Одержимість Інтернетом дівчини Едварда Сноудена шкідлива для Америки

Подруга Едварда Сноудена Ліндсі Міллс

Щось, до чого я класифікував би pretttttty чортово важливе сталося нещодавно. Завдяки витоку інформації було виявлено, що АНБ активно стежить за нашим цифровим спілкуванням. Це шокуюча доповідь, і якщо програма PRISM, яка знаходиться в її центрі, виявиться функціонувати так, як вважають багато аналітиків і експертів ... ну, це матиме серйозні наслідки не лише для споживачів, як ми з вами, але і для міжнародної та федеральної політики та зовнішні відносини (# Sorrynotsorry, Китай?).

Хто привернув нашу увагу до цієї масивної мережі спостереження? Едвард Сноуден, підрядник, який допоміг його побудувати. Незалежно від того, чи вважаєте ви, що він рятівник, мученик або ненависник Америки, його дії матимуть значний вплив на майбутнє спостереження за громадянами та статус Америки у світовій політиці.

YAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWN!

Вибачте, чи всі ці інтриги та скандали з питань національної безпеки заснули вас? Вам нецікава дискусія про достоїнства, недоліки чи правдоподібність держави Великого Брата? Чоловік, який кинув свою плюшеву офісну роботу на Гаваях, щоб утекти до Гонконгу і ризикувати потенційним ув’язненням в ім'я прозорості, не привертає вашої уваги?

Ну, тоді вам пощастило, адже у Едварда Сноудена була справді гаряча дівчина! І вгадайте що: вона Інстаграми! #Snowdengirlfriend Selfiesforlife!

коло тенденцій Серйозно кажучи, те, що відбувається в колі, не зовсім віддалене.

Зрозуміло, хлопці. Тут ми маємо маніакальну дівчинку-мрію Піксі у Ліндсі Міллз, і, звичайно, є певний романтизм і таємничість, обгорнута у всьому сюжеті, який вона побачила-повідомила, яка втекла-з-країни-після-витоку національних секретів. Там, мабуть, справді крута історія про те, яким було життя зі Сноуденом; і у мільйон разів важливіше, що вона знала про його життя чи брехню, яку він сказав їй, щоб прикрити їх.

Але для реальних справ вона публікує фотографії нижньої білизни і вона танцівниця. Давайте всі багато поговоримо про те, що означає одна публікація в блозі, яку всі продовжують робити. (Я єдиний, хто вважає, що це читається як погана поезія LiveJournal із середньої школи? Чи є у неї акаунт Xanga із блискучими GIF-файлами? Б'юся об заклад, внутрішність її мозку прямо схожа на книгу з наклейками Лізи Френк.)

Вибачте, що я відволікся від власного непослабленого сарказму. У мене немає яловичини з Ліндсі Міллз. (Ей, у мене була книга наклейок Лізи Френк!) Напевно, дуже травматично, коли ваш хлопець-шпигун підніметься та піде. Я маю на увазі, ми всі вважаємо, що ті розриви, коли він / вона ігнорує ваші тексти протягом декількох тижнів, є жорсткими ... невідомими. Зараз це є жорстоким.

І я розумію: коли трапляється щось по-справжньому складне і важливе, багато людей чіпляються за те, що має ідентифікацію особистості, що пов’язано з цим. Це, здається, симпатична дівчина, яка розлучилася з (начебто) і дала нам безліч фотознімків про своє життя.

wtf інтернет Едвард Сноуденс подруга 8408659559 2603bce881 owtf інтернет Едвард Сноуденс подруга 8717982277 e692b292a5 owtf інтернет Едвард Сноуденс подруга 8616916389 e4d9ae5986 owtf інтернет Едвард Сноуденс подруга 8637929139 c91641fdb3 o

Добре, АЛЕ - це інакше! Я знаю, що не можу зробити вас турбує витік PRISM і що це означає, але я думаю, що ми переборщили з відволікаючими сторонами історіями, Інтернетом. Існують зведення цифрової присутності Ліндсі Міллс та статті, які міркують про поточний стан її тендітного менталітету. За одну ніч дівчина стала сенсацією в Інтернеті. За її акаунтом у Twitter спостерігають як за яструбом. Справді сексуальний яструб. Сексуальний яструб, що танцює на полюсі, шпигунські побачення.

Ви знаєте, скільки людей мають гарячих подруг? Багато. Ви знаєте, з якою кількістю гарячих дівчат розлучаються? ТАК БАГАТО! Зробіть поїздку до Statigram і перевірте хештег #heartbroken, і ви не будете розчаровані.

Якщо серйозно, якщо ви шалено з'їдаєте новини Ліндсі Міллз, але не знаєте, чому Китай нас ненавидить, коли наслідки цього витоку починають ставати реальними, я не буду жаліти вас і пояснювати. Вам слід було слухати, коли у вас була можливість.

Чесно кажучи, ви, мабуть, будете знати набагато більше про те, що робила Кім Кардашьян на цьому тижні. І я також не змушуватиму вас мені це пояснювати, тому, мабуть, ми навіть.

Останні повідомлення