Ви можете дізнатися, як вимкнути оповідач на Xbox One

Xbox One X огляд ігор Les Shu / Цифрові тренди Les Shu / Цифрові тренди

Для тих гравців Xbox, які страждають від проблем із зором або мають труднощі з читанням, Екранний диктор Xbox - чудовий варіант. Після активації він автоматично зчитує практично будь-який пункт меню, але це також може трохи заважати. Також є ймовірність, що інші гравці у вашому домі можуть побажати використовувати консоль без Екранного диктора, тож вам потрібно буде знати, як швидко її вимкнути. Ось як вимкнути Екранний диктор на Xbox One.

Спосіб No1: Контролер

Найпростіший спосіб вимкнути Екранний диктор на Xbox One навіть не вимагає переходу до налаштувань системи. Насправді ви можете зробити це менш ніж за п’ять секунд. Просто утримуйте домашню кнопку Xbox One, ніби збираєтеся вимкнути систему, і зачекайте, поки з’явиться спливаюче меню. Потім натисніть кнопку меню (“пуск”), щоб вимкнути Екранний диктор. Якщо ви хочете його знову ввімкнути, ви будете виконувати точно такі самі дії, після чого, коли з’явиться відповідний запит, виберіть «так».

Якщо ви вже налаштовані на системні налаштування Xbox One, ви також можете вмикати та вимикати Екранний диктор, не натискаючи кнопку головного екрана. Натомість виберіть вкладку «простота доступу», і ви побачите прапорець Екранного диктора. Просто виберіть його, щоб зняти його, і Екранний диктор буде вимкнено. Виберіть його ще раз, щоб знову увімкнути Екранний диктор. На цій сторінці ви також можете ввімкнути налаштування субтитрів або відрегулювати лупу.

Спосіб №2: Голосові команди

Якщо на вашому Xbox One увімкнено Cortana - перейдіть до системних налаштувань і виберіть “Cortana”, щоб увімкнути цю функцію - ви можете вимкнути Екранний диктор, не натискаючи жодної кнопки. Просто скажіть: "Гей, Кортана, вимкни Екранний диктор", і твоя система автоматично вимкне його. Для цього методу не потрібно використовувати гарнітуру фірми Microsoft - ми насправді спробували це за допомогою гарнітури PlayStation Gold.

Якщо у вас Kinect підключений і є ні увімкнув Кортану, сказавши: "Xbox, вимкни Екранний диктор", також повинен працювати. Ви не зможете користуватися гарнітурою без Cortana, однак - потрібен цифровий асистент. Хоча Kinect припинено, ви все ще можете знайти їх у сторонніх продавців. На жаль, для використання Xbox One S або Xbox One X з Kinect потрібен припинений адаптер, і зараз вони продаються більш ніж за 200 доларів.

Наразі на сторінці підтримки корпорації Майкрософт зазначено, що ви також повинні мати можливість звернутися на Екранного диктора за допомогою Cortana, але нам не вдалося змусити це працювати на нашому Xbox One. Оскільки підтримувані голосові команди залежать від регіону, ви можете виявити, що ця команда функціонує у вашому регіоні.

Останні повідомлення