Як встановити розумний вимикач світла

Розумні вимикачі світла дозволяють дистанційно керувати світильниками за допомогою голосової команди або за допомогою смартфона. Вони мають перевагу над розумними лампочками, оскільки ви можете перетворити існуючі ліхтарі та стельові вентилятори на розумні пристрої. Після встановлення ви без особливих зусиль вмикаєте та вимикаєте світло, залишаючи руки вільними для більш важливих справ.

Процес установки розумного вимикача світла може бути складним, якщо ви ніколи раніше не встановлювали його. Ми провели для вас дослідження та склали цей список практичних завдань, щоб встановити ваш розумний вимикач світла було простим завданням.

Речі, які вам знадобляться

 • Хрестова викрутка
 • Викрутка з плоскою головкою
 • Розумний вимикач світла, який підходить до настінного вимикача та налаштування проводки (про це пізніше)
 • Дроторізи
 • Дротові з'єднувачі
 • Ліхтарик або ліхтар на батарейках
 • Стрічка електротехнічна

Як встановити розумний вимикач світла

Крок 1: Дізнайтеся про існуючі настінні вимикачі та налаштування проводки. Перш ніж придбати розумний вимикач світла, вам потрібно буде з’ясувати, який тип вимикача вам потрібен. Якщо на стінній панелі є лише один перемикач, вам потрібен один затвор. Якщо він має два вимикачі (можливо, один вимикач для світла та один для стельового вентилятора), вам знадобиться двоступеневий розумний вимикач світла. Якщо він має три перемикачі, вам знадобиться перемикач із трьома перемикачами.

Ви також повинні знати, який тип проводки у вас є. Вимкніть живлення на коробці запобіжників, щоб уникнути ураження струмом. Потім відкрийте існуючий вимикач, куди ви хочете встановити свій розумний вимикач, і вивчіть проводку. Щоб відкрити перемикач, відкрутіть гвинти на настінній плиті (вони, як правило, розташовані у верхній і нижній частині плити). Використовуйте ніж для масла або плоску викрутку, щоб відірвати пластину від стіни, оскільки вона може застрягти на місці (часто через фарбу). Потім відкрутіть гвинти власне вимикача світла і обережно потягніть вимикач вперед.

Еріка Роуз / Цифрові тенденції

Подивіться на установку проводки. Для більшості розумних вимикачів світла потрібен провід заземлення, провід “вхід”, провід “вихід” та нульовий провід. У більшості будинків є вхідні, вихідні та заземлюючі дроти, але деякі будинки, побудовані до 1980-х років, не мають нейтральних проводів. Як правило, нульовий провід являє собою білий провід (або групу білих проводів). Якщо у вас немає нейтрального дроту, ви все одно можете встановити багато розумних вимикачів світла, але вам доведеться придбати певний тип розумного вимикача світла, для якого не потрібен нейтральний провід. Наприклад, розумний перемикач освітлення Lutron P-PKG1W-WH-R працюватиме без нульового дроту, але для цього потрібен власний міст.

Крок 2: Виберіть розумний вимикач світла. Ознайомившись із налаштуванням проводки, виберіть розумний вимикач світла, який підходить для вашої ситуації.

За допомогою двоступеневих перемикачів ви можете натрапити на дроти та інші унікальні ситуації. Тому в інструкціях, що рухаються вперед, передбачається однокласний розумний вимикач світла з нейтральним проводом, як розумний вимикач світла Wemo.

Еріка Роуз / Цифрові тенденції

Крок 3: Зніміть старий вимикач світла. Переконайтеся, що вимикач вимкнений. Повністю від'єднайте старий вимикач світла, від'єднавши кожен провід по одному. Зверніть увагу на те, який це провід, коли ви їх від’єднуєте, щоб уникнути плутанини пізніше. Якщо дроти не чітко позначені, тестер вольт може допомогти вам визначити, що це, за допомогою деяких експериментів, але зателефонуйте електрику, якщо загубитесь. Це допомагає позначити дроти кольоровою стрічкою, щоб ви могли їх відстежувати, коли їх ідентифікуєте.

Крок 4: Підключіть дроти вашого розумного вимикача світла до проводів всередині вашої стіни. Підключіть вхідний провід до вхідного дроту, вихідний провід до вивідного дроту, провід заземлення до дроту заземлення, а нульовий провід - до нульового дроту. Закріпіть свої з'єднання дротовими роз'ємами та переконайтеся, що в коробці немає вільного або відкритого дроту. (Майте на увазі, що заземлювальний провід може бути оголеним.) Залежно від вашої проводки, можливо, вам доведеться скористатися стриптизером дроту, щоб правильно підготувати дроти до нового вимикача.

Виконавши всі підключення та закріпивши їх, протестуйте свої з’єднання, увімкнувши живлення. Якщо ваш комутатор має живлення, перейдіть до наступного кроку. Якщо ваш комутатор не має живлення, перевірте всі свої з’єднання.

Крок 5: Закріпіть розумний вимикач світла на місці. Вимкніть живлення на вимикачі. Акуратно помістіть дротові з'єднання в настінну коробку. Це може бути щільне прилягання, і буває важко ввести дроти в коробку. Як би спокусливо не було насильно засунути їх у коробку, не поспішайте і акуратно розмістіть їх, щоб уникнути розриву з'єднань або небезпеки пожежі. Іноді можна зв’язати електропроводку стрічкою, але важливо не збільшувати ризик пожежі.

Коли ви вкладете дроти в коробку, закрутіть розумний вимикач світла на місце. Потім знову увімкніть живлення на вимикачі, щоб переконатися, що ви не розірвали жодне з підключень. Якщо всі ваші з’єднання цілі, закріпіть настінну плиту та почніть налаштування в додатку.

Крок 6: Підключіть свій розумний вимикач світла до Wi-Fi. Встановіть відповідний додаток розумного вимикача світла та підключіть перемикач до вашої мережі. Після того, як ви підключите комутатор до програми, назвіть комутатор і підключіть його до Alexa або Google Home, щоб розпочати голосове керування своїм світлом.

Поради

 • Уважно прочитайте інструкцію з експлуатації розумного вимикача світла, щоб переконатися, що ви розумієте його проводку та налаштування. Розумні вимикачі світла можуть відрізнятися, але не бійтеся, якщо вони виглядають інакше, ніж ваш традиційний вимикач. Вони досі діють однаково.
 • Налаштування проводки можуть відрізнятися в різних кімнатах у вашому домі. Не припускайте, що всі ваші настінні вимикачі мають однакову установку проводки.
 • Якщо у вас виникають проблеми з підключенням вашого комутатора до програми, переконайтеся, що він у вас у мережі 2,4 ГГц. Ви також можете спробувати скинути налаштування перемикача, що, як правило, передбачає утримання кнопки, яка вмикає світло приблизно на десять-15 секунд.
 • Зверніться до інструкцій виробника щодо встановлення розумного вимикача світла на дві або три групи та / або способу встановлення розумного вимикача світла без нульового дроту.

Останні повідомлення