Поширені проблеми Xbox Live та способи їх усунення

Якщо у вас виникли проблеми з Xbox Live, ми отримали відповіді, які вам потрібні. Ми висвітлюємо всі найпоширеніші проблеми, які виникають у гравців при вході в пряму трансляцію, налагодженні роботи ігор, доступі до вмісту тощо. Погляньте та знайдіть кроки з усунення несправностей для вашої проблеми!

Примітка: Ваш інтерфейс може виглядати дещо інакше, залежно від змін інтерфейсу, внесених Xbox, чи є ви частиною програми Xbox Insider, та інших факторів. Але всі важливі особливості все одно мають бути.

Подальше читання

  • Найпоширеніші проблеми Xbox One та способи їх усунення
  • Наразі кожна підтверджена та чутка про Xbox Series X
  • Це найкращі пропозиції та пакети Xbox One на серпень 2020 року

Перший: Перевірте, чи немає проблем із сервером

Перш ніж ми стикаємось із конкретними проблемами, які заважають геймерам Xbox, спершу радимо спочатку перевірити, чи немає Xbox Live у вашому регіоні. Це трапляється іноді, може статися в будь-який час і може траплятися лише в деяких місцях.

Ви можете перевірити, перейшовши на сторінку стану Xbox Live та клацнувши певний вміст або діяльність, яку ви намагаєтеся зробити, щоб перевірити, чи не реєструвала Microsoft якісь останні проблеми з цим. Ви також можете перевірити Детектор вниз, який, як правило, трохи швидше реєструє поточну проблему.

Якщо служба, схоже, не працює, це вказує на проблему із серверами, яка може бути пов’язана з будь-якою кількістю факторів - від обслуговування до відмови сервера. Зараз мало що зробити, окрім того, як дочекатися вирішення проблеми. Продовжуйте перевіряти сторінку стану, підтримку Xbox Twitter та інші джерела, щоб побачити, коли рішення буде підтверджено.

Зверніть увагу, що ігри також мають власні сервери, які можуть мати подібні проблеми. Якщо у вас є проблеми з доступом лише до однієї гри, відвідайте власний веб-сайт або сторінку підтримки та перевірте, чи повідомляють вони про якісь проблеми (служба підтримки Xbox також іноді повідомляє про ці проблеми).

Перевірте свої коди помилок

Іноді Xbox Live видає вам код помилки, коли ви намагаєтесь щось зробити, наприклад, пограти в гру, переглянути фільм або відкрити програму. Наприклад, помилка 0x80048051 вказує на те, що Xbox Live повністю не працює, або що у вас є проблема з обліковим записом Microsoft, яку потрібно перевірити. Ви можете перевірити всі коди помилок тут: вони часто дають вам потрібне місце для початку усунення несправностей або навіть пропонують швидке виправлення.

Зверніть увагу, що ці коди відрізняються від кодів помилок, які дасть вам конкретна гра, наприклад Доля 2Сумнозвісні коди ласки або курки, коли сервери мають проблеми. Коди помилок Xbox призначені лише для загальних проблем із системою чи підключенням.

Не вдається ввійти в Xbox Live

Xbox Live

Якщо ваш Xbox нормально вмикається і, здається, працює належним чином, але взагалі не дозволяє вам увійти до свого облікового запису, це означає, що проблема з обліковим записом є більшою, ніж проблема з самим Live. Спробуйте ввійти вручну та подбайте про те, щоб правильно вказати ім’я користувача та пароль. Якщо ви можете, перейдіть на комп’ютер і увійдіть у свій обліковий запис Microsoft, щоб перевірити, чи це працює належним чином. Якщо, схоже, проблема полягає зокрема у вашому обліковому записі, ви можете спробувати дві речі.

Перевірте свій рахунок: Корпорація Майкрософт призупиняє роботу облікових записів через достатньо повідомлень про погану поведінку або порушення Угоди про надання послуг. Ви можете увійти та перевірити, чи дію вашого облікового запису призупинено, відвідавши цю веб-сторінку.

Перевірте налаштування безпеки: Іноді проблеми з відсутністю правильної інформації для автентифікації або пароля облікового запису блокують вас у вашому обліковому записі. Це може статися, якщо ваш рахунок було зламано. Ви повинні отримувати сповіщення електронною поштою про будь-які дивні зміни безпеки, і ви можете перейти сюди, щоб перевірити налаштування безпеки. Зауважте, що якщо ви оновите або зміните налаштування безпеки, це займе 30 днів, щоб повністю набути чинності, і протягом цього періоду деякі функції Xbox Live, такі як керування батьківським контролем, будуть заблоковані. Це також гарний час, щоб перевірити свою платіжну інформацію та переконатися, що всі платіжні дані виглядають правильно.

Інтернет-вміст Xbox Live недоступний

Xbox One X

Якщо ви можете увійти у свій обліковий запис без проблем, але не можете отримати доступ до будь-якого вмісту Xbox Live, особливо до вмісту в Інтернеті, є кілька речей, які ви можете спробувати вирішити.

Спочатку спробуйте повне перезавантаження. Ви можете вимкнути Xbox безпосередньо з контролера (припускаючи, що ви не заморожені, намагаючись під’єднатися до Інтернету), але ми радимо замість цього виконати апаратне скидання, оскільки це прагне вирішити проблеми більш надійно. Утримуйте кнопку живлення на передній панелі консолі принаймні 10 секунд, доки вона не вимкнеться. Тепер від'єднайте кабель живлення від Xbox, зачекайте ще 10 секунд, знову підключіть, а потім перезапустіть. Для повного завантаження вашого Xbox знадобиться хвилина, і ви зможете побачити, чи це вирішує проблему.

Можливо, ви також захочете перевірити підключення до Інтернету. Натисніть кнопку Xbox на контролері, коли ви ввійшли в Xbox Live, а потім перейдіть до Профіль і система праворуч, виберіть Налаштування, а в Загальні розділ, візит Налаштування мережі. Шукайте варіант Перевірте підключення до мережі. Xbox Live запустить цей тест і повідомить, чи зможе він підключитися успішно чи ні. Якщо він повідомляє про проблему, то проблема у вашому Інтернеті. Xbox може надати більш детальну інформацію, яку ви можете використовувати для усунення цієї проблеми, але корисно перевірити кабельне з’єднання, перезавантажити маршрутизатор, якщо це необхідно, і перевірити, чи не виникають проблеми у вашому локальному Інтернеті.

Не вдається підключитися до Xbox Live

У цьому випадку Xbox Live працює і працює, але ви не можете підключитися і не отримуєте корисних кодів помилок. Є дві речі, щоб спробувати з’ясувати, чи потрібно виправити з’єднання.

Перевірте налаштування IP: Відвідайте Налаштування під Профіль і системата виберіть Налаштування мережі в Загальні розділ. Тепер вибирай Розширені налаштування зі списку. Ось шукайте Налаштування IP: Виберіть його та переконайтеся, що налаштування ввімкнено Автоматичний. Перезапустіть консоль і перевірте, чи це допомагає.

Перевірте налаштування брандмауера: Ваш маршрутизатор або шлюз можуть мати налаштування брандмауера, які перешкоджають правильному підключенню Xbox Live, особливо якщо ви нещодавно замінили ці пристрої. Перевірте наявність вбудованих брандмауерів, перейшовши в налаштування пристрою, і вимкніть їх, щоб побачити, чи це має значення.

Постійне відставання в іграх

Якщо всі ваші онлайн-ігри відстають, незалежно від того, яку ви спробуєте, це вказує на проблему із загальним підключенням до Інтернету. Ви можете швидко перевірити це, перейшовши до Профіль і система на своєму Xbox, вибравши Налаштування, і вибір Налаштування мережі у першому розділі. Тепер виберіть Перевірка швидкості та статистики мережі, Детальна статистика мережі,або подібний варіант, доступний у вашій версії Xbox.

Це дасть вам детальну інформацію про швидкість, втрату пакетів та затримку. Для більшості ігор в Інтернеті з іншими гравцями потрібен зв’язок мінімум 2 Мбіт / с із затримкою менше 200 мілісекунд і бажано відсутністю або дуже невеликою втратою пакетів. Якщо, здається, у вас недостатньо пропускної здатності, спробуйте відключити інші (менш важливі) пристрої у вашому домі від Інтернету та перевірте, чи покращиться ваша продуктивність.

Моє нове завантаження занадто повільне

Припиніть грати в ігри або транслювати вміст як на Xbox, так і на інших пристроях. Ви хочете, щоб ваш Xbox Live завантажував якомога більше пропускної здатності, щоб зробити роботу. В іншому випадку можна не багато чого зробити, але почекати. Установіть, щоб завантаження відбувалися за одну ніч, якщо ви завантажуєте багато даних одночасно. Якщо схоже, що завантаження замерзло, протестуйте підключення до Інтернету, щоб переконатися, що щось не так.

Я не можу захопити потрібний вміст

Щоб зафіксувати те, що щойно сталося, натисніть кнопку Xbox і натисніть кнопку X , яка автоматично захопить останні 30 секунд для вас. Якщо ви хочете зафіксувати більш тривалий проміжок часу, натисніть Переглянути (піктограма подвійного вікна поруч із Почніть і виберіть період, який ви хочете зафіксувати, до двох хвилин.

Щоб записати те, що ти буде натисніть кнопку Xbox, виберіть Захоплення та обмінта виберіть Почніть запис. Знову відкрийте путівник і натисніть X щоб зупинити запис, коли захочете. Зазвичай ви можете записувати до 10 хвилин ... якщо у вас є місце для зберігання відеофайлу.

Все працює, крім вечірки в чаті та інших функцій

Це часто вказує на те, що ваше налаштування NAT занадто обмежує. Змінити тип NAT на “відкритий” - найкращий спосіб вирішити цю проблему: Ви можете побачити свій тип NAT у налаштуваннях мережі на своєму Xbox у будь-який час. Змінити його трохи складніше, оскільки воно залежить від маршрутизатора, який у вас є. Як правило, вам потрібно буде відвідати налаштування маршрутизатора або підключення до Інтернету та шукати опцію для його ввімкнення UPnP, або Універсальний Plug and Play. Це має змінити тип NAT на відкритий. Xbox має більше інформації, яка може допомогти вам у цьому процесі.

Останні повідомлення