Facebook позбавляється від актуальних тем, тестів та інших інструментів новин

Ще важче отримати ваші новини з Facebook. Компанія соціальних медіа продовжує свої зусилля, щоб зменшити потенціал для фальшивих новин та можливість упередженості та видаляє розділ "Тенденційні теми" наступного тижня. "Незабаром ми видаляємо" Тенденції ", щоб звільнити місце для майбутніх новин у Facebook", - написав у дописі в блозі Алекс Хардіман, керівник служби новин Facebook. Тож почніть прощатися зараз.

Поле «Популярне», яке наразі можна знайти праворуч від вашої домашньої сторінки у Facebook, і включає різні теми, такі як політика, наука та спорт, існує з 2014 року. Ідея, зазначив Хардіман, полягала в тому, щоб «допомогти людям розкрити теми новин які були популярні серед спільноти Facebook ". Тим не менш, Trending з самого початку страждав від проблем. Він був доступний лише у п’яти країнах, і, мабуть, він відповідав за те, щоб у середньому стимулювати менше 1,5 відсотка загальних кліків видавців новин. Більше того, схоже, що користувачі Facebook дедалі більше втомлювались від Trending чи, можливо, дедалі обережніше ставились до його тем. Facebook давно стикався з критикою щодо того, як вирішив, які історії насправді гідні лейбла, і з наростанням фейкових новин у соціальній мережі мало дивно, що він хоче закрити будь-які потенційні проблемні області.

"Ми видалимо" Тенденції "з Facebook наступного тижня, а також видалимо продукти та інтеграції сторонніх партнерів, які покладаються на API Trends", - написав Хардіман. «Ми бачили, що спосіб споживання новин у Facebook змінюється, перш за все, на мобільних пристроях, а все частіше завдяки відео новин. Тож ми вивчаємо нові способи, як допомогти людям інформувати про своєчасні, актуальні новини, які для них важливі, а також переконуючись, що новини, які вони бачать у Facebook, надходять із надійних та якісних джерел.

Що це означає для вас? Просуваючись вперед, ви незабаром почнете бачити ярлик останніх новин, який дозволить тестовій групі з 80 видавців додати індикатор "останні новини" до своїх публікацій у Facebook. Facebook також може почати надсилати нагадування про новини. Компанія також тестує новий розділ під назвою Today In, який передбачає підключення "людей до останніх важливих та важливих новин від місцевих видавців у їхньому місті, а також до новин від місцевих чиновників та організацій". Нарешті, у розділі Facebook Watch для людей із США з’являться відео з новинами, де ви зможете знайти ексклюзивне пряме ефір, щоденні брифінги новин та щотижневі глибокі занурення.

"Люди говорять нам, що хочуть бути в курсі того, що відбувається навколо", - підсумував Хардіман. "Ми прагнемо забезпечити якісні новини, які люди бачать у Facebook, і ми інвестуємо в способи, щоб краще привернути увагу до останніх новин, коли це найважливіше".

Останні повідомлення