Як налаштувати спільний доступ до сім’ї у Steam

як ділитися сім'єю в парі стокові фотографії Дін Дробот Dean Drobot / 123RF Steam - це найпопулярніша платформа цифрового розповсюдження ігор для ПК, і якщо ви любите ігри на ПК, то, швидше за все, ви та ваші друзі за ці роки створили значну бібліотеку ігор Steam. Хоча сервіс часто продає, можна придбати стільки ігор. На щастя, якщо хтось із ваших друзів володіє грою, якої у вас немає, ви можете грати в неї - не позичаючи їхній комп’ютер - завдяки функції Steam Family Sharing. Процес простий і дозволяє вам ділитися бібліотекою з ще п’ятьма обліковими записами, тому, якщо ваш друг хоче спробувати, скажіть,Тінь Мордора з вашого облікового запису вони можуть робити це без проблем. Ось як це працює.

Перш ніж ділитися своїм обліковим записом, ви повинні увімкнути функцію «Steam Guard», яка вимагає введення коду, отриманого електронною поштою або текстовим повідомленням, коли хтось входить у ваш обліковий запис Steam з нового комп’ютера.

Щоб активувати Steam Guard, увійдіть у свій обліковий запис і відкрийтеПреференції.

В Рахунокнатисніть кнопку з міткою Керування захистом облікового запису Steam Guard…

Далі виберіть, чи хочете ви отримувати сповіщення Steam Guard за допомогою тексту або електронної пошти.

Якщо активовано Steam Guard, ви зможете ділитися бібліотекою з іншим комп’ютером. Для цього потрібно увійти у свій обліковий запис Steam на цьому комп’ютері та перейти до своїх налаштувань. Після цього виберіть вкладку з міткою Сім'я.

Установіть прапорець із позначкою Авторизуйте спільний доступ до бібліотеки на цьому комп’ютері.

Ви повинні побачити список облікових записів, які також раніше входили на цей комп’ютер. Позначте, з якими з них ви хочете поділитися, а потім клацніть поле з написом гаразд. Тепер, коли ваш друг увійде до вибраного облікового запису на цьому комп’ютері, він зможе завантажувати та грати в ігри з вашої бібліотеки.

Однак пам’ятайте, що існують обмеження для спільного використання сім’ї: два користувачі не можуть одночасно отримати доступ до однієї бібліотеки. Якщо ви та ваш друг хочете одночасно пограти в гру з одного облікового запису, власник бібліотеки отримує пріоритет.

Останні повідомлення