Як налаштувати голосовий профіль Amazon Alexa на вашому пристрої Echo

Налаштування голосового профілю Amazon Alexa є важливим кроком - чи ви просто дістали його з коробки, чи втомилися від того, що він вас «не чує». Це може викликати розчарування, коли ваша техніка робить не те, що ви хочете, але налаштування голосового профілю для вашої Alexa може допомогти вам цього уникнути.

Цей посібник простий у виконанні та вичерпний. Ми розглядаємо налаштування, поради та підказки. Покрито все, починаючи від зміни голосу Alexa та переконуючись, що він розпізнає всіх у вашому домі за голосом.

Крок 1: відчинено додаток Alexa

Відкрийте програму Alexa на своєму смартфоні або планшеті. Перейдіть на сторінку меню та натисніть «Налаштування», «Облікові записи», а потім «Ваш голос». Натисніть "Почати", щоб розпочати процес навчання Alexa, щоб вивчити ваш голос. Alexa також може вести вас по етапах усно. Просто скажіть: "Alexa, вивчай мій голос", і пристрій надасть вам інструкції щодо створення голосового профілю.

Крок 2: Виберіть пристрій

Якщо ви користуєтеся програмою Alexa голосовим профілем, використовуйте спадне меню, щоб вибрати пристрій, який ви хочете використовувати, щоб допомогти Alexa вивчити ваш голос. Якщо у вас є більше одного пристрою Echo, доцільно тимчасово вимкнути мікрофони інших пристроїв під час взаємодії з вибраним пристроєм. Щоб вимкнути мікрофон, просто натисніть кнопку «Мікрофон вимкнено» на пристрої. Майте на увазі, що як тільки ви використовуєте пристрій для створення голосового профілю, інші пристрої Echo у вашому домі також також повинні мати можливість автоматично реагувати на ваш голос.

Крок 3: Дотримуйтесь вказівок

Додаток надасть вам ряд підказок, які вам потрібно буде вимовити вголос, щоб Alexa вивчила ваш голос. Дотримуйтесь інструкцій на екрані та вимовляйте фрази, коли вони з’являються. Натрапити на ваші слова? Ви завжди можете повторити фразу ще раз, просто натиснувши "Спробувати ще раз". Закінчивши, натисніть "Завершити". На вашому екрані з’явиться підтвердження, і Alexa скаже вам «хорошу роботу». Який підбадьорливий приятель IoT.

Щоб забезпечити успішне створення вашого нового голосового профілю, є кілька порад, яким ви можете слідувати. Вимовляючи підказані фрази, спробуйте сісти або стати на місці, де ви зазвичай розмовляєте зі своїм пристроєм Echo - наприклад, обіднім столом або диваном у вітальні. Постарайтеся, щоб фонового шуму не було багато, і тримайте пристрій Alexa, з яким ви взаємодієте, принаймні на вісім дюймів від стін. Тоді просто поговоріть з Alexa, як зазвичай.

Подальше читання

  • Забавні речі, щоб запитати Alexa
  • Найкращі ігри для гри з Alexa
  • Як змінити голос Alexa

Крок 4: Налаштування Amazon Music

Якщо ви підписалися на сімейний план Amazon Music Unlimited, у самому кінці процесу створення профілю з’явиться екран. Він запитає вас, чи хочете ви пов’язати свій голосовий профіль з обліковим записом Amazon Music Unlimited. Все, що вам потрібно зробити, це увійти на екран і ввести інформацію, пов’язану з обліковим записом. Таким чином, щоразу, коли ви просите Alexa відтворювати музику, пристрій може відтворювати музику, яка відповідає смаку динаміка.

Крок 5: Тестування - Запитайте Alexa, хто ви

Після завершення процесу ви можете підтвердити, що Alexa дізналася ваш голос, запитавши Alexa: "Хто я?" Якщо Alexa зможе сказати, хто ти, вона відповість, сказавши: "Я розмовляю з (твоїм ім'ям)". Зауважте, що Alexa потрібно приблизно 15-20 хвилин, щоб вивчити ваш голос після завершення процесу налаштування, тому, якщо пристрій не відразу розпізнає ваш голос, спробуйте ще раз трохи пізніше.

Алекса неправильно вимовляє ваше ім’я? Ви можете надіслати відгук у програмі Alexa. На сторінці меню натисніть «Довідка та відгуки», а потім виберіть «Надіслати відгук». Прокрутіть спадні меню, щоб вибрати пристрій та проблему, а потім за допомогою текстового поля напишіть скаргу.

Крок 6: Додайте більше користувачів

Члени вашої родини чи друзі також хочуть індивідуального досвіду? Ви можете створювати індивідуальні голосові профілі. Нові користувачі можуть розпочати роботу, завантаживши програму Alexa на свої смартфони та увійшовши в обліковий запис Amazon, який використовується для реєстрації пристроїв Echo.

Крок 7: Почніть задавати питання Alexa

Після того, як усі у вашому домі створять унікальний голосовий профіль, вони зможуть за допомогою своїх голосів телефонувати та надсилати повідомлення людям у своїх унікальних списках контактів. Ви також отримаєте досвід курированого прослуховування, коли ви запитуєте музику, отримуєте час їзди на роботу, що відповідає вашому робочому місці, і чуєте брифінги новин із точних джерел, які ви вибрали. Таким чином, усі в родині зможуть відчути більш персоналізовану взаємодію з Amazon Alexa.

Якщо хтось із вашої родини має дуже схожий голос, як ви, можливо, Alexa іноді помилково приймає ваш голос за чужий. Якщо це трапиться, ви завжди можете сказати "Зупинити" або "Скасувати", щоб уникнути доступу до вмісту члена вашої родини.

Останні повідомлення