Поширені проблеми Galaxy Note 9 та способи їх усунення

Приголомшливий Samsung Galaxy Note 9 залишається одним із найкращих смартфонів Samsung на сьогоднішній день, хоча зараз його замінили Samsung Galaxy Note 10 і Galaxy Note 10 Plus. Він надзвичайно потужний, має дивовижну камеру та навіть покращив фірмову особливість Note: The S Pen. Але це не ідеально, і кожен пристрій має свої проблеми та проблеми.

Якщо ви зіткнулися з проблемою, не плачте і не кидайте телефон у смітник - ми розкопали, щоб знайти деякі найпоширеніші проблеми та проблеми Galaxy Note 9, а також виправлення, завдяки яким ваш пристрій буде працювати безперебійно .

Проблема: телефон більше не може швидко заряджатись

Смартфони, такі як Note 9, здатні заряджатися на швидких швидкостях, тому це неприємно, коли функція не працює належним чином або взагалі. Користувачі повідомляють, що їхні Note 9 не можуть швидко заряджатись, хоча звичайна зарядка все одно працює. Ще немає остаточного рішення, але ось кілька засобів, які можуть допомогти.

Потенційне рішення:

 • Для швидкого заряджання переконайтесь, що зарядна цегла та кабель сумісні. Комплект, що входить до комплекту Вашого Примітки 9, поставляється з адаптивною швидкою зарядкою, але знос може призвести до втрати функціональності. У цьому випадку ви можете інвестувати в новий кабель USB-C.
 • Це також допомагає очистити зарядний порт. Найкраща практика - розпорошити отвір засобом для стискання повітря, після чого слід легке чищення ватним тампоном.
 • Вашим винуватцем може бути також сама настройка швидкої зарядки. Йти до Налаштування >Догляд за пристроєм> Акумулятор> Зарядка>і переконайтесь Швидка зарядка перемикається Увімкнено. Підключіть швидкий зарядний пристрій, щоб перевірити, чи працює він.

Проблема: Зміна кольору екрана після оновлення

Примітка 9 все ще є звіром для смартфона в 2020 році завдяки постійним оновленням програмного забезпечення. Однак, хоча вони мали на меті покращити продуктивність, багато користувачів повідомляли про проблеми зі зміною кольору екрана після останніх виправлень. Те, що виглядає як постійний синій світлофільтр, заповнює дисплей Примітки 9, а заводські налаштування не видаляють його.

Потенційне рішення:

 • Хоча офіційного рішення не існує, користувачі досягли успіху, стерши розділ кешу свого телефону. Перш ніж це зробити, переконайтеся, що ваші дані та файли створено резервну копію. Вимкніть пристрій, а потім увімкніть його знову, утримуючи Потужність + Збільшення гучності клавіші. Відпустіть їх, коли з’явиться логотип завантаження Samsung, і ви побачите список опцій. Перейдіть вниз, натиснувши Зменшення гучності клавішу та виберіть Стерти кеш розділ натисканням кнопки Потужність ключ. Виберіть Так > Перезавантажте систему зараз.
 • На даний момент Samsung лише запропонував користувачам, які стикаються з проблемою з екраном, замінювати телефони в місцевому сервісному центрі. Хоча це, швидше за все, вирішує проблему, для цього потрібні час і гроші.

Проблема: Примітка 9 перегрівається

Фанати Samsung зрозуміло стурбовані тим, що їхні телефони нагріваються після розгрому Note 7. Але це не означає, що перегрівання не слід сприймати серйозно. Досить багато власників Note 9 відзначають, що їх пристрої значно перегріваються. Здається, це пов’язано з іншими проблемами, такими як зменшення часу автономної роботи. У найгірших випадках люди скаржаться, що телефон занадто гарячий, щоб його можна було тримати, при цьому спинка та боки стають надзвичайно гарячими.

Рішення:

 • Негайно зверніться до Samsung або до продавця. Хоча телефони можуть зігріватися під час швидкої зарядки та інтенсивних завдань, таких як ігри, він не повинен занадто нагріватися, і не повинен робити це поза цими діями. Якщо ваш телефон постійно перегрівається, це може вказувати на проблему з акумулятором, а несправні батареї можуть становити серйозну небезпеку пожежі.

Помилка: панель навігації все ще відображається під час використання жестів

Один інтерфейс користувача з Android 9.0 Pie додав багато корисних функцій до Note 9, і управління жестами - одне з них. Однак деякі користувачі вважають, що клавіші програмного забезпечення не зникають, як слід, після ввімкнення нових елементів керування. Незважаючи на те, що це не скарга на зловживання телефоном, це, безумовно, дратує. На щастя, виправити це здається легко.

Рішення:

 • Samsung пропонує стерти розділ кешу, щоб вирішити подібні проблеми. Для цього вимкніть пристрій, а потім утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby. Потім також натисніть і утримуйте клавішу живлення. Коли з’явиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші. Коли з’явиться система відновлення Android, виберіть її за допомогою клавіш гучності Стерти кеш розділта торкніться кнопки живлення, щоб вибрати його. Це не повинно видаляти ваші особисті дані, але ми все одно рекомендуємо створити резервну копію телефону на всякий випадок.

Проблема: Камера гуде при масштабуванні

Galaxy Note 9 має винятковий набір прицілів, але це не означає, що він не має певних проблем. Скарги на замерзання та відставання камери стихли, але їх замінила інша проблема. Користувачі скаржаться на шум під час використання камери, і, схоже, це пов'язано з використанням телеоб'єктива. Хоча деякі кажуть, що шум - це не що інше, як роздратування, інші виявили, що проблема також виникає із проблемами фокусування під час використання цього об'єктива.

Рішення:

 • На жаль, це, здається, проблема з апаратним забезпеченням, тому ви не можете зробити багато іншого, окрім як відправити свій пристрій назад до Samsung або віднести його до стороннього магазину для ремонту.

Проблема: гучність зменшується під час відтворення мультимедіа

Деякі користувачі помічають, що обсяг відео зменшується на кілька хвилин після відтворення медіафайлів. Проблема виникає на YouTube та інших відеопрограмах, зокрема власній програмі відео для Samsung, і, схоже, це відбувається виключно через кілька хвилин відтворення. Проблема залишається в безпечному режимі, що вказує на те, що проблема не викликана стороннім додатком.

Видалена публікація на форумі Samsung вказує на те, що оновлення програмного забезпечення може вирішити проблему, але це суперечить іншим порадам іншого видаленого допису, де один із офіційних модераторів Samsung рекомендував замінити блок. На відміну від деяких інших проблем, схоже, ця проблема не була виправлена ​​оновленням Android 9.0 Pie.

Рішення:

 • Хоча Samsung офіційно не визнала проблему, схоже, один користувач, можливо, зрозумів проблему: Dolby Atmos. Якщо у вас проблеми зі зниженням звуку, перейдіть до Налаштування >Звуки та вібрація >Розширені налаштування звуку >Якість звуку та ефекти, і переконайтесь Dolby Atmos увімкнено.

Випуск: Тихі сповіщення

Багато людей висловлювали занепокоєння тим, що мелодія дзвінка та сповіщень у Note 9 тихіша, ніж у інших порівнянних телефонів, і особливо в порівнянні з минулорічним Galaxy Note 8. Здається, що, хоча динамік вмикається для музики та відео, для повідомлення та мелодії дзвінка.

Вирішення проблеми:

 • Деякі користувачі пропонують використовувати програму для збільшення гучності. Рекомендується підсилювач гучності GOODEV.

Потенційне рішення:

 • Один користувач стверджує, що тиха колонка є апаратною помилкою. За повідомленням aritra.hamarimuskan, обидва динаміки їх Note 9 спрацьовують під час сповіщень, коли навушники підключені до телефону, але тільки нижній динамік спрацьовує без підключених навушників. Очевидно, що спрацювання одного динаміка відбувається тихіше, ніж два, і, ймовірно, винуватець проблема. Однак у цього конкретного користувача виникли проблеми з тим, щоб представник Samsung прийняв вину, але він рекомендує провести тест на навушники, якщо у вас проблема. Можливо, ви зможете використовувати його як інструмент Samsung для заміни пристрою.

Проблема: Під час дзвінків верхній динамік несумісний

Примітка 9 використовує нижній динамік і динамік у верхній частині телефону для передачі стереозвуку. На жаль, здається, що навушник у верхній частині телефону працює непослідовно для деяких користувачів у режимі гучномовця під час дзвінків. Згідно з деякими повідомленнями, верхній динамік буде працювати іноді, коли телефон переміщується, але в інший час буде відключений.

Це особливо цікава проблема, оскільки, як зазначали деякі користувачі, верхній динамік призначений лише для роботи з музикою та відео і взагалі не повинен брати участь у гучномовці. Здається, датчик у верхній частині телефону вирізає або опускає динамік динаміка, коли він заблокований. Хоча це може здатися прикрим, інші користувачі відзначають, що це функція безпеки, оскільки верхній динамік є повноцінним динаміком сам по собі, і якщо датчик наближення виявляє щось, що, на його думку, є вухом, він зменшує гучність для безпеки .

Вирішення проблеми:

 • Намагайтеся тримати предмети подалі від верхніх датчиків телефону та намагайтеся не рухати їх.

Потенційні рішення:

 • Samsung заявляє, що очищення кеш-пам'яті пристрою може вирішити цю проблему.
 • Також, мабуть, варто ознайомитися з посібником Samsung з усунення несправностей для колонок. Це може працювати, а може і не працювати, але це варто зробити.
 • Деякі користувачі помітили, що вимкнення налаштувань у програмах запису дзвінків також вирішує цю проблему.

Проблема: S Pen не реєструється на певних частинах екрана

S Pen є чудовим доповненням до Note 9, а до останньої версії величезного телефону Samsung додано кілька чудових нових функцій. Але це просто черговий шматок телефону, який може піти не так, і деякі користувачі мають проблеми з тим, що S Pen не працює на певних частинах екрана свого Note 9.

Можливі рішення:

 • Чи використовуєте ви захисний футляр з магнітом? Багато футлярів для гаманців використовують магніти, щоб утримувати кришку закритою, і ці магніти можуть заважати роботі S Pen та Примітки 9. Спробуйте зняти футляр та спробувати ще раз.
 • Samsung має кілька рішень, які ви можете спробувати, якщо ваш S Pen не працює належним чином:
  • Виконайте м’який скидання, утримуючи клавішу зменшення гучності протягом 10 секунд. Потім утримуйте кнопку живлення, утримуючи гучність, поки телефон не перезавантажиться.
  • Переконайтеся, що S Pen підключено належним чином. Направлятися до Налаштування >Розширені функції >S Pen >Пульт дистанційного керування S Pen, а потім переконайтеся, що перемикач увімкнено.
 • Якщо це не спрацює, можливо, у вас несправний екран або S Pen. Зверніться до Samsung щодо заміни.

Проблема: Навігаційні клавіші не відповідають

Деякі користувачі повідомляють, що програмні навігаційні клавіші внизу екрана Note 9 зависають і не реагують. Користувачі повідомляють, що проблема періодична, але коли вона виникає, для проходження команди може знадобитися від 10 до 20 натискань - і часто проблема не зникає, поки телефон не перезавантажиться.

Здається, випуск обмежений лише пристроями, які використовують стандартну програму запуску Samsung Experience від Samsung - один користувач, який використовує Nova Launcher, сказав, що проблема виникла лише на домашній сторінці його Note 9.

Корінь проблеми - очевидно, нещодавнє оновлення Samsung Pay - це пояснює, чому проблеми не було з моменту запуску Note 9.

Вирішення проблеми:

 • Здається, що перезапуск телефону прибере проблеми, принаймні на час.
 • Один користувач повідомив, що зміна теми його Note 9 за допомогою програми Samsung Themes вирішила його проблеми. Це дуже анекдотично, але варто спробувати, якщо ви постійно розглядаєте проблему.

Рішення:

 • Оскільки проблема пов’язана з Samsung Pay, виправлення може бути простим. Насправді, налаштування Samsung Pay є одним з небагатьох варіантів вирішення цієї проблеми. Якесь невидиме спливаюче вікно від Samsung Pay блокує клавіші. Ящик зникає, коли Samsung Pay працює. Ми також були скептично налаштовані, але, мабуть, це працює.
 • Хороша новина полягає в тому, що проблема, здається, вирішується за допомогою оновлення Note 9 до Android 9.0 Pie. Постійно підтримуйте програмне забезпечення, і ви не повинні стикатися з цією проблемою.

Проблема: Камера затримується або зависає на кілька секунд

Користувачі офіційних форумів Samsung та розробники XDA скаржилися на відставання та замерзання під час використання камери Note 9. Здається, ця проблема трапляється як при зйомці зображень та відеозаписі, так і при очищенні кеш-пам’яті, зміні картки MicroSD та перезавантаженні телефону не вплинуло. Попередження "Помилка камери" також, схоже, пов'язане з цією проблемою.

Рішення:

 • Оновлення вашої Примітки 9 до Android 9.0 Pie, схоже, вирішило проблему.

Останні повідомлення