Як захистити свій пристрій Alexa

Чи знаєте ви, чи завжди ваш пристрій Alexa слухає? Чи знаєте ви, чи хакер потрапив у ваш пристрій? Чи знаєте ви, яку інформацію зберігає ваше Ехо? Потрібно захистити не лише комп’ютер чи смартфон. Ваше Ехо також має бути захищене.

Є кілька кроків, які ви можете зробити для підвищення безпеки та захисту вашої конфіденційності під час використання пристроїв Alexa. Вибір надійного пароля та використання PIN-коду для голосових покупок - це кілька прикладів заходів безпеки, які ви можете вжити.

Видаляйте свої голосові записи Alexa щодня

Того ж дня Amazon представив Echo Show 5, а також оголосив про нову функцію конфіденційності, яка дозволяє клієнтам видаляти всі свої записи зі свого пристрою Alexa на певний день.

Якщо ви просто скажете: «Alexa, видаліть те, що я сказав сьогодні», ваш пристрій із підтримкою Alexa видалить ваші щоденні голосові записи. Якщо ви виконуєте цю дію вночі перед тим, як лягти спати, ви можете тримати свої записи Alexa очищеними.

Видаліть історію голосових записів Alexa

Навіть якщо ви щовечора переглядаєте та видаляєте свої записи, ви все одно можете мати архів минулих записів (до того, коли ви починали їх щодня видаляти).

Щоб видалити свій архів, зайдіть у програму Alexa та виберіть Налаштування >Обліковий запис Alexa >Історія, а потім перегляньте та видаліть усі минулі записи.

Вимикайте мікрофон і камеру, коли ви не використовуєте пристрій

Огляд Amazon Echo Spot Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Деякі користувачі турбуються про випадкове повзуче проникнення в їх ехо та прослуховування їх, або навіть гірше, вони переживають, що хтось може спостерігати за ними через пристрій ехо, який має камеру. Ви можете мінімізувати цей ризик, вимкнувши мікрофон, якщо не плануєте користуватися своїм Echo. Просто натисніть кнопку ввімкнення / вимкнення мікрофона, розташовану у верхній частині пристрою, і Alexa перестане слухати.

Ви можете вимкнути камеру на всіх пристроях Alexa, використовуючи свій голос (скажімо, “Alexa, вимкни камеру”), або перейти до Налаштування >Параметри пристрою а потім вимкніть Увімкнути камеру варіант.

У нових моделях Echo з екранами, таких як Echo Show 5, Amazon зробив додатковий крок і включив фізичний затвор камери, яким можна перемикати об'єктив камери. Це було зроблено, щоб угамувати побоювання, що цифрові методи конфіденційності можуть бути замінені - а також тому, що нові пристрої Echo були розроблені для більшої кількості приватних приміщень, таких як спальня.

Пам’ятайте, де ви розміщуєте свої пристрої Alexa

Не розміщуйте свій Echo біля вікна або в місці, до якого легко дістатися ззовні вашого дому. На додаток до зменшення ризику того, що хтось отримає доступ до вашого Echo ззовні, це також зменшує ризик того, що люди поза домом слухають ваші дзвінки та інші взаємодії Alexa.

Змініть слово пробудження

Змініть слово пробудження на слово, яке ви рідко (якщо взагалі коли-небудь) використовуєте в розмові. Крім того, переконайтеся, що слово пробудження не звучить занадто схоже на інші слова, які ви часто використовуєте в розмові. Таким чином, якщо у вас є друг на ім’я Алексіс, Alexa не починає записувати ваші розмови, коли ви вимовляєте ім’я свого друга.

Щоб змінити слово пробудження, ви можете просто сказати: «Alexa, змініть слово пробудження», або перейти до програми Alexa та перейти до Пристрої > виберіть свій пристрій> виберіть Wake Word > виберіть нове слово пробудження зі списку> потім виберіть гаразд.

Використовуйте надійний пароль Amazon і двофакторну автентифікацію

Іноді люди забувають, що їх пристрої Alexa захищені та захищені їх паролем Amazon. Якщо хтось має ваш пароль від Amazon, він має доступ до ваших записів Alexa, ваших розумних пристроїв, таких як системи безпеки та камери, ваш розпорядок дня, можливість робити покупки та багато іншого.

Тревор Могг, власник Digital Trend, нещодавно повідомив про дослідження, проведене Національним центром кібербезпеки Великобританії (NCSC), яке проаналізувало загальнодоступні бази даних про порушення рахунків та виявило, що 23,2 мільйона облікових записів у всьому світі використовували пароль "123456". Якщо ви використовуєте слабкий пароль або використовуєте той самий пароль для кількох облікових записів, можливо, ви захочете подумати про підвищення безпеки пароля.

Збільште безпеку мережі

Безпечна домашня мережа є ключовою для захисту ваших пристроїв Alexa, а також розумних домашніх пристроїв. Це означає наявність надійного мережевого пароля, уникання використання паролів за замовчуванням, уникання передачі пароля друзям та сусідам (замість цього використовуйте «гостьову» мережу) та використання двофакторної автентифікації, коли це можливо. Детальніше про те, як захистити свою мережу Wi-Fi, ви можете прочитати тут.

Подальше читання

  • Як налаштувати охорону Alexa
  • Як зупинити Amazon від прослуховування ваших записів Alexa
  • Як почути та видалити розмови Alexa

Керуйте підключеннями смарт-пристроїв

Arlo Pro 2 Дешева камера домашньої безпеки

Alexa може підключатися до розумних пристроїв у всьому будинку - насправді, вона є одним з найкращих голосових помічників для передачі команд розумним пристроям. Але вся ця сумісність із розумним будинком також пов’язана з певними проблемами безпеки. Alexa буде отримувати дані про свої розумні пристрої та про те, як вони використовуються у вашому домі.

На щастя, як і у випадку з голосовими командами Alexa, є спосіб видалити цю історію підключень смарт-пристроїв. Просто увійдіть до свого облікового запису Amazon, перейдіть на Керуйте своїм вмістом та пристроямита виберіть Керуйте історією розумних домашніх пристроїв. Тут ви побачите можливість видалити історію своїх пристроїв лише за допомогою однієї кнопки.

Налаштуйте шпильку для голосових покупок

Багато людей хвилювались із пристроями Alexa, це те, що діти випадково придбали б товари на тисячі доларів, і що ми всі зіпсуємось і матимемо купи ящиків Amazon у своїх вітальнях.

Хоча для здійснення голосових покупок у вас повинні бути ввімкнені голосові покупки, а для здійснення цих голосових покупок має бути налаштований спосіб оплати в один клік, все ж рекомендується вжити додаткових заходів обережності та додати код покупки. Це вимагає від покупця вимовити чотиризначний код підтвердження перед здійсненням будь-якої голосової покупки. Щоб налаштувати код, перейдіть до програми Alexa та перейдіть до Налаштування >Обліковий запис Alexa > Голосові покупки. Коли ви активуєте голосові покупки, це дасть вам можливість налаштувати код покупки.

Прочитайте політику конфіденційності та відрегулюйте свої налаштування конфіденційності

Amazon публікує інформацію про свої методи безпеки, умови використання та політику конфіденційності. Перегляньте цю інформацію, щоб ви глибоко зрозуміли конфіденційність та безпеку Alexa та те, які проблеми у вас повинні виникнути.

У додатку Alexa під Налаштування >Обліковий запис Alexa >Конфіденційність Alexa, Ви можете налаштувати свої налаштування конфіденційності. Наприклад, ви можете переглянути свою історію розумних сповіщень, керувати тим, яка інформація надсилатиметься Amazon про ваші розумні домашні пристрої, а також керувати дозволами на свої навички (подібним чином керувати дозволами додатків на вашому телефоні). Конкретні пристрої Alexa мають додаткові налаштування конфіденційності. Наприклад, Echo Look дозволяє вибрати, чи бажаєте ви, щоб ваші фотографії подавались на пропозиції щодо стилю.

Ретельно керуйте навичками сторонніх розробників

Сторонні навички Alexa знаходяться в цікавому положенні для забезпечення конфіденційності. З одного боку, Amazon не передає жодну особисту інформацію про будь-які навички, не вимагаючи попередньо вашого дозволу. З іншого боку, багато навичок автоматично вимагають передачі певної інформації. Наприклад, якщо ви починаєте вікторину, Alexa збирається надіслати ваші відповіді на вікторину, не запитуючи дозволу, бо саме для цього вона потрібна.

Однак щодо будь-якої контактної інформації, як-от електронної пошти, Alexa може надіслати її лише з вмінням, якщо це було ввімкнено. Ви можете будь-коли перейти до своїх навичок у програмі Alexa і перевірити свої дозволи.

Не створюйте та не діліться навичками, які містять вашу особисту інформацію

Завдяки Alexa Blueprints тепер користувачі можуть створювати персоналізовані навички, ділитися ними та навіть публікувати, якщо хочуть. Хоча це може бути зручною функцією для використання, ці навички, такі як навички няні чи навіть особисті вікторини, можуть містити особисту інформацію про вас чи когось іншого.

Перш ніж створювати вміння (і особливо перед тим, як ділитися ним), перегляньте його та подумайте, чи включаєте ви занадто багато особистої інформації. Уникайте тверджень у навичках няні, таких як: "Сьюзі щойно виповнилося 1 року, тому вона ще не спить всю ніч", а замість цього просто скажіть: "Дитина ще не спить всю ніч". У вікторинах уникайте запитань на кшталт: "Коли у тітки Джен день народження?" Або "Яке друге ім’я дядька Білла?" Ви можете тримати запитання (і відповіді на них) досить розмитими, щоб ви не реєстрували чиюсь особисту інформацію.

Останні повідомлення