Як використовувати Find My Friends в iOS

як використовувати знайти моїх друзів жінку за допомогою смартфона - peus / 123RF Stock Photo Легко знайти своїх друзів та родину за допомогою програми Знайти друзів у iOS. Батьки та колеги знайдуть цей додаток дуже корисним для координації зустрічей або просто для відстеження своїх дітей. Спільне використання геоданих може бути для когось страшною думкою, але Apple дає вам великий контроль над тим, кого ви можете знайти, а хто з вами. Почати або припинити ділитися своїм місцезнаходженням швидко і просто, ви можете вказати обмеження та навіть встановити часові рамки, коли це нормально, коли ваше місцезнаходження може бути спільно з кимось. Для тих, кого турбує надсилання такого роду інформації в Apple - інформація про місцезнаходження зашифрована, вона зберігається на серверах Apple лише дві години, а потім остаточно видаляється.

Налаштувати цю програму просто, тому давайте розглянемо, як використовувати функцію "Знайди моїх друзів" у iOS, виконавши кілька простих кроків, щоб розпочати.

Налаштування

Попередня Наступна 1 з 4 як використовувати знайти налаштування моїх друзів ios 10як користуватися знайти моїх друзів конфіденційність ios 10як використовувати знайти своїх друзів ios 10як використовувати знайти моїх друзів відкрити і знайти
 1. Йти до Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації, і переконайтеся, що його ввімкнено.
 2. Йти до Знайти друзів у списку програм під Послуги локаціїта виберіть Під час використання.
 3. Поверніться на головний екран, натиснувши Кнопка "Додомута торкніться значка Знайди моїх друзів додаток.

Знайшовши та відкривши програму, ви можете виявити, що деякі з ваших улюблених контактів уже додані. Якщо ні, можна додати користувачів, виконавши такі дії:

Як додати друзів та поділитися своїм місцезнаходженням

 1. В Знайди моїх друзів додаток, натисніть Додати у верхньому правому куті.
 2. Введіть ім'я людини, виберіть контакт і торкніться надіслати.
 3. Виберіть, як довго ви хотіли б ділитися своїм місцезнаходженням зі своїм другом.
 4. Ви побачите сповіщення, що тепер ви ділитесь своїм місцезнаходженням зі своїм другом. Торкніться гаразд.

Як слідкувати за своїми друзями

 1. Торкніться імені людини, за якою ви хочете підписатися, або ви можете запитати після додавання людини.
 2. Виберіть Попросіть дотримуватися.
 3. Ви побачите сповіщення про те, що запит надіслано. Торкніться гаразд.

Як керувати контактами

Проведіть пальцем ліворуч по контакту, щоб вибрати або видалити його.

Торкніться контакту, щоб Припиніть спільний доступ ваше місцезнаходження з ними, або Видалити їх. Ви також можете торкнутися Більше у верхньому правому куті, щоб отримати більше інформації.

Попередня Наступна 1 з 3 як використовувати знайти моїх друзівяк використовувати знайти моїх друзів ios 10 stopharingяк використовувати знайти моїх друзів ios 10 stopharing3

Ви також можете керувати контактом, перейшовши до Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації> Поділитися моїм місцезнаходженням, і натискання контакту. Виберіть Припиніть надсилати моє місцезнаходження.

Попередня Наступна 1 з 2 як використовувати знайти моїх друзів ios 10 налаштування видалити - -як використовувати знайти моїх друзів ios 10 stopharing2

Використання 3D Touch

Ви можете використовувати 3D-дотик на віджеті «Знайди моїх друзів», щоб швидко знайти улюблене. Використовуйте 3D Touch на зображенні контакту, щоб надіслати йому електронний лист, розпочати відеодзвінок FaceTime, розпочати голосовий дзвінок або надіслати їм повідомлення, або 3D Touch на імені контакту, щоб швидко побачити його місцезнаходження.

Попередня Наступна 1 з 3 як користуватися знайти своїх друзів ios 10 3d дотик - -як використовувати знайти моїх друзів ios 10 3dяк використовувати знайти своїх друзів ios 10 3d touch2 - -

Як встановити обмеження для дітей

Попередня Наступна 1 з 2 як використовувати знайти моїх друзів ios 10 обмеженьяк користуватися знайти моїх друзів ios 10 обмеження2

Можливо, ви захочете скористатися функцією "Знайди моїх друзів", щоб знайти своїх дітей. Це чудовий інструмент для батьків, але неповнолітнім може бути небезпечно дозволити іншим знайти їх за допомогою цього додатка. Щоб вимкнути це, виконайте такі дії:

 1. Йти до Налаштування> Загальне> Обмеженнята торкніться Увімкнути обмеження.
 2. Встановіть код доступу і нікому не повідомляйте його.
 3. Прокрутіть вниз до Поділитися моїм місцезнаходженням, виберіть його та торкнітьсяНе дозволяти зміни.

Як налаштувати сповіщення

 1. Йти до Налаштування> Сповіщення> Знайти друзів, і переконайтесь Дозволити сповіщення увімкнено.
 2. В Програма "Знайди моїх друзів", торкніться імені друга та виберіть Повідомляти мене у верхній частині центру.
 3. Виберіть, чи потрібно, щоб програма повідомляла вас про контакт Листя або Прибуває.
 4. Виберіть місце, натиснувши Інший.

Після того, як ви налаштували його, вам потрібно лише відкрити програму та торкнутися людини, яку ви хочете знайти. Ви навіть можете поділитися своїм місцезнаходженням з кимось прямо з програми для повідомлень, натиснувши "я ” у верхньому правому куті.

Останні повідомлення