Як розмити вікна у вашому автомобілі

Неможливість прозріти вітрове скло дратує і надзвичайно небезпечно, тому знання того, як користуватися дефлегмером вашої машини, є важливим. Зняти туман з лобового скла - це просте завдання, яке займає лише кілька хвилин - іноді лише кілька секунд. Чіткий і лаконічний, ось найкращий спосіб щоразу швидко розмити вікна.

Інші інструкції

  • Як поміняти автомобільний акумулятор
  • Як обертати шини
  • Як швидко завести автомобіль
  • Як замінити масло в машині

Увімкніть систему клімат-контролю

Незалежно від того, в глибину зими, коли на вулиці холодно, або в середині літа, коли спекотно спека, система клімат-контролю вашого автомобіля не просто регулює температуру в салоні. Він виконує функцію осушувача. На більшості нових автомобілів найпростіший спосіб розмити туман - просто натиснути кнопку із піктограмою розморожувача (показано нижче).

Зазвичай дефлегматор встановлює вентилятор вентилятора на найвище значення. Поки система клімат-контролю у вашому автомобілі функціонує належним чином, ваші вікна повинні швидко очиститися від туману. Вимкніть його, як тільки зможете побачити.

Що робити, якщо система клімат-контролю у вашому автомобілі не працює?

Ми цілком розуміємо; Ремонт, пов'язаний з клімат-контролем, дуже швидко коштує дорого. Якщо повітря більше не виходить із вентиляційних отворів або якщо він недостатньо теплий, щоб розмити туман, рекомендуємо тримати рулон паперових рушників, серветок або чистих ганчірок всередині вашої машини на відстані легкої досяжності. Таким чином ви уникнете використання рук чи рукавів для очищення конденсату і не залишите слідів на лобовому склі. Набагато розумніше робити це, коли ви припарковані.

Крім того, перевірене рішення розтріскування вікна працює, хоча ви замерзнете, поки не побачите.

А найкращий спосіб уникнути запотівання вікон?

Ми рекомендуємо завжди тримати ваші вікна в надто чистому стані. Ви можете скористатися загальним засобом для миття вікон, таким як Windex, але майте на увазі, що він залишить після себе неприємні залишки, якщо його не стерти належним чином. Це призводить до мазків і смуг, коли вікна запотівають, що робить їх ще складнішими для очищення та прогляду.

Одним із варіантів є використання спеціального засобу для миття вікон автомобіля, такого як Rain-X або засіб для миття вікон Invisible Glass. Ці продукти розроблені для запобігання появі смуг та залишення мінімальних залишків. Вони широко доступні в Інтернеті, в продуктових магазинах або в магазинах автозапчастин, і зазвичай вони доступні за ціною.

Якщо ви хочете зробити додатковий крок, ви також можете обробити свої вікна таким засобом, як засіб для миття скла Rain-X та водовідштовхувальний засіб. Це залишає на вашому склі прозору тонку плівку, яка запобігає утворенню конденсату.

Ви будете мати справу з затуманеними вікнами щороку, тому пам’ятайте про наші поради, щоб залишатися в безпеці під час поїздки на роботу.

Останні повідомлення