Як виправити скрипучу сушарку

як виправити скрипучу сушильну машину 123RF / Андрій Попов Писклява сушарка може стати справжньою неприємністю. На щастя, існує кілька простих способів виправити цей головний біль. Сушарка - досить простий пристрій з мінімальними рухомими частинами всередині, що робить ізоляцію скрипучої частини досить дедуктивним процесом. Основними винуватцями зазвичай є ремінь, ролик холостого ходу, підшипник барабана або сам двигун.

Якщо на ваш прилад все ще діє гарантія, виробник несе відповідальність за усунення цих проблем. Якщо термін дії вашої гарантії закінчився, вам доведеться самостійно виправляти несправні деталі (деталі) або взагалі інвестувати в новий прилад (ми отримали для вас кілька рекомендацій!). Ось наш вичерпний посібник з виправлення скрипучої сушарки.

Примітка: Перш за все, відключіть сушилку від мережі, відключіть інженерні мережі та відсуньте пристрій від стіни. Ви також можете розглянути можливість одягання рукавичок як запобіжний захід.

Ремінь сушарки

Якщо ремінь сушарки має зношеність або з віком просто ослаб, слабке або погане прилягання самого барабана може спричинити ковзання та скрип. У цьому випадку вам доведеться замінити цю деталь. На щастя, це досить легко виправити.

Спочатку зніміть вставку ловушки для ворсу та відкрутіть два гвинти, що з'єднують кришку з рамою сушарки. За допомогою шпаклівки вздовж нижньої губи верхньої частини сушарки ви зможете відкрити верхню частину сушарки. Потім підперіть кришку та за допомогою викрутки зніміть фіксуючий виступ на пробці джгута. Потім потрібно буде зняти кріпильні гвинти вздовж передньої панелі; для цього завдання вам, мабуть, знадобиться гайковий ключ. Тепер ви зможете зняти передню панель пристрою.

Примітка: усі ці основні ремонтні роботи розпочнуться з цього самого процесу.

Просто зісуньте зі старого ременя в цей момент і обмотайте новий ремінь навколо барабана. Потім залиште ремінь, що залишився, через неробочий шків та навколо шківа двигуна. Це просто так. Тепер встановіть на місце передню панель та підключіть штекер джгута. Опустіть кришку, прикрутіть гвинти до корпусу фіксатора ворсу та знову встановіть фіксатор ворсу.

Шків холостого ходу

Якщо ролик холостого ходу несправний, компонент буде скрипіти під час роботи приладу. Цей процес починається точно так само, як і попередній спосіб заміни: Зніміть кришку та передню панель та від'єднайте штепсельну проводку. Тепер витягніть приводний ремінь із холостого шківа. Сам шків сидить у невеликому кронштейні в основі сушарки; вам потрібно буде від'єднати деталь від цього корпусу кронштейна. Потім просто помістіть новий ролик холостого ходу в той самий кронштейн і протягніть ремінь крізь колесо та навколо шківа двигуна.

Підшипники ковзання барабана

Потрапивши всередину пристрою, зніміть ремінь з барабана і підніміть сам барабан із корпусу сушарки. Підшипники ковзання барабана розташовані вздовж краю барабана. Відпустіть двостулкові фіксуючі фіксатори вздовж краю підшипників і відкиньте ці зношені деталі. Важливо зазначити, що вам може знадобитися пара плоскогубців, щоб затиснути ці фіксуючі виступи, перш ніж їх знімати.

Тепер вирівняйте фіксуючі виступи на підшипниках ковзання з отворами вздовж самого барабана та вставте зубці. Тепер вам потрібно буде замінити фетровий ущільнювач уздовж передньої панелі. Зніміть утримуючі затискачі навколо ущільнення за допомогою плоскогубців. Просто зніміть старе ущільнення і засуньте нове на місце всередині корпусу каналу та знову встановіть утримуючі затискачі. Помістіть барабан всередину сушарки та підключіть ремінь. Вуаля.

Двигун

Якщо проблема полягає насправді в двигуні сушарки, можливо, вам доведеться довго розмовляти з собою про свої стосунки з поточною сушаркою. Двигуни сушарок можуть коштувати дорого, і на цьому етапі варто просто інвестувати в новий прилад - чи можемо ми запропонувати один із них? Ви завжди будете мати спогади.

Цей процес починається так само, як і інші. Вам також потрібно буде зняти ремінь і барабан з пристрою. Тепер за допомогою викрутки відпустіть кріпильні затискачі двигуна та зніміть двигун. За двигуном сушарки знаходиться колесо повітродувки, за допомогою гайкового ключа трохи ослабте цей компонент. Поверніть привідний вал ключем, утримуючи колесо повітродувки на місці.

З цим завданням вам також потрібно буде зняти задню панель сушарки. Для цього вам потрібно буде відкрутити гвинти, спрямовані назовні, по краю панелі. Тепер повітропровід буде доступним; серія кріпильних гвинтів утримує цей канал на місці. Просто відкрутіть їх і зніміть повітропровід. Після зняття колесо повітродувки буде видно. Поки встановіть колесо повітродувки вбік.

Після звільнення всіх фіксуючих фіксаторів вздовж кронштейна двигуна від'єднайте джгут проводів, підключений до двигуна, і видаліть несправний компонент. Тепер ви можете встановити новий двигун. Знову підключіть джгут проводів до нового двигуна, знову встановіть колесо повітродувки та зафіксуйте двигун на місці. Потім вставте повітропровід і задню панель, встановіть барабан і застосуйте ремінь барабана, провівши ремінь через ролик холостого ходу та навколо шківа двигуна.

Останні повідомлення