папку iDeviceReRestore.

Крок 3:Перемістіть файл BLOB-файлу .shsh у папку shsh, яка знаходиться в папці iDeviceReREstore (/ iDeviceReRestore / shsh).

Крок 4:Для простоти надайте файлу IPSW коротше ім'я. Наприклад, якщо версія iOS 9.3.5, перейменуйте файл на «935.ipsw».

Крок 5:Перейменуйте файл shsh, щоб він відображав ECID, модель iPhone та версію мікропрограми, розділених тире. Наприклад, якщо у вас iPhone 5 з номером ECID 12345678, ім’я файлу shsh має бути “12345678-iPhone5,1-9.3.4.shsh”.

Крок 6:Підключіть iPhone до комп’ютера та перезавантажте його в режим DFU.

Крок 7:iTunes повідомить вас, що ваш iPhone перебуває в режимі відновлення. Клацніть гаразд і не натискайте інші параметри.

Крок 7:Відкрийте командний рядок, якщо ви використовуєте Windows, або термінал, якщо ви на Mac. Якщо у вас виникають проблеми з пошуком будь-якої програми, використовуйте панель пошуку (Windows) або Spotlight (MacOS).

Крок 8:Якщо ви використовуєте MacOS, введіть “CD” і перетягніть папку iDeviceReRestore у вікно терміналу. Якщо використовується Windows, перетягніть файл iDeviceReRestore.exe у вікно підказки cCommand. Після цього натисніть клавішу Enter.

Крок 9:Введіть “./idevicererestore -r [вставити ім’я файлу IPSW]”. У нашому прикладі ми вводимо “./idevicererestore -r 935.ipsw”.

Після цього інструмент відновить файл iOS 9.x IPSW на вашому iPhone 5 або 5C.

Як бачите, відповідь на те, чи можна перейти з iOS 10 на iOS 9, не є простою. Для більшості користувачів відповідь - ні. Ви дійсно не можете перейти на будь-яку версію iOS, яка не має підпису. Що стосується iOS 10, Apple підписує iOS 10.3.2 та 10.3.1. Технічно ви не зможете перейти на будь-яку версію нижче 10.3.1.

Для користувачів з iPhone 5 або iPhone 5C цей інструмент може дозволити їм перейти на iOS 9, але лише тим небагатьом, хто зберігав свої файли BLOB-масивів на момент оновлення до iOS 9.

Останні повідомлення