Як зупинити спам-повідомлення

Ніхто не любить спам. Якщо ви не будете обережні, реклама, ланцюгові листи та інші форми спаму можуть легко заповнити вашу поштову скриньку, а їх видалення може здатися нескінченною грою в халепу. Тим не менш, чи не було б чудово знати, як зупинити вказані електронні листи? Зрештою, є кілька гірших способів розпочати свій день, ніж сісти за комп’ютер з теплою чашкою кави, лише щоб побачити, як перед вами розливається переполох спаму.

Однак важливо зазначити, що ви ніколи не зможете зупинити всю спам-пошту. Оскільки надсилання спаму настільки просто, багато шахраїв ніколи не перестануть його використовувати, навіть якщо це часто не працює. І все ж, якщо ви вживаєте правильних запобіжних заходів, ви можете обрізати вхідні електронні листи зі спамом до контрольованої суми. Ось як.

Подальше читання

  • Як створити одноразову електронну адресу
  • Найкраще безкоштовне антивірусне програмне забезпечення
  • Як залишатися анонімним в Інтернеті

Крок 1. Керуйте фільтрами спаму

Більшість служб електронної пошти мають вбудовані функції для захисту від спаму. Ваша служба електронної пошти може автоматично вважати певні вхідні електронні листи спамом на основі різних факторів - наприклад, конкретних, "спам" слів у повідомленні або використання вкладень - і ви можете "навчити" цей фільтр, позначивши вручну будь-який спам, який потрапляє до нього . Наприклад, у Gmail, коли ви відкриваєте повідомлення, яке вважаєте спамом, ви можете відкрити спадне меню біля нижньої частини відповіді у верхньому правому куті, а потім клацнути Поскаржитись на спам.

Це перенесе відповідний електронний лист у вашу папку зі спамом і, що ще важливіше, надішле дані в Gmail, щоб його програми машинного навчання могли точніше виявляти спам.

Ви також можете самостійно встановити спам-фільтри. Якщо ви виявляєте, що отримуєте багато спаму із загальноприйнятими темами - можливо, ви отримуєте багато пропозицій про роботу, де ви можете заробляти 500 доларів на день, працюючи вдома - ви можете створити фільтр для надсилання таких повідомлень безпосередньо у папку зі спамом.

Наприклад, якщо ви використовуєте Gmail, натисніть значок шестірні у верхньому правому куті та натисніть Налаштуванняз випадаючого меню, що з’явиться.

Виберіть вкладку з міткою Фільтри та заблоковані адреси. Під заголовкомНаступні фільтри застосовуються до всієї вхідної пошти, ви побачите всі застосовані фільтри - або жоден, якщо ні.

Клацніть Створіть новий фільтр відкрити вікно, де ви можете вказати певні речі, які ви вважаєте спамом.

Наприклад, відфільтруйте будь-які повідомлення, що містять певні слова (наприклад, “Робота вдома”), або повідомлення, що містять вкладення, розмір яких перевищує 2 МБ.

Крок 2. Скасуйте підписку на комерційні електронні листи

Не всі небажані електронні листи є зловмисними; цілком ймовірно, що велика кількість метушні у вашій поштовій скриньці складається з комерційних повідомлень, наприклад, коли магазин одягу надсилає вам промо для майбутнього продажу. Хоча це може дратувати, відмовитись від них досить просто. Відповідно до законодавства США комерційні електронні листи повинні містити "чітке та помітне пояснення того, як одержувач може відмовитись від отримання електронної пошти від [відправника] в майбутньому". На багатьох таких електронних листах з’являється кнопка «скасувати підписку», як правило, внизу повідомлення. Хоча це може дратувати, коли вам потрібно зайти в електронний лист і шукати кнопку скасування підписки, але після цього вам не доведеться турбуватися про отримання електронних листів від цього відправника пізніше.

Крок 3: Тримайте електронну адресу поза межами рук спамера

Одним з найкращих запобіжних заходів, які ви можете вжити, щоб зменшити кількість спаму, є збереження вашої електронної адреси якомога конфіденційніше. Якщо у вас є робочий електронний лист, роздавайте його лише людям, яких ви знаєте професійно, і уникайте розміщення його на популярних сайтах або в послугах соціальних мереж - якщо ваша робота залежить від підтримки присутності в Інтернеті, це може бути важко. Зберігайте окрему електронну адресу для комерційних цілей (наприклад, коли компанія чи ресторан пропонує надіслати квитанцію електронною поштою, а не роздрукувати).

Швидше за все буде неможливо перешкодити кожному спам-повідомленню надходити до вас, але дотримання наведених вище порад має допомогти стримувати потік.

Крок 4: Виберіть якесь програмне забезпечення, яке блокує спам

Якщо ви хочете отримати додатковий рівень захисту, який надає ваш поштовий клієнт, ви також можете встановити програмне забезпечення спеціально для фільтрації спаму з папки "Вхідні". Якщо ви шукаєте безкоштовне програмне забезпечення для фільтрації спаму, ви можете використовувати такі програми, як Spamhilator (Windows) або SpamSieve (MacOS), обидва з яких можуть підключатися до вашого поштового клієнта і можуть пропонувати інструменти, яких клієнти електронної пошти не роблять, таким чином у вас вищий рівень виявлення.

Останні повідомлення