Як заархівувати та розпакувати файли на Chromebook

Хочете стиснути кілька файлів на своєму Chromebook або відкрити нещодавно завантажений архів? Це просто, оскільки ChromeOS включає інтегрований інструмент для пакування та розпакування архівів на основі ZIP. Не потрібно стороннє програмне забезпечення.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як заархівувати та розпакувати файли на Chromebook. Ми також перелічимо дві безкоштовні програми, призначені для додавання підтримки ще більшої кількості типів файлів.

Подальше читання

  • Як зробити скріншот на Chromebook
  • Кращі ігри для Chromebook
  • Як встановити Windows на Chromebook

Створіть архів

Оскільки інструмент архівування вбудований у ChromeOS, вам не потрібно завантажувати чи знаходити що-небудь, крім файлів, які потрібно стиснути. Якщо ви просто стиснете один файл - наприклад, величезний PSD - отриманий файл матиме те саме ім'я. Якщо стиснути кілька файлів, архів автоматично збереже як archive.zip. Вбудований інструмент не дозволяє створювати та зберігати архів в іншому місці, ніж вихідні файли.

Крок 1: Клацніть на Файли на панелі завдань. Він нагадує папку.

Файли ChromeOS

Крок 2: Знайдіть файли, які потрібно стиснути, у zip-файл.

Крок 3: Клацніть і утримуйте кнопку миші, щоб намалювати рамку навколо файлів, які потрібно додати. Щоб вибрати конкретні файли в каталозі, не малюйте поле. Натомість натисніть клавішу Ctrl під час клацання.

Крок 4: Вибравши файли, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Вибір Zip у спливаючому меню.

Chrome OS Zip Selection

Крок 5: Клацніть правою кнопкою миші на ваш новий архів і, якщо потрібно, перейменуйте файл.

Розпакуйте архів

Розпакувати файли досить просто. Єдиний незвичний аспект вбудованого методу Google полягає в тому, що ChromeOS монтує архіви як диск, а не відкриває їх як окрему папку. Це відрізняється від того, як Windows і MacOS обробляють архіви.

Крок 1: Двічі клацніть на архіві, який потрібно вивантажити. ChromeOS монтується та перелічує його ліворуч (див. Нижче) у Файли.

Крок 2: Виберіть файли, які потрібно витягти.

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Копіювати у спливаючому меню.

Копіювати файли ОС Chrome із архіву

Крок 4: Перейдіть до пункту призначення, де ви хочете зберегти ці файли.

Крок 5: Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Вставити у спливаючому меню.

Крок 6: Закінчивши, клацніть на основі стрілки Вийняти значок, що відображається поруч із змонтованим ZIP-файлом у Файли (Дивись вище).

Крок 7: Якщо потрібно, видаліть архів.

Альтернативні методи

Zip Extractor

Zip Extractor - це веб-програма для Chrome, яка витягує та зберігає вміст zip-файлів на вашому Chromebook або на Google Drive. Він розпаковує файли та розміщує їх у папках, а не монтує як жорсткий диск. При першому використанні він запитає, чи хочете ви використовувати його наступного разу, коли відкриєте zip-файл.

Оскільки Zip Extractor - це веб-програма, вона не працюватиме в автономному режимі. Тим не менше, він витягує файли в один крок замість кількох, що надзвичайно зручно.

Архівний екстрактор

Якщо вам потрібно вивантажити архіви, крім zip-файлів, ми пропонуємо Archive Extractor. Це ще одне розширення Chrome, яке спеціалізується на витягуванні стиснутих файлів усіх видів, зокрема 7-Zip, TAR, DMG, crunch, NSA та багатьох інших. Він також підтримує архіви, захищені паролем та багатокомпонентні архіви.

Якщо ви працюєте з більш езотеричними заархівованими файлами, це найкращий інструмент, який ви можете завантажити.

Останні повідомлення