Як редагувати PDF

Портативний формат документа (PDF) - це те, чим користуються професіонали у всьому світі. Цей формат зберігає оригінальний формат документа при передачі його іншим. Незважаючи на те, що PDF необхідний для впорядкування бізнес-процесів та комунікації, його редагування може бути дуже важким.

Якщо у вас виникли проблеми з редагуванням PDF-файлу, цей посібник допоможе вам ознайомитись із декількома різними методами, які ви можете використовувати для спрощення редагування. Крім того, якщо ви не хочете навчитися користуватися абсолютно новою програмою, ми покажемо вам, як перетворити PDF у формат файлу, який вам більше відомий.

Використання Adobe Acrobat

Adobe PDF Edit

Формат PDF створено компанією Adobe, тому при редагуванні файлів PDF має сенс звернутися до програм Adobe Acrobat. Для використання цього методу вам знадобиться доступ до Adobe Document Cloud (DC). Якщо ваша компанія / бюджет вже платить за підписку Adobe, це не проблема - просто зайдіть у Acrobat і дотримуйтесь інструкцій. Якщо у вас є одноразовий проект PDF, який вам дійсно потрібно відредагувати, ви можете розпочати безкоштовну пробну версію Adobe DC і отримати тимчасовий доступ до потрібних вам інструментів, не вкладаючи коштів у довгострокові витрати.

Крок 1: В Adobe Acrobat перейдіть до Файл і відчинено файл PDF, який потрібно редагувати. Вміст повинен з’явитися у вікні Acrobat.

Крок 2: Шукайте Редагувати PDF інструмент, який повинен бути виділенням у правій частині інструментів. Виберіть його, щоб перейти до інтерактивного режиму, який дозволяє вибирати вміст PDF.

Крок 3: Внесіть зміни. Ви можете редагувати текст, шукати орфографічні помилки, змінювати розмір більшості елементів (використовуйте Об'єкти інструменти тут) та багато іншого. Передумови, Посилання, Заголовок та інші набори інструментів, які застосовуються тут, дозволяючи вам в значній мірі редагувати все, що завгодно.

Також варто зазначити, що Adobe має версії цього програмного забезпечення для мобільних додатків, якщо вам потрібно працювати в дорозі. Додаток також є одним з найкращих варіантів, якщо вам потрібно роздрукувати PDF.

Примітка: Якщо ви не проти заплатити за більш постійну версію послуги, ціни на стандартну версію починаються з 13 доларів на місяць (для Acrobat Standard DC, яка призначена лише для Windows) і 15 доларів на місяць для Acrobat Pro DC як для Windows, так і для Mac - немає можливості постійної ліцензії, якщо ви хочете редагувати PDF-файли. Існує також безкоштовна версія програми для перегляду PDF із набагато меншими можливостями, але це корисно, якщо вас більше цікавить просто перегляд вмісту PDF, ніж його зміна.

Альтернативні програми

Сторонні програми пропонують різноманітні можливості швидкого редагування PDF як альтернативу Adobe Acrobat. Зазвичай вони безкоштовні і доступні для використання або завантаження під час швидкого переходу до вашого браузера.

Хоча ці інструменти є більш обмеженими, ніж пропозиція Adobe, вони є ідеальним рішенням для простіших редагувань або редагування в сторону від іншого, більш надійного програмного забезпечення.

PDFsam

Якщо ваша мета - пересуватися сторінками PDF для формування більш складних документів, тоді PDFsam - це все, що вам потрібно. Це інструмент вилучення, за допомогою якого можна витягувати та перемикати будь-які сторінки PDF у файлі або між різними файлами PDF, щоб створити потрібний документ. Ви можете розділяти PDF-файли за допомогою закладок, розміру або налаштованого обмеження кількості сторінок і повертати сторінки за необхідності.

Макет PDFsam простий і зрозумілий для початківців. Однак він займається виключно переміщенням вмісту навколо ваших PDF-файлів; що корисно при публікації великих документів та швидкому створенні вихідних повідомлень PDF. Однак це не дуже добре, якщо ви хочете глибоко зануритися і змінити кольори, виправити роздільну здатність, усунути орфографічні помилки тощо. Існує вдосконалена версія програмного забезпечення, яка додає більше функцій редагування в додаткові безкоштовні та платні завантаження, але ця опція є більш складною і для вивчення новачків знадобиться більше часу. Якщо вас цікавить лише об’єднання багатьох PDF-файлів разом, перевірте найкраще програмне забезпечення для об’єднання.

PDF Xchange

Це безкоштовне завантаження постачається з редактором PDF-Xchange, який надає довгий перелік речей, які ви можете робити на сторінках PDF - в деякому відношенні навіть повніший, ніж Adobe Acrobat. Ви можете розділяти, об’єднувати, редагувати, перевіряти правопис, перекладати на інші мови, додавати коментарі та вставляти зовнішні посилання. Програмне забезпечення також включає плагіни для двигунів Javascript, резервні копії файлів, вбудовування зображень, власні штампи, роботу з Google Drive та цілий інший набір функцій, які включаються при купівлі розширеної ліцензії.

Іншими словами, ви, мабуть, можете знайти відповідний інструмент, щоб зробити саме те, що ви хочете, у файл PDF. Недоліком є ​​те, що вивчення та пошук саме того, що вам потрібно, може зайняти деякий час, особливо при першому використанні програмного забезпечення.

Інтернет-редактор PDF Sejda

Якщо ви не хочете завантажувати будь-яке конкретне програмне забезпечення для редагування PDF-файлу, онлайн-редактори, такі як Sejda, ідеально підходять. Це дозволяє редагувати існуючий текст у PDF-файлі, цифровий підпис, відбій, додавання зображень та фігур, а також анотування тексту.

Існують деякі обмеження для служби, наприклад, максимум 200 сторінок для PDF-файлів, які можна редагувати, і вона не буде обробляти PDF-файли розміром більше 50 МБ. Якщо вам потрібна додаткова функціональність, доступні пакети передплати, які відкривають необмежену кількість сторінок та розмір PDF, а також доступ до настільної програми.

Перетворення файлу PDF

Останній варіант доступний, якщо вам не подобається PDF-файли або якщо вам потрібно виконати багато детальної роботи, не вивчаючи нові програми. Перетворіть PDF в інший формат і працюйте над ним у програмному забезпеченні, яке є більш зручним або більш відповідає вашим потребам. Найпростіший спосіб зробити це - у програмі обробки текстів, яку ви вже використовуєте, будь то Microsoft Word або Google Docs. Незважаючи на те, що це може зробити роботу, проблема полягає в тому, що перетворення PDF можна вдарити або пропустити, особливо в цих основних програмах обробки текстів. Такі речі, як розмітки, шрифти та форматування, можуть бути різними.

Ми пропонуємо почати з спеціального конвертера PDF, такого як Able2Extract Professional 15, який дозволяє перетворювати PDF-файли у формати CSV, Word, PowerPoint, AutoCAD та навіть Excel, серед іншого. Це також дозволяє перетворити назад у PDF після закінчення - дещо безпечніший процес, ніж перший крок перетворення.

Експорт Adobe PDF

Якщо ви плануєте конвертувати PDF-файли, незважаючи ні на що, ви також можете дотримуватися Adobe Acrobat. Adobe дозволяє конвертувати PDF-файли у Word, Excel або PowerPoint у програмі Acrobat. Якщо це можливо, ми рекомендуємо це порівняно з іншими методами, оскільки перетворення формату Adobe має тенденцію бути точнішим за більшість.

Останні повідомлення